Любители на котки - тема 10

  • 13 984
  • 335
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 116
Мерси, Диди  Flutter
А за набутването на неща под дивана - не само котките го правят. У нас там откриваме цели съкровища. То не са коли, карти, букви ... и изобщо всякакви играчки.
Преди ден като чисти зад дивана, Нико се мушнал набързо и го затиснах . Та като взе да мяука, се чудех под дивана ли е, зад него ли... бързам да го вдигам   #Crazy

# 241
  • Мнения: 4 116
Много се смях на "чистим си къщата" хехехехе , докато отварях линка все си представях , Никито запретнал ръкави, ковнал си и една бяла престилка, яхнал прахосмукалката в една лапа, парцала в друга ...   Joy Joy Joy Joy

 Laughing  И  такава снимка може да измайсторим, ама бая зор ще видя докато го щракна в подходящата поза и после яко колаж на шопа....  Joy
Много е смешен като чистя с мапа, все се вре в него и го бие с лапичка  hahaha

Диди, каня се все да ти пиша - ужасно трудно е да се снима черно коте. Убедих се с Нико. Едва успява да фокусира апарата, то като е все черно и просто не става. Та ако не се получават твоите снимки, както искаш  -не се коси, не е от апарата, а от цвета на котката  Laughing Аз все се целя в бялото петно на муцуната на Нико или в очите, иначе няма фокус и апарата отказва да снима и ми иде да си оскубя косите  smile3511

# 242
  • Мнения: 229

най после дали се получи не знам пробвах да го покажа Утето и така май  е много голяма снимката

# 243
  • Мнения: 4 116
Добре е снимката.
Много е готин, какъв розов нос има самоооо  smile3508

# 244
  • Мнения: 5 173
Много е готин, какъв розов нос има самоооо  smile3508
Хаха, и аз там се загледах.

# 245
  • България
  • Мнения: 181
Ted_cat  малкия е страхооооотен ..... да го намачкаш и от нас! И Утуто е супер сладурско коте с розово носле.... Wink
Сиамка - туй за загубата на животинче е гадна работа. Ние така я преживяхме мъката, след смъртта на първото ни куче си взехме мацоранка Ефи  - шест месеца по - късно. Дано появата на бебчо те кара да се усмихваш и да не мислиш за тъжни неща.  Hug

# 246
  • Мнения: 416
Теди и аз видях голям зор като реших да пробвам да  я снимам на черен фон.... хем скубах коси, хем и тя шамари яде,че не стоя мирно и все ми ставаха размазани  #Cussing out, а пък като спрях  .... тя взе че не мръдна от там...  Crossing Arms Бая време се излежава.... гъдина  е тя ...

# 247
  • София
  • Мнения: 1 892
  Zdraveite na vsi4ki !  Hug
  Nqmah net cqla sedmica  #Cussing out , a sega pi6a ot klub, taka 4e dano me izvinite za latinicata. La4ko e friziran, pri parva vazmojnost ste pusna snimki.  Heart Eyes Mnogo ste izpisali, ne uspiah da iz4eta vsi4ko.
  Do skoro (nadiavam se) !  Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 293
Минавам само да ви кажа здравейте! Сигурно вече сте ме забравили, аз обаче, не Naughty
Нямам много време да чета назад. В момента преживявам мнооого промени, не особено приятни. Оставам само с Титко, нали ми е дружка мила. Confused Като се поокопитя пак ще се включвам.

# 249
  • София
  • Мнения: 5 775
Фогата ;Mirena80 - чакаме от вас включване ,когато можете, с много подробна информация за вас и котетата.

За Пинко да кажа ,че си е фотомодел,не шава много,но лошото е ,че нямам под ръка фотоапарат,да го снимам.Следващите снимки ще са чак след 3 месеца Sad

# 250
  • Мнения: 229
 още една снимка на Ути актуална от днес върху масата в хола

# 251
  • Мнения: 4 116
Как те гледа сериозно  Laughing
mausbeni , покани ме на гости и ще ти го снимам Пинко.
Фогата,  какво е станало? Защо си останала само с Титко?
Диди, черното намаля скоростта на снимане много. то не стига, че котето черно, ми и на черен фон съвсем. Аз затова снимам на бежов фон или бял, за да се отразява слънчевата светлина и скоростта да става по- бърза. На закрито принципно без светкавица е трудно да се постигне висока скорост - трябва да си до прозорец.

Ей ги мойте модели, заспиват вече от скукаааааа

# 252
  • София
  • Мнения: 5 775
Само да се завъртя за по-дълго в къщи и веднага те каня да направиш една дълга фотосесия Laughing
А къде изчезна сега ***Диди***?
Май август месец ще пишем само отсъствия.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ted_cat, невероятни снимки правиш!
А моето диване от вчера е самичко, понеже ние заминахме за София. Утре се прибираме и си представям какъв концерт ни чака - така пее, че го чува квартала Laughing
Днес се разходих по Солунска и спрях до магазина за животни. Имаше цели 5 котета! Ама хубави, пухкави......... Една жена се превъзнасяше по тях, мамчосваше ги, викам си - сега да почна и аз..... Laughing

# 254
  • Мнения: 3 770
mausbeni , вихря се в готварската тема !  Mr. Green Рет спи по цял ден , само вечер ме чака на вратата на терасата да излезем заедно - аз да пуша , той да се просне на плочките !  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт