LaRedoute.fr - 73 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 100 456
  • 1 428
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Момичета, моля ви, помогнете ми  Praynig До сега не съм поръчвала дънки/панталони. Чудя се къде точно мерите талията, понеже дънките са с ниска талия и какъв е смисълът да меря истинската талия, не се ли мери в такъв случай малко под пъпа за талия?
Харесах си ето тези, та много им се чудя  Confused

http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-roxy-denim-stretch- … 6&prodcolor=1

LEI, видях, че вече са те посъветвали за номера, но имай предвид, че всички дрехи на Roxy са умалени. 100% сигурно.  Hug
това което имам техно си отговаря на номера и обувките също

# 1 381
  • Мнения: 231
Момичета, моля ви, помогнете ми  Praynig До сега не съм поръчвала дънки/панталони. Чудя се къде точно мерите талията, понеже дънките са с ниска талия и какъв е смисълът да меря истинската талия, не се ли мери в такъв случай малко под пъпа за талия?
Харесах си ето тези, та много им се чудя  Confused

http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-roxy-denim-stretch- … 6&prodcolor=1

LEI, видях, че вече са те посъветвали за номера, но имай предвид, че всички дрехи на Roxy са умалени. 100% сигурно.  Hug
това което имам техно си отговаря на номера и обувките също

Да, за обувките е така, но дрехите, а аз имам всякакви видове от тази марка (просто ми е слабост) - гарантирам, че са по-малки от стандартните размери.

Но според тази тема, виждам че LEI явно си го знае това.  Mr. Green http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316480.0

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 15:38 от mimi_blanco

# 1 382
  • Мнения: 246

По въпроса с продавалника мисля, че всеки си иска цена, въпросът е дали ще има кой да му я даде. Аз се дразня, когато си купувам по-скъпи лекарства в БГ, отколкото в чужбина, но нямам избор. И аз имам няколко неща там, пуснала съм ги за толкова за колкото съм ги взела. Въпрос на личен избор е, но не съдя тези, които искат да печелят, след като могат....
Съгласна съм! Макар, че смятам, че може би трябва в Продавалника да се продава малко по-скъпо, понеже едно е да си купиш нещо, вече пристигнало в България, с реални снимки, описания и размери, съвсем друго е по картинките в редута, да се ровиш с часове, да се чудиш дали ще ти изпратят това, което си поръчал и как всъщност ще изглежда и дали ще ти стане и т.н. да не описвам всички премеждия Mr. Green. Пуснах линка с обувките, защото ми се стори фрапиращ, може наистина да са купени за 40 евро, но тази цена е била доста отдавна, нали? Новата цена е поне от месец насам. Аз ако си купя обувки, които не ми стават и то за 40 евро не си ги държа в гардероба 2 месеца, бих ги продала веднага?! Просто лично мнение.....

# 1 383
  • Мнения: 246
rossi-varna, горнището е 90Б, а долнището 40

Горнището няма да ме събере, жалко

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 20:07 от rossi-varna

# 1 384
  • Мнения: 639
Май доста често тук започна да се коментира Продавалника  Laughing Преди време първосигнално се бях възмутила на една обява и казах - "Хубава работа - ама българска".В последствие като се позамислих....всеки има право да взема решения за себе си както продавач така и купувач.Никой не може да знае какви са причините и последствията от решенията и на двете страни.Както и по мое мнение няма какво да се учудваме на в крайна сметка човешки неща.Не се знае дали някога живота няма нас да ни постави в подобна ситуация и ние да сме на мястото на човека,когото сочим с пръст сега,така че нека бъдем хора и си говорим за Ларедут в най-чистия му вид - френския  Laughing Peace Дадох и аз мнение за протокола ,сега да си задам въпроса  Joy
Искам да попитам тези от вас ,които са писали на Ларедут ,възможно ли е причината да не получавам автоматичният им отговор да е в това,че днес е неделя?Да продължавам да настоявам днес или да се пробвам вече утре? newsm78

# 1 385
  • Мнения: 4 916
... Искам да попитам тези от вас ,които са писали на Ларедут ,възможно ли е причината да не получавам автоматичният им отговор да е в това,че днес е неделя?Да продължавам да настоявам днес или да се пробвам вече утре? newsm78

Аз съм получавала автоматичен отговор на следващия ден. Но нищо не пречи да им пишеш пак.

