СЕПТЕМВРИ ще дойде ей сега и сладки бебчов

  • 12 440
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 11 329
ТиНе, да си жива и здрава!  bouquet
Ще ме спукате от смях с темата за секса. Аз откога ви разправям, че го раздавам първа ездачка на републиката, вие не ми вярвате. Или се яздим или се лъжичкваме, а 69 караме на смени.
За клипчетата - иска регистрация и потвърждаване, че сме над 18 г. Mr. Green

# 226
  • Мнения: 391
Мона, на шийката. Трябва да се бръкне Wink  Аз не съм се проверявала по време на раждане, не ми трябва, но си проверявах шийката като се подготвях да правим втората девойка. Не е хич сложно.

Вие се яздите и увивате на гивреци...браво. За 69, аз винаги съм предпочитала 6 и 9 да си стоят отделно.

# 227
# 228
  • Мнения: 263
Мамета, може ли някой да метне един линк за тоя чай от малинови листа? По колко и как се приготвят и по кое време е хубаво да се пие? Мерси в аванс   bouquet!

# 229
  • Мнения: 3 926
Пенелопи, пробвай с банели и още на следващия ден ще си с такива бучки и запушвания, че ум ще ти зайде Hug
Мека чашка, без банел или от тези потничета - късичките Peace Това особено за първите 3 месеца. След това ако ще излизате някъде може и да си позволите някой готин сутиен, но те гърдите така свикват на свобода, че... рядко има жена, която след това да си понася стегнатите банели и подплънки Peace
Лу, поне литър на ден. Приготвя се според зависи как си го намериш - дали в пакетче или на листа Peace Запарва си се - просот обикновена чаена процедура Grinning

Тине - да си здрава, здрава, здрава Hug Да си обичана и щастлива жена и като горда лъвица да си понесеш малкото, когато му дойде времето Hug  bouquet

Соничка, и в Джъмбо има платнени кошове. Ние онзи ден взехме за играчки - шушляков. Ама и пране да туриш в него става Grinning

# 230
  • Мнения: 79
ТиНе, да си жива и здрава! newsm59 nbirthday  party023 newsm59 и ти и бебенцето да сте добре!
Мариамка,много се хилих  rotfImbo .Винаги кротка и уравновесена,а гледай я какви психопатски сънища сънува..

Деска, верно ти казвам добричка съм ама за таквиз работи май и на живо така биха се развили събитията... Mr. Green, пък и милото си ме знае, не че някога съм го ревнувала от жена той пък слава на Бога има някаква алергия към жените, за него всички жени са виновни до доказване на противното... Joy, но съм му казала, че това е от нещата за които нема прошка щъ играй сатъра hahaha .

Моя мъж ме дразни с приятели кат се запилей, най обича да играй тенис на маса и  като се залюха забравя дом, жена, дечиня... та сме я докарали да го ревнувам от приятелите му, че му се ослаждат мъжки приказки на чай и такива му мъжки забавления.
Но пък си викам нямам грижи със запои разни  и пиянски свади, пък и цигарите спря, по заведения не ходи(без мен), да ми е жив и здрав Heart Eyes.
Само му викам стягай се, че явно имам нужда от повече комплиманси в това кръгло време, да не грабна сатъра някоя нощ от тези горещи емоции дето ме напъват  hahaha ...

За секса оф...момичета да си призная от втория месец не сме виждали "класика", че точно след секс като рукна една кръв едно чудо та влязох в болница, та отлепване та чудеса.
Но пък алтернативи има само желание да има, ма и без секс не може, аз с напредване на бременността ми расте и желанието, а после като родя и кърмя съм като звяр трудно се пипам ама да видим този път как ще е.

Сетих се нещо - някой беше казал как би било хубаво ако можеш сама да се провериш за разкритие. Еми можеш, то не е сложна наука Wink
Sheila, някои дето са ходили на фитнес могат, аз пък не си стигам до там... Blush hahaha Blush
Дано да се оправиш бързо и да се мине без химии  Peace !

Мона, по навътре е с огледалце не става, някой беше пуснал клипче с бебе, което минава през шийката и се вижда много добре, но някъде назад.

# 231
  • Мнения: 203
TиНе здраве за теб и малкото човече  newsm59  Gift  party023 newsm67 newsm59

# 232
  • Мнения: 133
ТиНе много здраве за теб, бебочето и цялото ти семейство и много приятни емоции и усмивки  newsm59
Веч, с т'ва яздене направо ни скри шапката на всички  omm

# 233
  • Мнения: 53
ТиНе честит рожден ден. Много здраво и послушно бебе ти желая  newsm59  bigdance2 newsm59

# 234
  • Мнения: 571
Тине   bouquetЧестит рожден ден!Много щастие лИбоФ и да те радва малкото човече Hug
И на всички мами влезли в 9я-пожелавам лека доработка дет се вика hahahaНастръхвам при мисълта че скоро ще се ражда,но и се радвам че толкова време мина и че сме живи и здрави и всичко ще е наред  bouquet
Ама многооооо се смях като ви четох!Асе зададох въпроса малко да се посмеем взаимно и да се развеселим,не да се самоизмъчвам!!То вече се семя сама на себе си!! HugМного хубаво се е получило!!Ама тея описания на 69 ме убиха!! LaughingИ аз като Шейла предпочитам 6 отделно от 9,но за цялята ми трудност сме практикувале/разбира се не по мое желание/само 6 #2gunfireако дойде момент за 9 и мъжо спи доволен!!Иначе като го гледам как ме заобикаля за ме прегърне да не ударел бебето не си представям че ще ми се покатери отгоре за 69 Mr. Green!Иначе аз немам ядове!Още мога да се въртя и такива работи ама нъц!
А да се проверявам за разкритие сама-аййй неее мерси!Не е по моята специалност Mr. Green
А кога ще ме овържат да ми слушат тоновете и на мен??Кат вляза в 9 месец ли???
Диде айде сопри се че ти изкупи магазините вече!! HugМного е сладък коша за пране Heart Eyes
A сега надникнах при Августинките-и те са я подхванали темата за секса  Joy hahahaЦелия форум го тресе хормона hahaha

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 13:54 от Mirkata_21

# 235
  • Мнения: 125
Абе да ви кажа и аз чат-пат надникна в другите отчетни - ми кефи ме като видя снимките на бебочетата. Ама ние си нямаме близнаци, бря! Кво е това нещо!? Никой ли не чака близнаци от нашите?

# 236
  • Мнения: 3 926
Всъщност 69 може да се практигува и легнал, бе - що само отгоре и отдолу. Ние на страни се справяме Grinning
Аууу, много ги обичам тез теми - голямо споделяне пада Laughing А най-забавнотоот всичко е, че всъщност мъжете изобщо, ама изобщо не си споделят така, както ние... Мисля, че това, че мъжете се хвалят е просто мит. или по-скоро те преувеличават, за да се изкарат супергерои Mr. Green Пък ние сме си честни - кой, какво, къде - право куме в очи Grinning
Затова обичам хубавите женски компании Grinning

# 237
  • Мнения: 33
Ей, че весела тема сте захванали Grinning За секса де...чета ви и се смея сама Laughing При мен секса хич го няма вече. Аз не мога да се преобръщам в леглото, камо ли да чупя стойки. не че не ме тресе хормона, ама стискам и това е.  Mr. GreenЧакам да мине още 1 месец да родя, после още 1 месец...и тогава да е секс като секс, а не...някакви подобия. Laughing
дидка, много хубави нещица си накупила за бебо. И аз не мога да си намеря подходящ кош за дрехите на бебо, ама гледам сте обсъдили въпроса и ще проверя в Джъмбо и в COMO.
Момичета, аз в петък пътувам за София, ще ходя на пазар. Нямам търпение да се пусна по магазините и да накупя всичко, което съм си наумила за бебешора. До сега като ви четях съм набелязала няколко магазина: Пигис Хаус, Джъмбо, Бейби Планет, Бебе Маркет. Ако има според вас още хубави магазини, в които има всичко моля да ме опътите, че да не обикалям цяла София /ще взема да заслабна Laughing/. Мен ме интересуват магазини, в които като отида да има всичко необходимо и цените да не са безбожни.
Да кажа и аз за сънищата, напоследък сънувам, че мъжо ходи по чуждо ooooh! Ама едни глупости сънувам...не е истина просто. Сигурно защото напоследък е на сухо и подсъзнанието ми измисля глупости. Това по повод съня на Мариам. Mr. Green

# 238
  • Мнения: 82
Момичета някоя от вас няма ли да се запише на училището за съвременни родители? Аз мисля днес да го посетя за пръв път. Намира се в Хладилника, ул.Русалийски проход 17. Правят лека гимнастика и четат лекции за бебешорите, техники за дишане, т.н. Краткият курс е 10 дни , всеки вторник и четвъртък от 18 ч. Много ми го похвалиха, пък да видим.. Simple Smile

# 239
  • Мнения: 3 926
Велислава, можеш да погледнеш и в Малечко (някои от нещата там са на приемливи цени), както и в Пакостник в Овча купел Peace
Ланвинка, аз специално от там нямам какво да науча Peace Така че да кажат другите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт