В деветия месец всички сме вече - идва АВГУСТовското човече

  • 15 933
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Честито на Клеопара , да и е живо и здраво детенцето ! Много да ги радва и нека расте добро и щастливо дете Simple Smile

# 16
  • Мнения: 18
Да се включа и аз към желаещите да раждат, и  аз искам вече раждами се ъм среата на другата седмица ми е удобо ама никой не ме разбира  Laughing

# 17
  • Мнения: 229
Да се включа и аз към желаещите да раждат, и  аз искам вече раждами се ъм среата на другата седмица ми е удобо ама никой не ме разбира  Laughing


нали нали?!  Party Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 92
не че оплаквам ама вече искам да раждам  Praynig съвсем сериозно го заявявам  newsm17 Дано да е скоро!


Аз от 5 дни те каня да ги пуснеш тези кълки,стига си ги стискала. Mr. GreenОтивай на една дълга разходка,качи няколко пъти стълбите и хапни за десерт малко кекс Laughing

# 19
  • Мнения: 12
   Добро утро и от мен! Hug
  
  Честито да ни е новото бебече-Алекс,да е жив и здрав на мама и татко!

  Ама голямо писане сте му дръпнали Laughingняма изчитане!
Валени,стискам палци при теб нещата да са добре Peace.

  На мамите с контракции да кажа,че наистина е нормална появата на контракции нощем-има съвсем научно обяснение за това ,ама не мога да го предам на достъпен език,сори newsm78
 
 За протокола да се отчета-на мен още не ми се ражда, smile3506но хубавата новина е,че беба е абсолютно доносена и плацентата започва да зрее,дори според единия доктор сигурно ще изпреваря термина си-е, редно е щом баткото закъсня с 10 дена,сега  това бебче да избърза,ама дано поне да мине 5-10 август newsm17
 

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 10:44 от agramd

# 20
  • Мнения: 2
Е,да се запиша и аз в новата тема!
Какво правите бе хора,човек не може да ви смогне да ви изчете-мноо мъ кефите!  bouquet
Аз направо изоставам страшно много... Embarassed Направо ме е срам....
Искам да честитя бебчетата на всички мами - да са ви живи и здрави и мноооого да ви слушкат и да ви радват!!! newsm32 smile3504 newsm51
Изобщо не съм в час какво сте обсъждали.Само за раждането - аз още не бързам.Пришълеца много си ме кефи как ми мърда в корема,а и нека да порастне още малко,пък тогава-поне до 38 гс да стигнем...А и още съм в лек шок от престоя си в Шейново - не че нещо лошо се е случило,но просто още сънувам болницата,родилки,причуват ми се постоянно тонове на бебета и плач....направо съм психясала,та искам малко да се окопитя и тогава.
Целувки от мен и приятен ден preggo
Дано да успея да се включа преди да сте изписали и тази темичка smile3503
Асе,молитвата е много хубава,благодаря ти! newsm51

# 21
  • Мнения: 990
Аз пък само нощем нямам контракции и ми е добре!  Shocked Ама това ще да е от зодията само  Mr. Green

ssieber, ама ти още ли си тук?!?  Crossing Arms Mr. Green Марш към родилното, няма да преносваме сега, ааааааааа  Naughty

# 22
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет и от мен в новата ни темичка! Hug
Имаме още едно бебенцеее - честито на Клеопатра, Алекс много да я радва и да расте жив и здрав за радост на всички, които го обичат!  bouquet
Тая нощ сънувах, че без да се каня си купувам билет за самолет и отпрашвам към САЩ /може би защото най-добрата ми приятелка ще заминава за два месеца там в началото на септември и вечно обсъждаме пътуването и/! Grinning Grinning Grinning Съпруга ми каза, че съм се усмихвала на сън..... Wink
Мен днес ме чака подреждане на дрехи и нанасяне на мебели в стаята, която ремонтираме.
Хайде вазирам, че ме чакат да започвам да раздавам команди кое къде да се слага!
Хубав ден от мен, мили мами! Hug
До скоро!
~~

# 23
  • Мнения: 31
Тая нощ се наспах Mr. Green
ssieber направи си една дълга разходка нищо че те боли и ще излезе малкото бебонче......Еи това им е лошото на магнезиия от него матката си губи тонуса.Като не стане на другия ден пак се разходи но дълго.Стискам палци скоро да се похвалиш че си почувствала онова облекчение...... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 365
Здравейте!
Честито бебе на Клеопатра!
Какво става с нашите мами, много ранни бебета...Да са живи и здрави. Гледам, че си наваксват бързо!

Аз също имам новина, но за моята приятелка Ieppe, която снощи роди своето момче -Тома:)
Поздрави на всички  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, туко-що бях събудена от мама steis.. разбира се по много хубав повод..
Преди 30 мин. е родила своето момченце Васил - малкия тежи 2800гр. и двамата са добре.. тя звучеше много добре и каза, че раждането е минало много леко.. поздравява ви всички

# 26
  • Мнения: 365
Честито и на Стейс:)  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 12


     Честитооооо на Стейс и на щастливия татко!Да е живо и здраво синчето им! newsm44

# 28
  • Мнения: 26
Стейс миличка честито ти бебче! Жив,здрав и късметлия да е малкия юнак, другото ще си го купи   bouquet Много целувки и на двама Ви  Heart Eyes

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Въх...най- накрая да се впиша и аз. Докато се разпиша в другата, тя свърши.

Честито на Клеопатра, както и на Ieppe, и с нея съм си писала, няколко пъти- страхотна жена е.

Ахаааа, честито и на мама steis, да са им живи и здрави дечицата на всички.

Аз съм на инжекции, общо взето съм добре, но имам контракции, а и вече ми тежи корема.

Пожелавам леко секцио на мама галка 23 и каприс, бързо възстановяване и сладки, здрави и послушни бебенца.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт