Как родихте?

  • 26 588
  • 460
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 784
Секцио по спешност - седалищно,  ... и още един куп лични причини от рода на херпес зостер. Избрах епидурална упойка.

# 46
  • Мнения: 179
ZDRAVEITE I OT NAS AMI DA VI KAJA PARVO TRAGNAHME NORMALNO NO SE ZAGUBIXA TONOVETE I SE NALOJI SEKCIO SLED 4 4ASA MAKI E TAKA PO DOBRE NALI SME JIVI I ZDRAVI TOVA E NAI VAJNOTO GOSPOT SI ZNAE RABOTAT newsm10javascript:void(0);

# 47
  • Мнения: 3 271
Не може да се гласува по два пъти, затова:
1. Започна като нормално, но завърши със секцио Sad Увита пъпна връв, липса на разкритие и т.н
2. Планово секцио поради по-малко от 2 год. след първото.

# 48
  • Мнения: 2 825
Ускорено нормално раждане + епизиотомия
Спука ми се околоплодния мехур, не получавах разкритие и се налож да ми сложат система с окситоцн.
Ползвах епидурална.

# 49
  • Мнения: 552
Нормално с епизиотомия Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 3 123
започна нормално,но завърши със секцио.

# 51
  • Мнения: 214
Нормално раждане без разкъсвания.Първото през 1999г.- 3,500 кг.,53 см. Второто през 2003г.- 3,000кг.,50 см.
Пожелавам такова раждане на всяка родилка!

# 52
  • Мнения: 83
Първият път раждането протеЧе нормално,спукаха ми водите,сложиха ми епидурална упойка,но накрая приложиха форцепс,защтото бебето се беше заклещтило
Втория път напълно нормално и леко без упойка,нито епизиотомия  PeaceИ АЗ ПОЖЕЛАВАМ ТАКОВА РАЖДАНЕ  newsm10

# 53
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Родих с планово секцио по медицински причини-тесен таз.

# 54
  • Мнения: 485
Да, не може да се гласува два пъти.
1. Планово секцио по медицински причини
2. Не знам как точно да го класирам Секцио по спешност или Започна нормално, но завърши със секцио.
Котка Марта, знаеш какъв ми е случая Wink

# 55
  • Мнения: 2 015
Нормално с епизиотомия

# 56
  • Мнения: 331
Не знам как да отговоря...  newsm78 Всъщност, трябваше да раждам с планово секцио по медицински причини, но бебето не дочака датата и тръгна да излиза преди това... Ще гласувам с 'планово секцио', защото опцията 'започна като нормално, а завърши със секцио' май не се връзва точно в моя случай...

# 57
  • Мнения: 3 506
И аз пиша, без да съм гласувала :

1. ускорено нормално (системи, спукване и т.н.), завършило с форцепс, епизиотомия и прочее
2. нормално раждане без особени медицински интервенции

# 58
  • Мнения: 1 440
Първото-секцио по спешност.
Второто-планово секцио по медицински причини.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 855
И двата пъти родих нормално без никакви усложнения.

И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт