хърка

  • 29 227
  • 173
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Няма спасение !!!

# 151
  • Мнения: 651
Мойто мъж откакто ходи да тича хърка по-малко,а понякога изобщо!  newsm44

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Zаписвам се тук, че и у нас се хърка яко и си спим в отделни стаи

# 153
  • Мнения: 51
Ами то и моя хърка, а пък си е кат чироз. Редовно го чувам по бейбифона как се вихри, а уж следя за бебока...  ooooh!

# 154
  • Мнения: 19
http://209.85.129.132/search?q=cache:xw4z89Oel5UJ:www.svetaanna- … &client=opera


Вижте тук. Все пак има начин за справяне с хъркането, естествено ако проблемът на мъжете ви не е от алкохола и наднорменото тегло. Тогава трябва да се вземат други мерки.  Hug  Успех на всички борещи се срещу хъркането.

# 155
  • Мнения: 91
Запис и от мен,че и моят е от хъркащите  Joy Оф,то не е за смях,направо ми се плаче вечер като се започне едно ръчкане да го събуждам да се обръща...  Confused

# 156
  • Мнения: 427
Zаписвам се тук, че и у нас се хърка яко и си спим в отделни стаи
     Peace То и при нас го има този проблем.И ние спим в различни стаи,просто не издържам на дъскорезницата. Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 949
Момичета, вижте тук

# 158
  • София
  • Мнения: 407
Леле, колко много жени спят отделно от мъжете си, заради хъркането. Като се добавят и други подобни проблеми, ще излезе, че половината жени не спят с мъжете си по някакви причини ooooh! Май проблемът наистина е сериозен. Thinking
Трябваше авторката да пусне анкета 'Как се справяте с хъркането' и да изреди вариантите, за да се види реалната ситуация.
Не забелязах, нито един мъж, да се е оплакал, че жена му хърка.  Thinking Затова пък доста се оплакват, че колата хърка ...  Mr. Green

# 159
  • Мнения: 51
Леле, колко много жени спят отделно от мъжете си, заради хъркането.

Аз не спя отделно. Лягам си доста по късно и никак не е приятно да си легнеш в дъскорезница  Tired

Не забелязах, нито един мъж, да се е оплакал, че жена му хърка.  Thinking Затова пък доста се оплакват, че колата хърка ...  Mr. Green

 smile3532

# 160
  • Мнения: 427
            Е , цялата тази ситуация си има и своят чар.
    Например ,все едно сме си все още гаджета, и си ходим на " гости". Mr. Green
    Любовта не се изпарява бързо , а и рутината е по-далече. Grinning
   

Трябваше авторката да пусне анкета 'Как се справяте с хъркането' и да изреди вариантите, за да се види реалната ситуация.

     Peace Много добра идея. За съжаление обаче , едва ли ще се намери решение на
      проблема.

# 161
  • Мнения: 8
А като хем хърка,хем скърца със зъби? Twisted Evil #Cussing out

# 162
  • Мнения: 11
А като хем хърка,хем скърца със зъби? Twisted Evil #Cussing out

Мързеливи глисти... Whistling Whistling Mr. Green

# 163
  • Мнения: 8
 Laughingза това не бях се сетила ooooh!

# 164
  • Мнения: 698
Хомеопатия решава проблема.

Общи условия

Активация на акаунт