LaRedoute.fr - 73 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 100 486
  • 1 428
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 246
Да питам варненки , от кога получавате колети. Аз си чакам първата поръчка , пусната на 16.07 и още я няма  Sad, взех да се притеснявам вече. А след нея имам пуснати още четири  Mr. Green
И аз чакам от 16,07

Знам, че не е моя работа, но това направо ме изуми http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=275749&cat=all
Мноооого ги харесвам тези обувки, но като че ли цената в редута е по-приемлива Joy

# 1 366
  • Мнения: 326
Някой от София получил ли е вече пратка от 12.08?

 Joy hahaha Joy

Ох, ужас, какво пиша  ooooh! 12.07 имах предвид  Grinning

# 1 367
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
и на мен не ми се отварят обувките.Явно не е активна още newsm78

# 1 368
  • Мнения: 1 368

Знам, че не е моя работа, но това направо ме изуми http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=275749&cat=all
Мноооого ги харесвам тези обувки, но като че ли цената в редута е по-приемлива Joy

Не е ясно кога ги е купила, все пак!
Аз ги поръчвах за една приятелка на 40Е.

# 1 369
  • София
  • Мнения: 4 578

Знам, че не е моя работа, но това направо ме изуми http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=275749&cat=all
Мноооого ги харесвам тези обувки, но като че ли цената в редута е по-приемлива Joy

Не е ясно кога ги е купила, все пак!
Аз ги поръчвах за една приятелка на 40Е.
Да бе, не е наясно, поръчва за всички сестри и братовчедки, а никой няма фактура.  Sick. Ей сега....ние пасем....Но си е нейно право Hug, само се надявам да не може да излъже никой.

# 1 370
  • Мнения: 1 095
Нищо не ми се отваря от Албанците.  Sick
По въпроса с продавалника мисля, че всеки си иска цена, въпросът е дали ще има кой да му я даде. Аз се дразня, когато си купувам по-скъпи лекарства в БГ, отколкото в чужбина, но нямам избор. И аз имам няколко неща там, пуснала съм ги за толкова за колкото съм ги взела. Въпрос на личен избор е, но не съдя тези, които искат да печелят, след като могат....

# 1 371
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Мацки аз още не съм си употребила кода 69507 и сега много се чудя кое да слагам в кошницата.

Моля ви който има този детски анцуг да ми каже дали си отговаря на номера, чудя се 86 или 94 да поръчам, малкия е 86 см, а не искам да ни е малък за зимата. Уголемен ли е? Моля ви който го има да пише  Praynig
Може ли линк? А аз скоро поръчах 86 размер само че дънки-точни са ни даже малко идват дълги 92 сантиметра сме Simple Smile

# 1 372
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
нещо странно се случва с поръчката ми от 12.07.
по точно те бяха две от 12ти - получих едната, втората - не.
Като влязох в сювито видях, че във фактурата на тази, която не съм получила един потник са го фактурирали 1 Е /колкото си беше в офертата/, а като вляза да си разгледам фактурата през "Voir mon offre spéciale sur cette commande", същия потник е отдолу под чертата, при подаръка и е с цена 100 Е. Какво да правя?

# 1 373
  • Мнения: 594
Здравейте момичета,
нещо странно се случва с поръчката ми от 12.07.
по точно те бяха две от 12ти - получих едната, втората - не.
Като влязох в сювито видях, че във фактурата на тази, която не съм получила един потник са го фактурирали 1 Е /колкото си беше в офертата/, а като вляза да си разгледам фактурата през "Voir mon offre spéciale sur cette commande", същия потник е отдолу под чертата, при подаръка и е с цена 100 Е. Какво да правя?

Нищо  Peace Така се изписват понякога кръглите цени.

# 1 374
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
нещо странно се случва с поръчката ми от 12.07.
по точно те бяха две от 12ти - получих едната, втората - не.
Като влязох в сювито видях, че във фактурата на тази, която не съм получила един потник са го фактурирали 1 Е /колкото си беше в офертата/, а като вляза да си разгледам фактурата през "Voir mon offre spéciale sur cette commande", същия потник е отдолу под чертата, при подаръка и е с цена 100 Е. Какво да правя?

Нищо  Peace Така се изписват понякога кръглите цени.
Благодаря! Наистина ме успокои   bouquet

# 1 375
  • БГ
  • Мнения: 735

Знам, че не е моя работа, но това направо ме изуми http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=275749&cat=all
Мноооого ги харесвам тези обувки, но като че ли цената в редута е по-приемлива Joy

Не е ясно кога ги е купила, все пак!
Аз ги поръчвах за една приятелка на 40Е.
стана ми смешно обяснението за цената hahaha Joy-"Незнам на каква цена ги е купила, а не успях да ги намеря в сайта да пусна линк, но им иска толкова"- някой ти дава да ги пуснеш в обява а  не знаеш колко е била цената.аз ги поръчах за  снаха ми,но не ги е мерила още, та да видим ще й станат ли,иначе са много сладки. Peace
иначе за цените- всеки да си слага каквато си реши Peace

# 1 376
  • Мнения: 251
И аз имам отказан артикул на 30.07,а поръчката е пусната на 17.07 #Cussing out.Не ме е яд толкова за парцалчето,ама какво е това моткане-аз вече проверявам за покана,пък то може още да не е тръгнал колета.......................И с "експедитивните" ни пощ. служители-може да си го чакам още 2 седмици Crossing Arms

Представям си докато дойде реда за обработка на  вчерашната ми поръчка колко неща ще са останали налични............................ Tired

# 1 377
  • Мнения: 5 790
Пак приключения....
Това, че някой артикул е отказан на определена дата, не означава, че тогава е изпратена поръчката.
Помислете колко клиенти поръчват, колко артикула свършват, колко служители работят в Ла Редут и дали те успяват на секундата да въведат на всеки един от клиентите си изчерпаните артикули. Предполагам, че това го правят 2-3 души максимум. От 20 милиона клиенти, 10% да са поръчали и на 1% от поръчалите да има по 1 изчерпан артикул - това са 20 хиляди поръчки... Е, как да го направят на секундата???  newsm78
Получавала съм поръчка и след това в Mes Remboursements ми се е появявал липсващия артикул.

# 1 378
  • Мнения: 251
Алекс1,благодаря за разяснението и се извинявам Embarassed.Не съм пропуснала в последните 2 месеца нито една тема и пост,ама явно това не съм го разбрала.А уж вече се боядисах.....................  Blush

# 1 379
  • Мнения: 231
Момичета, моля ви, помогнете ми  Praynig До сега не съм поръчвала дънки/панталони. Чудя се къде точно мерите талията, понеже дънките са с ниска талия и какъв е смисълът да меря истинската талия, не се ли мери в такъв случай малко под пъпа за талия?
Харесах си ето тези, та много им се чудя  Confused

http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-roxy-denim-stretch- … 6&prodcolor=1

LEI, видях, че вече са те посъветвали за номера, но имай предвид, че всички дрехи на Roxy са умалени. 100% сигурно.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт