Запек при 3-месечно бебе

  • 290
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Имам въпрос. Детето ми е на 3 месеца и има трудно изхождане от една седмица. Първоначално вдигна температура и лекарите ни предложиха антибиотици. След като се пооправих започна и този проблем. Сега плаче докато се изхожда, ака твърдо и на топчета. Да спомена само, че е на кисело мляко, но не може да е от млякото, защото тя го пие още от самото начало. Сега и давам вода от овесени ядки и фрисо вом, но не може да се оправи. Ако може някой да ми даде съвет какво да направя за да се изходи

Цитат
imam vupros deteto m ie na 3 meseca imame  trudno  izhojdane ot edna sedmica purvonachalno vdignahme temperatura lekarite ni predlojiha antibiotici posle sled kato se poopravihme zapochna i tozi problem i sega plachim dokato se izhojdame  akame tvurdo i na topcheta da spomena samo che sme na kiselo mlqko no ne moje da e ot mlqkoto zashtoto tq go pie oshte ot samoto nachalo sega i davam voda ot oveseni qdki davam i friso vom no ne moje da se opravi oshte ako moje nqkoi da mi dade suvet kakvo da napravq za da se izhodi

________________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 29 юни 2019, 11:38 от AnMary

# 1
  • Мнения: 6 622
Добре де жена, как може да храниш бебето си с кисело мляко?Ти наясно ли си какво причиняваш на това малко същество? Интернет е пълен с информация, но явно те мързи да прочетеш. На тази възраст бебето ти трябва да приема само кърма или АМ,без кисели млека, овесени води, сокове и други извращения.

# 2
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Започни да даваш пробиотик!
Ако причината да пие кисело мляко не е финансова,отиди веднага и му купи адаптирано мляко.Може и от там да идват проблемите!

# 3
  • Мнения: 10 518
Аз като прочета такова нещо, веднага отчитам, че темата е пързалка. Няма да си купуваш цигари, ще си купиш АМ за бебето! Дори братята роми са чували за АМ, за Бога, в кой век живеем новородено да се храни с кисело мляко, и от ОТ САМОТО НАЧАЛО...! За мен това е опит за убийство на новородено.
А, запекът е от овесените ядки най вероятно. А, я да обясните кой педиатър ви е преписал да храните новороденото с кисело мляко и Фризовом? Обещавам, да подам една жалбичка срещу него!

Общи условия

Активация на акаунт