# 1 386
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
И аз току-що видях,че имам цъфнал артикул в мес рем.....от поръчката ми от 18.07,която мислех ,че може и да си получа в понеделник,а и на мен за сега са ми изпроводили там една пижамка на малката без 5%,но предполагам по-късно ще ги добавят.Но пък ето,че на 31.07 е добавен,пък аз я чакам да идва  Sad
Егати късмета, прочетох те и реших и аз да проверя ...същата работа и аз в поръчката от 18.07. имам отказан артикул на 31.07 за 5е. На тази стойност са само бебешките Пуми и едни балеринки за дъщеря ми, как да разбера кое точно ми е отказано? Понеже ми е за пръв път да попитам...същия артикул си стои в поръчката в суивито със статус A domicile, така ли е по принцип?

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 17:47 от Ала-Бала

# 1 387
  • Мнения: 5 790

акк да разбера кое точно ми е отказано? Понеже ми е за пръв път да попитам...същия артикул си стои в поръчката в суивито със статус A domicile, така ли е по принцип?

Няма как да разбереш кое ти е отказано, докато не си получиш колета и не видиш кое липсва. Липсващият артикул ще си стои в Суиви и няма да се махне от там.

# 1 388
  • Мнения: 639
argun   bouquet Понеже им писах вече два пъти май ще изчакам до утре.Благодаря ти още веднъж  Hug

Ала-Баламен ме доядя,защото на 31-ви вечерта пусках поръчка и можеше да пусна друга пижамка докато има още намалени.Но здраве да е  Grinning

# 1 389
  • Мнения: 5 278
Момичета,искам да ви питам някой има ли това - раничка за гръб ли е и колко е голяма http://www.laredoute.fr/vente-sac-a-dos-coccinelle.aspx?producti … tegoryid=23929736

# 1 390
  • Мнения: 2
Zdraveite momiceta. ot dosta vreme sledia komentarite i imam edin vapros. Na 01.08 napravix porusa na porachka (kakto triabva spored men ot vsi4ko procheteno ) no neznam kak da si proveria statusa. Kato natisna SUIVE DE COMMANDE mi izliza eto tozi nadpis Nous n'avons aucune commande à vous présenter car vous n'avez pas passé de commande depuis 6 mois. newsm78 MOLIA VI POMOGNETE
P.S. izviniavam se za latinicata no niamam kirilica Embarassed

# 1 391
  • Мнения: 426
Надписа означава ,че не си правила поръчка последните 6 месеца.

# 1 392
  • Мнения: 426
Момичета,искам да ви питам някой има ли това - раничка за гръб ли е и колко е голяма http://www.laredoute.fr/vente-sac-a-dos-coccinelle.aspx?producti … tegoryid=23929736
Раничка е,не е много малка.Преди време беше 3 евро и доста хора я поръчаха.

# 1 393
  • Мнения: 5 790
Zdraveite momiceta. ot dosta vreme sledia komentarite i imam edin vapros. Na 01.08 napravix porusa na porachka (kakto triabva spored men ot vsi4ko procheteno ) no neznam kak da si proveria statusa. Kato natisna SUIVE DE COMMANDE mi izliza eto tozi nadpis Nous n'avons aucune commande à vous présenter car vous n'avez pas passé de commande depuis 6 mois. newsm78 MOLIA VI POMOGNETE
P.S. izviniavam se za latinicata no niamam kirilica Embarassed

Вече са ти казали - не си направила нищо.
А за латиницата - горе, до бутоните с основните команди има едно синьо бутонче, на което пише EN. Като го натиснеш, ще ти излезе BG и ще имаш кирилица. Извинявай, ама тази маймуница не се чете... Освен това, форумът има правила, които забраняват писането на маймуница.

# 1 394
  • Мнения: 147
Мацки, имам нужда от помощ: искам да си поръчам ето тези дънки но се чудя м/у 36 или 38 номер. Някоя има ли дънки на Tipster 36 или 38 номер да даде размери ако може. Ханшът ми е 102. Ще съм ви благодарнан за съвет  Hug

Общи условия

Активация на акаунт