Да посрещнем "БУРГАС и морето" с приятели, танци, амарето - 61

  • 15 776
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 100
Здрасти не разбрах къде се провежда този поход.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 274
В събота от 10 ч,тръгва се от Тройката,в 11 е срещата в ресторант Руский романс.

# 77
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
В събота от 10 ч,тръгва се от Тройката,в 11 е срещата в ресторант Руский романс.
В Бургас да няма случайно руски р-т? Я кажете къде е да заведа мъжа ми на романтична вечеря?
В Турция и аз няма да дойда. Ще ходим със сестра ми и мъжете някои уикенд, но и ще останем за една вечер.

# 78
  • Мнения: 1 267
Здрасти не разбрах къде се провежда този поход.

Само страничка-две назад и пише с големи букви.

На 02.08. от пл."Тройката", срещу входа на НХК в 10,00ч. ще стартира поход в подкрепа на кърменето. Събитието се състои в Световната седмица на кърменето ( ССК' 08 ) 

Повече информация за събитието във всички градове, може да намерите тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314875.20

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 274
Има руски ресторант,нали там ще завърши шествието.На Рилска.От скоро е,казва се Руский романс,наистина големи романси пускат на уредбата,по цял ден слушам Любе и Алла Пугачова.Моя офис е над ресторанта,да не мислите сега,че сърбам борш по цял ден!
Като обстановка не е кой знае какво,но то пространството не разрешава големи фантазии .Но не  съм хапвала,не мога да съм полезна с информация.Отвън на табелата пише-борш,блини,сельодка,пелмени.

# 80
  • Мнения: 1 280
......Отвън на табелата пише-борш,блини,сельодка,пелмени.
 

       Все холестеролни шамарчета  Joy няма да ходя там  Crossing Arms че и сельодката много изпива пък на мен ми е противопоказно от вчера насам  Joy
        За похода и аз може да се присъединя, че тази седмица съм и с детето. 
          Аз да се похваля сега смятам да прескоча за една почивчица кратка другата седмица до Бръшлян, еййй много съм хепи  Heart Eyes

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 274
Аз не нося отговорност за менюто, Crazyно ми е люботно да седна.Имам едни кошмарни спомени от руска детска градина на тема борш,та ми е интересно да видя що е туй.Или са детски преувеличения.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 529
Здравейте, момичета! И аз, близо 7 месеца вече, съм бургаска мама. Ще ми бъде приятно да пообщувам с вас в темичките.
За руския ресторант и аз чух скоро, все се каня да го посетя, но така и не съм стигнала до там. Аз си падам по руската кухня, и даже преди няколко години бях открила случайно във Варна едно мъничко ресторанче с  невероятни готвачи. И цените бяха супер ниски, ще видя тука как ще е.

# 83
  • Мнения: 440
Извинете ме, ако на някой му се стори не на място въпроса, но какво трябва да се направи, за да сложат на площадката ни кошче за отпадъци? Омръзна ми да гледам как някоя мама или баба минава с торбичката, обира огромното количество по-едри отпадъци от опаковки от какво ли не, за да ги занесе до казаните за отпадъци, които се намират на 100-тина метра от площадката. И всеки се оплаква, че няма едно кошче, къде да си изхвърли отпадъците. Та си помислих, освен инициативата за Морската градина, не може ли да се предложи на Общината и инициатива - Всяка площадка с кошче! Сигурно пак ще има заинтересовани фирми, които да се включат...

# 84
  • Мнения: 95
Здравеейте гости приемате ли?  bouquet

# 85
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Има руски ресторант,нали там ще завърши шествието.На Рилска.От скоро е,казва се Руский романс,наистина големи романси пускат на уредбата,по цял ден слушам Любе и Алла Пугачова.Моя офис е над ресторанта,да не мислите сега,че сърбам борш по цял ден!
Като обстановка не е кой знае какво,но то пространството не разрешава големи фантазии .Но не  съм хапвала,не мога да съм полезна с информация.Отвън на табелата пише-борш,блини,сельодка,пелмени.
Мерси за инфото. Ще го закарам мъжа ми, "Любе" са една от любимите му групи живял е 5 години в Москва и за по няколко месеца из разни студени места като Новосибирск и сега му е домъчняло за разни руски нещица. Та къде на Рилска е?

# 86
  • Мнения: 5 713
Видяхте ли това? Simple Smile
Българсият клип по случай Световния ден на Кърменето.

http://www.vbox7.com/play:9111b6a2

# 87
  • България
  • Мнения: 3 621
Лелеее, много е сладко  Heart Eyes Heart Eyes Вери при вас отбелязват ли ССК?

# 88
  • Мнения: 5 713
Да ти кажа не съм запозната. Тук е бая разпространено кърменето т.е. по- странно е, ако решиш да не кърмиш. Имах страхотна подкрепа и в болницата и после от консултантката.

# 89
  • България
  • Мнения: 3 621
Да ти кажа не съм запозната. Тук е бая разпространено кърменето т.е. по- странно е, ако решиш да не кърмиш. Имах страхотна подкрепа и в болницата и после от консултантката.
Супер, вие с Ясен се  се справяте  успешно предполагам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт