" Пиши ми на ЛС...."

  • 13 265
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Получавам ЛС, старая се да отговарям навреме. Предупреждавам, че няма шанс да ви видя съобщението, ако е пуснато от 18ч. в петък до 9ч. в понеделник. Да няма обидени после.

# 91
  • София
  • Мнения: 143
Приятно ми е като получавам ЛС и винаги отговарям.Освен това досега не ми се е случвало да не получа отговор на мое ЛС.

# 92
  • Мнения: 528
Изключително рядко получавам ЛС и винаги отговарям.
Никога не съм получавала мили или обидни съобщения.

# 93
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, обяснете ми като на ......темерут Simple Smile....какво вълнуващо има в едно лс newsm78
Получаваш, примерно, следното: "Белинда, винаги ми е много приятно да чета постингите ти, допада ми чувството ти за хумор и светогледът ти".

Ми Доне, аз такива не получавам бе Joy Моите се свеждат до : "Снощи кърмих през 30 минути - нормално ли е?" и "Защо имам боцкане в гърдите?" Grinning Е, после разбира се, има малко " Hug" и " Heart Eyes".

И, да, разбира се, че се шегувам. Хипопотамите имат чудесно чувство за хумор Grinning

# 94
  • Мнения: 2 700
Винаги отговарям. Не ми се е случвало да не получавам отговор.

# 95
  • Мнения: 2 152
В момента имам точно 69 лични съобщения
Тъй като ненавиждам това число, ще помоля някой веднага да ми прати ЛС и да развали тази проклета бройка
Не мога да си изтрия нито едно, всичките са ми скъпи
Благодаря Grinning

# 96
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз имам точно 69. Но аз си ги запазвам и ги трия. Между другото - един съвет за тези с ценните лични съобщения. Тъй като в този форум изключително услужливо се показват отворени на страница, а не само като списък, с Файл - Сейв се запазва цялата страница и после можете да изтриете съобщнията и да си ги имате на компютъра в случай на нужда. Моите съобщения са на четири или пет страници, просто си правя папка с датата на която ги запазвам и си пиша страница 1, 2, 3, 4, 5 и си ги пазя така.

# 97
  • Майничка
  • Мнения: 12 723
Отговарям, вярно, понякога със закъснение, защото често ми се случва да се отлъча за минутка от компютъра и да не успея да се вредя два дни след това. Mr. Green
Ама все едни възпитани и учтиви Лс-та получавам, то си е грехота да не им отговориш! Laughing

# 98
  • Мнения: 1 243
Досега винаги съм отговаряла и винаги са ми отговаряли. За което благодаря много!   bouquet

# 99
  • Мнения: 3 447

Ми Доне, аз такива не получавам бе Joy Моите се свеждат до : "Снощи кърмих през 30 минути - нормално ли е?" и "Защо имам боцкане в гърдите?" Grinning
Ми като пишеш в Кърмаческия, тъй ще е. Ако пишеше в Татковци, можеше да получаваш "Белинда, винаги се вълнувам, когато си представям гърдите ти"  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 4 586
О, МГМ!
Господ здраве да ти дава и много деца, да внимаваш къде стъпваш!

# 101
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 На мен ми е много приятно да получавам ЛС. Чувството е същото като да отвориш плик с писмо от пощенската кутия, но за съжаление получавам рядко и в повечето случаи са от типа: " Къде изчезна? Чакам те в скайпа" Sunglasses. Скука.

# 102
  • Мнения: 2 152
МГМ, благодарско много!
Ето след толкова време тук има още на какво да се науча Grinning

# 103
  • Мнения: 9 990
БЕлиндич, сериозно ли не разбираш? Grinning
Тръпката идва от това/предполагам, де/, че щом си получил ЛС от някого, значи те е забелязал. А това, както знаем, е трудно в днешно  време у форома. Mr. Green

Рядко получавам Лични. GrinningПредпочитам баш у Фофума да съм незабележима.

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Добре де, обяснете ми като на ......темерут Simple Smile....какво вълнуващо има в едно лс newsm78
Получаваш, примерно, следното: "Белинда, винаги ми е много приятно да чета постингите ти, допада ми чувството ти за хумор и светогледът ти".
Получавала съм точно такива ЛС-та и не им отговарям. Трябва ли да бъда искрена и да напиша" Ох, ама ти коя си, че не съм те забелязала  Embarassed "  или лаконично да отговоря "Мерси!"  Confused или да излъжа "О, аз също много те харесвам. Искаш ли да станем приятелки  Flutter ". По-гадното при мен е ,  че не отговарям, защото ме мързи в дадения момент. Оставм го за после, после, после и така и не отговарям. Но ако се касае за нещо много важно - здраве или пари отговарям, но ако не се впечатля си го оставям така ....за после  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт