Шопинг мания настава, че ОКТОМВРИ наближава.

  • 12 378
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета, имам повод да ви почерпя. Преди минути с мъжа ми станахме вуйна и вуйчо. Роди се малката принцеска Телма Найт. Grinning

# 61
  • Мнения: 132
*Pukanka* Честито!!!
Наистина ли така се казва хубаво име  Peace
bidapet мисля че  Манана има такава количка и беше доволна ама тя сама ще си каже  Laughing
Нашата е такава:

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Наистина ли така се казва хубаво име 


Да, така се казва. Има още две имена след това, обаче тях не ги помня, защото бяха много трудни newsm78. Бащата е исландец, а детето ще е датчанче.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуки да е жива,здрава и да радва всички около нея.
Да слушка вуйна си.! Hug

Сисилия честити сладурски новости. Peace

# 64
# 65
  • Мнения: 966
Пуки честито   bouquet  Да е живо и здраво бебчето  Hug
Ох моето дете си удари крачето сега и трябва да я успокоявам,а после ще спим........
Лек следобед  bouquet

# 66
  • Мнения: 132
Моето дете вече 4 ден ходи без памперс и сега се разкарва с гърнето из апартамента Laughing

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 723
Зори като си готова с плетката покажи,че аз съм фенка на домешно плетени дрешленца.
Баба ми още преди години наплете за всички евентуални правнуци дрешки,които ние си разпределихме и когато разбрах,че бебчето ни ще е есенно много се зарадвах.
Защото и на сестра ми и на братовчетка ми бебоците са летни  и не можаха да ползват плетените дрешки.
Та аз съм на далавера. Mr. Green
Гери предполагам сте голяма картинка.

# 68
  • Мнения: 1 020
Здравейте,
Пуки ЧЕСТИТО!   bouquet да е жива и здрава малката сладурана Simple Smile
Bidapet коя точно количка на Маг? http://www.shtarkel.com/ тук на сайта на Штъркел има показани няколко модела... аз  не ги бях срещала... сега май ще ходим до там да ги разгледаме... особено ми харесва факта, че гумите са надуваеми... това е голямо предимство за всяка количка! Ще вози по меко на бебка и ще мога да я катеря по стълбите дърпайки я за дръжката, няма да трябва да я вдигам.... че нали тези другите колела се чупят при такъв тормоз....
на мен ми харесаха Куини и Роял (горе долу - не ме кефи много коша)
Много хубави покупки имате мами.... аз съм до никъде Sad

# 69
  • Мнения: 39 404
Здравейте и от мен!
И аз ще ставам Октомврийска мама. До сега само ви 4етях, но днес реших да драсна няколко реда.
Термина ми е за 18.10. 2008, но ще е планово секцио и със сигурност ще се ражда по-рано. Знаем и пола, но
го пазим в тайна. Имам и дъщеря на 3 години.
Искам, като майка с опит да си изкажа мнението за коли4ките. Наистина е важно каква е коли4ката(не толкова марката, а ка4еството й!).
Аз ще си ползвам коли4ките от каката. И двете са много запазени. В крайна сметка ще си купя само лятна, ако се наложи.
Та ето моето мнение-Надявам се да съм полезна на някого.
 За мен коли4ка с отделен кош за новородено е нелоги4но. При условие, 4е зимата е студена, мразовита, дъждовна и т.н. едва ли някоя от нас ще излиза с беб4о за пове4е от 2-3 4аса. Освен това, тези кошове бързо омаляват на бебетата. Другият ми аргумент е, 4е ако бебето повръща 4есто то трябва да спи на по- високо(пове4ето модели зимни кошове са равни и не се повдигат!!!). Вси4ко това може да се постигне и с една модерна комбинирана коли4ка. Най- важното за мен е да е лека(имам предвид под 8 кг!), маневрена, лесна за по4истване, лесна за сгъване и прибиране в багажник на кола или асансьор.
Както ве4е казах аз няма да си взимам нова коли4ка, но ако трябваше да си купя моя фаворит е на марката CAM- модел Portofino (не искам да прозву4и като реклама- това е към модераторите, просто незнам как да пусна линка към коли4ката! Предварително се извинявам ако съм нарушила някое правило за реклама) . Този модел е супер евтин, много добре изглеждащ и е на престижна марка(незнам защо, но до сега не съм видяла някоя мама да е обсъждала то4но тази марка). За съжаление  този модел съм го виждала само по интернет и смело мога да кажа, 4е ще си променя мнението за него единствено ако дамаската е нека4ествена. И цветовата гама е супер модерна.
Друга тема, която искам да засегна е за матра4етата. За мен е важно матрака да е покрит с антиалергенно непромокаемо 4аршаф4е.
Това е от мен. Надявам се, да не съм досадила с дългия си пост!

# 70
  • Мнения: 678
Здравейте. Днес му ударих едно стабилно чистете, ама не съм си вече за тая работа.
Бидапет аз лично съм изключително доволна от количката. Моделът й е "Принцес рол" и бих казала, че е доста здрава и стабилна количка, а същевременно с това не ми се видя и много тежка. След пране в пералнята със сигурност цветовете си останаха същите  Mr. Green и в събрано положение спокойно си я събрах в колата.
Госпойцче наистина белите дрешки са много подходящи за малки бебета и никак за по-големи деца  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 558
Barabina,
това дето ти трябва, за да не ти празнее детското креватче под матрака, тука му викат "bed skirt".

Представлява един голям правоъгълник с големината на скарата (матрака), от плат или някаква друга материя (моите са от нещо бяло изкуствено и на дупчици), за всяка страна, на който правоъгълник е зашито по едно правоъгълно парче от плат кореспондиращ на спалния комплект, леко набрано по шева, за да стои накъдрено- тоя плат всъщност е видимата част, която виси и скрива грозните гледки.
Не разбирам от шиене, но ако имам машина съм сигурна, че мога да изтракам един bed skirt за половин час с тропосването  Sunglasses... пробвай и ти ако искаш Wink.

mariat,
ха добре дошла и благодарим за подробния пост, винаги си струва да се чуват повече мнения по наболели въпроси Wink.
Уф, в САЩ всички бебешки матраци, независимо от качеството се продават с много гадно мушамено покритие, и това на мен ми е болна тема, щото, много изпотява... та аз пък слагам едно дебело памучно "облекло" на матрака, вследствие на което някои чаршафи изобщо не мога да ги нахлупя отгоре (всички чаршафчета на пазара са с ластици по ръбовете и като се сложат стоят много обтегнати, с цел безопасност)... мда...
Все ми пречи космоса на мене...  Laughing

vetacheva,
с тебе сме с един термин и чакаме момиченца, а? Пиши нещо де, сигурна съм, че имаш какво да споделиш, а?

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 15:44 от [sfkbfk]

# 72
  • Мнения: 132
mariat привет  bouquet
Barabina аз скрих гледката със старо дебело перде шаренко просто го сложих под матрака и така Grinning

# 73
  • Мнения: 1 020
Добре дошла на mariat   bouquet Hug
лека бременност с нас и мерси за съветите Simple Smile

# 74
  • Lovech
  • Мнения: 28
Еличка, на мен ми харесват Принцес и Куини.
Манана, благодаря ти за мнението. Разликата между двете Принцес е в гумите, на твоята отпред са двойни, а аз предпочитам единични, затова май повече клоня към обикновения Принцес. Май това е, което най ми допада засега, щом и ти смяташ, че е здрава и стабилна, най-вероятно ще е тя.
Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт