LaRedoute.fr - 73 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 100 444
  • 1 428
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 172
Здравейте!

Имам нужда от консултация какъв панталон да избера. Харесах си този и знам,че някоя от вас го има
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-forme-cargo-les-essentiel … tegoryid=23110316
Интересува ме обаче дали би стоял добре на дебеланка? Въпреки,че са го произвели в големи размери,нали знаете,че не всяка дреха стои еднакво добре на слаб и на пълен човек.
Освен това се чудя и дали 40 номер ще ми стане(само такъв има),понеже до сега панталони не съм взимала,а от полите ми пасва точно 42.

Подобни въпроси ме вълнуват и по повод този моделhttp://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9703730& … ue&ksource=-1, но не знам дали някоя от вас го има.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 685
I az чакам мнение,скоро една мама писа че ги е поръчала и аз съм им се наточила  smile3508 нищо че са изкуствена кожа.Ама коя ли беше съфорумката.......оф мъжа ми до скоро викаше , че това дете моето ми е изпило мозъка, ама отскоро вика че Ларедута  Joy

ох момичета то и аз нямаше да пускам,ама сега май ще направя тия дни,но нещо от 30 час търся сатенираните дънки и не ги откривам,някой ако има подръка линк  Praynig

# 33
  • Мнения: 185
ох момичета то и аз нямаше да пускам,ама сега май ще направя тия дни,но нещо от 30 час търся сатенираните дънки и не ги откривам,някой ако има подръка линк  Praynig

заповядай
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22905057&a … documentid=299108

# 34
# 35
  • Мнения: 777
И на мен тези боти много ми харесват... ама седя и се ослушвам, а те или ще се из4ерпат номерата, или ще им дигнат цената... Май по-добре да ги пускам... Ама набиййте ме и мен, 4е тва юе ми е 6та поръ4ка ве4е...  Rolling Eyes Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 843
Да, горе-долу, но тъй като рабелязах, че има разминаване, питам пак. Досега съм си поръчвала само веднъж, и всичко ми беше голямо  newsm78 а беше точно по таблицата. А сега това не е за мен, а за друг човек, и затова питам. Ще съм благодарна на отговор... Praynig

Няма как да нацелиш точно ако не можеш да се ориентираш по модела. Аз съм на принципа каквото измеря с един номер надолу и една идея на кого да го подаря ако не стане. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 426
Май съм първа  Sunglasses и да си задам питанката - Някой може ли да ми помогне с размер за следните мерки - бюст 107/ талия 100 / ханш 112?   bouquet

46ти номер със сигурност
Аз съм с такива мерки и в някои поли и панталони 46 не влизам.

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Карен, благодаря мила за роклята. Относно раждането, много мило ми стана. Имам още 3 седмици, ще раждам на 15 Август, нещо съм се разтреперила...

Относно поръчките, аз пък нещо все нищо не харесвам, може би ако нямах пупа, щях повече да поръчвам, но сега пуснах поръчки почти само за бебето. Та след раждането може да съм по- редовна.

ДейзиГ, ако можеш пиши им, кой артикул ти липсва. Защото поне според мен няма как да разпечат плика без да си личи. Аз правих опити на няколко пъти да го отлепя/ отворя без да личи, но не успях. Така че може просто да са го забравили. Пиши им все пак, пък може да го изпратят отделно. Peace На мен така един потник ми бяха пращали.

# 39
  • Мнения: 454
Да, горе-долу, но тъй като рабелязах, че има разминаване, питам пак. Досега съм си поръчвала само веднъж, и всичко ми беше голямо  newsm78 а беше точно по таблицата. А сега това не е за мен, а за друг човек, и затова питам. Ще съм благодарна на отговор... Praynig

Няма как да нацелиш точно ако не можеш да се ориентираш по модела. Аз съм на принципа каквото измеря с един номер надолу и една идея на кого да го подаря ако не стане. Mr. Green
Моля се това да не важи за мен, че ако е така, хем няма да ми станат, хем няма на кой да ги подаря.
Лека нощ на всички и дано утре да има повече получени пратки, че вече не спя от нетърпение.

# 40
  • София
  • Мнения: 843
Моля се това да не важи за мен, че ако е така, хем няма да ми станат, хем няма на кой да ги подаря.
Лека нощ на всички и дано утре да има повече получени пратки, че вече не спя от нетърпение.

 Дано! Wink Мойта щерка е на 11 месеца и има още на къде да се събирам ама като гледам лентичката ти и ти си на същият хал така че знаели се.............. Дано всичко ти е по мярка! Peace

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 685

ох момичета то и аз нямаше да пускам,ама сега май ще направя тия дни,но нещо от 30 час търся сатенираните дънки и не ги откривам,някой ако има подръка линк  Praynig

заповядай
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22905057&a … documentid=299108
ох момичета то и аз нямаше да пускам,ама сега май ще направя тия дни,но нещо от 30 час търся сатенираните дънки и не ги откривам,някой ако има подръка линк  Praynig

заповядай
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22905057&a … documentid=299108
Благодаря Ви   bouquet
Ама че съм патка и аз ги търся при дънките  ooooh!

Иренка успех и леко раждане,отдавна се каня да ти кажа че ми е едно мило като ти гледам лентичката защото и аз съм августинка,но сега като каза че ще раждаш на 15.08 и моя термин беше тогава.Споко  Peace всичко ще е наред и скоро ще гушкаш сладкото си бебоче Simple Smile

# 42
# 43
  • Мнения: 160
Някой ако си е поръчвал сутиен за спорт може ли да препоръча нещо  Praynig Че ги гледах, гледах .. Уж си харесам нещо ама не знам и аз, искам да чуя някакви отзиви за който и да е Simple Smile Peace

# 44
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
хоп и аз тук Simple Smile
  bouquet



Иренка и от мен леко раждане! Хубава дата си си избрала. И на мен ми едно миличко за раждащите август месец.
Sis7 нашите палавници май са на една дата като гледам
Grinning   bouquet

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 02:22 от MimSss

Общи условия

Активация на акаунт