LaRedoute.fr - 73 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 100 457
  • 1 428
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 5 278
Е,аз както обикновено съм изпуснала,защото нямам много време да следя темата,та сега ще си я поръчам на двойна цена Simple Smile

# 1 396
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мацки аз още не съм си употребила кода 69507 и сега много се чудя кое да слагам в кошницата.

Моля ви който има този детски анцуг да ми каже дали си отговаря на номера, чудя се 86 или 94 да поръчам, малкия е 86 см, а не искам да ни е малък за зимата. Уголемен ли е? Моля ви който го има да пише  Praynig
Може ли линк? А аз скоро поръчах 86 размер само че дънки-точни са ни даже малко идват дълги 92 сантиметра сме Simple Smile
Moq e na 3 g и носи 94 същия.  bouquet

# 1 397
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Цитат
Ала-Баламен ме доядя,защото на 31-ви вечерта пусках поръчка и можеше да пусна друга пижамка докато има още намалени.Но здраве да е  Grinning
Напълно те разбирам, мен ще ме е яд ако са отказани балеринките,защото май Пумите съм ги умалила като номер. Но както ми е писала Алекс ще си чакам поръчката ,аз да видя със сигурност. Дано поне с това останем като отказ.  Confused

# 1 398
  • Мнения: 5 790
На някой да му е излишен дамският панталон от 10 евро - кръглите цени с презрамките р-р 36?  newsm78
Забравих да си го поръчам вчера, а днес вече не го намирам...

# 1 399
  • Мнения: 1 756
Мацки аз още не съм си употребила кода 69507 и сега много се чудя кое да слагам в кошницата.

Моля ви който има този детски анцуг да ми каже дали си отговаря на номера, чудя се 86 или 94 да поръчам, малкия е 86 см, а не искам да ни е малък за зимата. Уголемен ли е? Моля ви който го има да пише  Praynig
Може ли линк? А аз скоро поръчах 86 размер само че дънки-точни са ни даже малко идват дълги 92 сантиметра сме Simple Smile
Moq e na 3 g и носи 94 същия.  bouquet

4акам 102 и ще дам мерки, но Пума 102 са си наистина 104 см не по малки
имаме Пума 102 голяма е

# 1 400
  • Мнения: 222
Desi_2,ще може ли мерки на детския анцунг Adidas  Praynig От 2-3 дена умувам 86 или 94 и накрая да не остана без него...

# 1 401
  • Мнения: 147
пак да понахалствам, за дънки Tipster с ниска талия и ханш 102 размер 36 или 38? Моля ви дайте съвет  Praynig

# 1 402
  • Мнения: 200
пак да понахалствам, за дънки Tipster с ниска талия и ханш 102 размер 36 или 38? Моля ви дайте съвет  Praynig

Имам къси дънки Типстър р.36 - тал.35 ,ханш 46 см
Моите мерки са тал.74 см , ханш -91 см , според мен си за 38 или 40

# 1 403
  • Мнения: 1 172

По въпроса с продавалника мисля, че всеки си иска цена, въпросът е дали ще има кой да му я даде.
Съгласна съм! Макар, че смятам, че може би трябва в Продавалника да се продава малко по-скъпо, понеже едно е да си купиш нещо, вече пристигнало в България, с реални снимки, описания и размери, съвсем друго е по картинките в редута, да се ровиш с часове, да се чудиш дали ще ти изпратят това, което си поръчал и как всъщност ще изглежда и дали ще ти стане и т.н. ......

 Аз ако си купя обувки, които не ми стават и то за 40 евро не си ги държа в гардероба 2 месеца, бих ги продала веднага?! Просто лично мнение.....

Дано не се приеме като спам,но и аз се вълнувам от този въпрос и бях питала даже преди дали има някакви правила специално за излогоне на редутски дрехи в Продавалника.Доколкото съм чела правилата на Продавалника,си спомням,че някъде пише,че е забранена търговията с цел печалба и ако за някой потребител има съмнение за такива намерения,ще бъде санкциониран.
Аз дълго време се чудех на какви цени да пускам неудачните си покупки и накрая избрах това - цената на артикула + 2лв отгоре, като тези два лева да покриват 5-те процента и част от доставката,както и удобството да вземеш нещо,което е видяно на живо и подробно описано като материя,цвят,размери и т.н.

За различните цени и държането в гардероба - и това е относително.Аз имам няколко неуспешни покупки,които почти два месеца се подмятаха по приятели и познати да ги мерят на живо,да ги покажат на брат си,майка си,комшийката и т.н. и накрая като се видя,че на никой не му става или харесва,чак тогава ги пуснах в Продавалника,а на два от артикулите междувременно се беше променила драстично цената ,понеже почна разпродажбата.

# 1 404
  • София
  • Мнения: 212
Здравейте, има ли някой желаещ от София да пуснем заедно една поръчка? На 1-ви унищожих всичко налично в картата ми, а мога да я захраня чак след седмица. Имам едни бермуди и чифт мъжки боксерки в кошницата на стойност 13,60 евро и засега е само това. Ако някой планира да пуска поръчка нека ми пише на лични.

Добавих и едни панталони за 6,80 евро. Всичко: 20,40 евро и се спирам.

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 19:07 от lucyakar

# 1 405
  • Мнения: 231
lucyakar - от първа страница - Поръчки прави 450 срещу 3-5 лева, като таксата е за транспорт. Можете да пишете и на Мама Бобо.

  bouquet

# 1 406
  • София
  • Мнения: 212
Ами има и още нещо, което забравих. Имам персонално colis, което не съм използвала и не е изтекло. Ако някоя мама е правил поръчка в последните няколко часа и е пропуснала нещо може да й дам мейл и парола на моя акаунт и да поръча от него - така ще спестим 6 евро. Естествено моята част на опаковката си я поемам.

# 1 407
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Скапаните франсета са ми отказали във всички поръчки от 17-ти и 18-ти по 1 артикул на стойност 10-13 евро.И на 2-та акаунта Twisted Evil Дано да са Пумите,които не са за мен,че всичко друго ми е важно Praynig

# 1 408
  • Мнения: 458
Момичета,искам да ви питам някой има ли това - раничка за гръб ли е и колко е голяма http://www.laredoute.fr/vente-sac-a-dos-coccinelle.aspx?producti … tegoryid=23929736
Аз я поръчах преди време. Раничка е. На мен лично ми хареса. Ето снимки http://gstaykova.multiply.com/photos/album/60/LaRedoute#15. Подарих я вече на една сладурана, но ако те интересува нещо, питай.

# 1 409
  • Мнения: 22 439
пак да понахалствам, за дънки Tipster с ниска талия и ханш 102 размер 36 или 38? Моля ви дайте съвет  Praynig

при този ханш 38, даже и 40ти номер ще ти е точно. Но със сигурност не си за 36

Общи условия

Активация на акаунт