Не се страхувайте СЕПТЕМВРИйски момичета, скоро ще загугукат нашите птичета!

  • 12 291
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 226
Мире ми кака съм ти  Joy Joy Joy голяма кака, меко казано. Иначе то ясно, че няма да оставим дребните не нахранени и не облечени, но колкото повече наближава, толкова повече ме е страх. #Crazy

# 211
  • Мнения: 343
Мире, ще пека душа  Hug
Аз пък още нямам подготвителни контракции дори Sad А знам какво са и си ги спомням с Хриси много ясно, но сега няма. Рано ли ми е още newsm78

# 212
  • Мнения: 571
Е като си ми кака та големи яйца!! PeaceДа не си без един зъб!!! Naughty
Наиш ли ко прави кат менека-степенувай страховете един по един да минават!!!По-лесно ще е и по щадящо психиката!!Мне ме е страх първо от раждането,после от дните в болницата,кърменето,къпането,повиването....и всичко общо взето но едно по едно ще ги преодоляваме-нямаме избор просто!!!Те ще оцелеят децата hahahaИ аз си мисля само ужасни и страшни неща! #CrazyМа това е положението не мога го върна вече-късно е!! Hug Hug Hug

# 213
  • Мнения: 1 226
 newsm47 светещ е  hahaha Joy Joy Joy Wink

# 214
  • Мнения: 400
Мире-Стелата няма да спре да повтаря колко е дърта и объркана и няма да се справи Joy Joy JoyСтел- Heart Eyes
Григче-да си изкарате хубаво на морето Peace
Лелеееее,момичета-ще полудея с тая чалга!!! #Cussing outПред блока ни има кръчма и в момента са надули някъв ТУРБО-Фолк!!! #2gunfire Ужас!Ха-ха-ще взема да си повъртя малко задника да прасна един кючек Joy Ох,с тез хора не се излиза на глава!Преди 2 години имах скандал среднощен с тях!Пекоха си рибата на скара,изкарана зад заведението и всичкия пушек влизаше в стаите #Cussing outС това спряха,слава Богу,сега ще видим как ще е с музиката!

# 215
  • Мнения: 1 226
Уандееееее , ам чИ тя Парис играЙ, ти що да не

# 216
  • Мнения: 343
Уанде, тогава One, която пеят в момента, е специално за теб  bouquet Може и ти да не си им фен, но аз си ги харесвам.
И Enter Sаndman сега Simple Smile
Днес се прибирахме с Хриси и нейната приятелка и разпитваха защо е затворено при стадиона, какъв е този концерт и аз им обясних, че тези чичковци пеят ето така (тук изграчих някаква песен, ама много траш) Те умряха да се смеят и като почнаха да пеят една детска песничка в този стил, скрихме шапките на всиките метали, които се бяха събрали в парка, а децата страшно се забавляваха Laughing

# 217
  • Мнения: 2 123
Ирини, какво е това чистене по никое време. Я да почиваш Naughty
Ето посядвам аз по малко, че коремът се стяга и ме подсеща. Ами по кое време съм се разчистила - детето е при баба, любимият излезе малко да се разтовари, сега ми е най-спокойно. Всъщност май периодът на гнезденето започва.
Спомням си как на края на бременността ми със Спаси се наспивах към 7 и вместо да си търся място в леголото ставах и започвах да си върша някакви домакински неща...  Crazy
УандеPeace

айде наздраве от мен

# 218
  • Мнения: 133
Мерси за милите думи, момичета bouquet
Уанде, тука всеки петък ми правят чалготека от съседния блок  #Cussing out Не знам кога ще ми падне пердето  #Cussing out  Или пък, дето вика Стелка най-много и ние като Парис да се издокараме  Joy
Григчо направо ти завиждам за концерта  Rolling Eyes Жалко, че форумът няма аудио  Crazy И одеве забравих да заръчам едно топване в морето и за мен  Embarassed
Ирини, зарязвай чистенето и идвай тук за нощна смяна Hug
Аз влизам за едно бързо душче. Да не изполягате всички докато се върна  Hug

# 219
  • Мнения: 571
Кълчи кълки,мълчи... Joy hahahaНяма лошо балканската кръв да кипне малко Mr. Green
Ириниии а така седни малко!Почини,отдъхни!!Утре пак ще гнездиш Hug
Охх моите контракции нещо понаболяват!!Кво става се задудвам newsm78И пак кръста корема и позиви за Blush Embarassed!Странна работа!!! Thinking
Сега четох за една мама как лесно е родила-цял ден с леееки болки даже не засича!И вечерта отиват в родилното и и казали пълно разкритие и с 3-4 напъна е родила WhistlingЕееххх мечтая си и аз за ей те таквоз нещо ама нъц нема ме огрее!Дано поне вазе ви огрее Hug

# 220
  • Мнения: 400
да не харесвам Металика???Как бе!И още как LaughingБлагодаря Григ за поздрава HugАма и твойта щерка си я бива ха-ха Peace
Стел-ма и аз ги умея тея,нищо,че не я долюбвам чалгата Joy
Ириниии- beerнали виждаш на къв купон съм-остава да раздрусам цици и да кръшна стройна снага Joy
Що да не те огрее,бе Мире.Ти ще вземеш да го изцвъкаш най-лесно/и дано де! Praynig/,както се притесняваш за всяко нещо.Недей си затормозява главицата с такива мисли.Ще видиш как бързо и лесно ще родиш Peace

# 221
  • Мнения: 1 226
Сладурки, аз ще лягам. Лека и мека от мен  Hug Hug Hug

# 222
  • Мнения: 343
Сонче, другата песен е поздрав за теб Heart Eyes Много ми е хубаво така, чувам прекрасно и не ме вали дъжд Sunglasses Seeк and Destroy ти се падна докато пиша Simple Smile

Мирка, що така мислиш? Може пък точно така да е и твоето раждане, ти не мисли мрачни неща и то ще стане.

Никакъв инстинкт за гнездене нямам аз. Спя си като пън. Пък и чистенето не ми се отдава много, много (мързи ме). Само готвя заради малката.

Лека нощ Стела Hug

# 223
  • София
  • Мнения: 7 673
Сладурки, аз ще лягам. Лека и мека от мен  Hug Hug Hug
Heart Eyes
И аз ще те последвам сега.  Tired
Едвам изчаках да се прибере Симеончо (че още не мога да си легна спокойно, като го няма)  Embarassed и  smile3507 smile3524

# 224
  • Мнения: 400
Момичета и аз се изнасям на кючеци към спалнята newsm36 Че утре съм на работа и после на покупки за легло на дребната буболечка-чка-чка ай Joy
Айде-лека от мен  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт