Загубих бебето си в 21 г.с.

  • 15 190
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравей и от мен!И аз многосъжалявам за тежката загуба!
Надявам се сега като се възстановиш да забременееш,след като започнете с опитите и на финала да имаш най-милото същество на света-вашето живо и здраво бебче.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Силни прегръдки и от мен  Hug Изживей болката, не я затваряй в себе си, сподели я, изплачи я, а после направи място в сърцето си за нещо ново, хубаво. Пожелавам ти то да е едно сладко бебче   bouquet.
Преживях същото, но в по-ранна г.с. и знам колко ти е тежко. Приеми, че е трябвало да се случи и продължи напред с нови опити за бебе естествено  Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 121
 Hug Hug Hug Desert`Rose Hug Hug Hug
Само не се отчайвай, моля те! Heart Eyes
Нищо не е загубено! Млади и здрави сте, животът е пред вас и това е най- важното! Peace
Пожелавам ти да иамте толкова деца, колкото пожелаете, че и едно в по-вече да дойде пак ще си го отгледате Laughing И наистина дано догодина по това време да гушкаш най- сладкото бебче и да се оплакваш как не те оставя да се наспиш по цяла нощ Laughing

# 18
  • Мнения: 228
Миличка много съжелявам за загубата, но не се предавай след всяко зло следва добро добро добро  Peace Пожелавам ти най ама най - скоро  preggo и след 9 месеца да гушкаш милото си  newsm32, а защо пак да не ти пожелая и  twin_neutral newsm10

# 19
  • Мнения: 583
Съжалявам, не ми се е случвало, но знам какво е да се страхуваш. Кураж, не се отказвай! Знам, че отстрани е много лесно да се дават съвети, особено когато не усещаш сърцето си от болка. Затова ще ти кажа само  едно, не спирай да вярваш. Успех Hug, ще те чакаме в нашите редици. Знаеш ли от личен опит мога да ти кажа, че Господ изпраща трудности само на тези, които могат да се справят с тях. докажи, че можеш.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Съжалявам! Каквото и да кажа, знам че ще е излишно, защото прекрасно знам как се чувстваш в момента! Tired
Точно преди година и аз загубих бебче, в ранни седмици -7-8, не можеше да се определи точно, защото беше спряло да се развива.....Никога няма да забравя празнотата, която имаше в душата и сърцето ми....това няма как да се забрави!
Сега е важно да намерите причината, поради която се е случило, за да я избегнете следващия път!
Стискам палци бързо да се възстановиш, най-вече психически, и скоро да има пак сърчице под твоето сърце!
Бъди силна и не се предавай!
Господ подлага на изпитания най-силните, за да оцелеят! Бъди силна жена! Не се предавай!
Прегръщам те силно и ти желая от все сърце кураж и късмет! Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
Много съжалявам за това, което си преживяла. Cry
Пожелавам ти от все сърце скоро да гушкаш здраво бебче. Не се предавай! Hug

# 22
  • Мнения: 99
Много съжалявам,миличка за случилото се!Дано Бог Ви дари с друго детенце много скоро.Аз вярвам,вярвай и ти  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 428
Много съжалявам  Cry.
Дано скоро се похвалиш  EFP

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много съжалявам за това което се е случило.
Бъди силна Hug

# 25
  • Мнения: 9 973
не се предавай!!!!

# 26
  • Мнения: 4 434
Бъди силна,не се предавай Peace Hug

# 27
  • Мнения: 1 621
Не губи надежда, бъди силна и вярвай че следващия път всичко ще е наред.

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
имам плиятелка, на която се случи няколко пъти, преди да забременее със сина си.
това са нормални неща, бъди силна и ще имаш здраво бебче. кураж! Peace

# 29
  • България
  • Мнения: 181
Сили и кураж! Hug
И аз смятам, че трябва да с проследи внимателно причината и да се изолира при следваща бременот, а пък въобще не си мисли, че няма да има такава - даже още след няколко месеца!

Общи условия

Активация на акаунт