Има ли бременилки, наддали от витамини

  • 5 359
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Закръглянето е страничен ефект на бременността, не на витамините Grinning

# 16
  • Мнения: 191
Няма как да разбереш дали е от витамините или не. При всички положения бременността си казва думата и ще напълнееш малко или много, така че се примири.

# 17
  • Мнения: 583
Тук съм чела за наддаване от витамини. На мен не ми се случи, въпреки че пих и Центрум Матерна и Сюпле маман, за 9 месеца -12 кг, което е повече от нормално, а освен това изчезват като с магическа пръчка.

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Хормони се казват тези неща, не витамини  Heart Eyes

# 19
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Аз напълнявам от Центрум  Peace! И преди да забременея започнех ли да ги пия и хоп - килцата скачаха. Някои хора качват от Мезим Форте. Защо да не може и от витамини? Ако са в суров вид няма начин да се качва. Ама тези химии ..........

# 20
  • Мнения: 1 586
Аз пиех Матерна, и да мисля,че почнах повечко да наддавам заради тях Crazy, чувала съм и за други случаи от познати,най-вероятно увеличават апетита..........

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пиех Матерна, но не съм качило повече от тях \12-13кг за цялата бременност\

# 22
  • Мнения: 2 015
Аз пиех Матерна, но не знам дали от тях качих 19кг., защото доста си похапвах.Сега имам живо и здраво момченце и доста добра фигура.Тогава за мен беше важно аз и бебето да сме добре, да сме живи и здрави, и вечер стабилно си хапвах по един шоколад Mr. Green.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз пиех витамини до 8 месец но си мисля,че не съм качила излишни килограми от тях! Peace

# 24
  • Мнения: 662
Не ми се вярва, за първи път чувам за такава вероятност newsm78.

# 25
  • Мнения: 1 674
Пиех витаминии през бременността си и наддадох за 9 месеца 8-9 килограма.Значи от витамини не се пълнее

# 26
  • Мнения: 770
Не смятам, че пълнеенето се дължи на витамините... Иначе съм пила същите през бременността.

# 27
  • Мнения: 1 512
Има бременилки наддали не от приема на витамини, а от тъпченето с храна.Погрешното разбиране " яде се за двама".

# 28
  • Мнения: 11 004
Чувала съм, че по-скоро бебето пълнее от тези витамини и става по-едро. Пълнеенето на майката си го обяснявам с повишен апетит, иначе не виждам как се напълнява от витамини.

# 29
  • Мнения: 4 784
Щом казваш, че се е наложило да ги пиеш, има ли значение пълнее ли се или не. После ще слабееш. Сега с или без витамини неминуемо ще напълнееш. Не се тормози от кг, радвай се на това прекрасно време - бременността!

Общи условия

Активация на акаунт