За простотията и лошия вкус

  • 5 759
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 865
А как се духа нос?!

# 16
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
мдам, и да добавя- хвърлянето на каквито и да е било предмети от колата, както и всякакви други боклуци извън предназначеното за това място  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Под липата
  • Мнения: 620
Благодаря за разяснението Simple Smile

Мен други неща ме дразнят повече от лошият вкус.
Да се обърнеш на другата страна, когато покрай теб минава човек в инвалидна количка, да речем.
То е все едно да го наплюеш с обелка от слънчоглед.
Пък нека си облечен добре.

Но да не разводнявам темата с философии:)
И това, и това!
 Мои колеги ми се хвалиха веднъж, как се обзалагали колко време ще отнеме на един човек в инвалидна количка да слезе от тротоара.  Човекът се въртял дълго време, докато случайни минувачи му помогнали. Възпитанието на моите колеги не подлежи на коментар просто  Crossing Arms

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Много хора си мислят, че така е редно, така са ги учили. Да не го обидят, един вид, като го зяпат. Thinking

Именно това за мен е един от върховете на простотията.
Масовата, обществена простотия, независимо с какво е облечена и обута.
Най-лошото е, че е почти невидима и се предава по наследство.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Май за простотия иде реч Rolling Eyes
По джапанки обичам да ходя на плаж, иначе и аз не обичам онзи звук от шляпването на джапанката в петата. Не обичам и чалгата, но е простотия, когато тя бива слушана така, че и аз да я чувам през два три блока или да ми я натрапят в градския транспорт.
Не само семките, а изобщо хвърлянето на каквито и да е отпадъци по улиците е висша степен на простотия.

# 20
  • Мнения: 2 259
Онова духане на носа с 2 пръста и после си изтърсваш ръката #Cussing out

# 21
  • Мнения: 9 865
Онова духане на носа с 2 пръста и после се изтърсваш ръката #Cussing out
И се изхрачваш, щото хубав човек лоши работи в себе си не държи, налЕ?!

# 22
  • Под липата
  • Мнения: 620
Много хора си мислят, че така е редно, така са ги учили. Да не го обидят, един вид, като го зяпат. Thinking


Най-лошото е, че е почти невидима и се предава по наследство.

 Въх! Да не е бързо разпространяваща се генна мутация?  newsm78 Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 401
Показността е голяма селения за мен.  И тук я има, аз често реагирам на нея, и бивам редовно обвинявана в завист, немотия и пр.  Simple Smile. Това със семки, секнене, шляпане, джапане е вече екстремизъм, не е нужно да го споменаваме.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 186
ПРОСТОТИЯ-ТОП 10:
1)да си изхвърлиш пълния пепелник от колата на светофара
2)да си хвърлиш боклука през терасата,трохите от покривката-също
3)да си изкараш сопол от носа и да го залепиш под масата
4)да се оригваш,пърдиш,храчиш и т.н. на обществени места
5)да си паркираш колата на тротоара
6)да се изсереш в морето
7)да си хвърляш фасовете по улицата,датската площадка,в къщи на пода
Sunglassesда подсвиркваш на жените/мъжете
9)да влезеш във входа с кални обувки и да си ги изтриеш на стълбището
10)да затвориш вратата на автобуса под носа на човек,който е тичал като луд,за да го хване
Не са подредени по степен на важност.Всеки може да ги подреди както си иска.

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 18:22 от Lipstick*

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз пък се побърквам, като видя жена да дъвчи дъвка с отворена уста и да млещи звучно.
ако и едновременно се опита да говори, направо припадам.
селяния е да се возиш в голф 2, от която да звучи мощна чалга, а отвътре гол до кръста космат индивид с плетени обувки да свирка на мацките  Sick

# 26
  • Мнения: 4 678
аз пък се побърквам, като видя жена да дъвчи дъвка с отворена уста и да млещи звучно.
ако и едновременно се опита да говори, направо припадам.
селяния е да се возиш в голф 2, от която да звучи мощна чалга, а отвътре гол до кръста космат индивид с плетени обувки да свирка на мацките  Sick
Joy Joy Joy....и чорапи до коляно

# 27
  • Мнения: 186
аз пък се побърквам, като видя жена да дъвчи дъвка с отворена уста и да млещи звучно.
ако и едновременно се опита да говори, направо припадам.
селяния е да се возиш в голф 2, от която да звучи мощна чалга, а отвътре гол до кръста космат индивид с плетени обувки да свирка на мацките  Sick
И да няма гърне Joy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
А мен ме подлудява звука ,койт издават събеседниците ми докато си пием сутрешното кафе.ОНзи толкова отвратителен звук -сърбането #Crazy

# 29
  • Мнения: 502
  Да пръднеш,с извинение,в центъра на тълпата за концерта на Металика като какво се явява? newsm78Само не ми казвай,че и метълите са селяни! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт