LaRedoute.fr - 73 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 100 485
  • 1 428
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
Някой ако си е поръчвал сутиен за спорт може ли да препоръча нещо  Praynig Че ги гледах, гледах .. Уж си харесам нещо ама не знам и аз, искам да чуя някакви отзиви за който и да е Simple Smile Peace
И мен ме интересува, но да е някой доста стегнат(а и изпробван Wink), че тези които имам нищо не държат....... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 639
Гледам дружно ще се бием ако не са ни отупали мъжете ни  fight
sis7 аз ги чакам ама няма ги още - на 18.07 ги пуснах и като дойдат първо на вас ще се похваля  Laughing - и то дано да се хваля де  Joy,че и с тях ще ме бият   Mr. Green

Иренка прегръдки от всички ни имаш и всички ти стискаме палци ,че по-трудното след това идва  Grinning   Hug

# 47
  • Мнения: 231
Да, горе-долу, но тъй като рабелязах, че има разминаване, питам пак. Досега съм си поръчвала само веднъж, и всичко ми беше голямо  newsm78 а беше точно по таблицата. А сега това не е за мен, а за друг човек, и затова питам. Ще съм благодарна на отговор... Praynig

Няма как да нацелиш точно ако не можеш да се ориентираш по модела. Аз съм на принципа каквото измеря с един номер надолу и една идея на кого да го подаря ако не стане. Mr. Green

Дамм, подарявам, първата поръчка цялата я раздадох, ама всичко беше толкова голямо, че ми беше мн трудно да намеря на кой  Whistling а един потник още си го нося като домашна рокля  Mr. Green

А чакам си поръчката още от 8.07 и май утре ще търся време да отскоча направо да си питам на митница, че е мн голяма поръчката...Сигурно за тая от 22.7 ще чакам доооо септември  ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 172
Някой ако си е поръчвал сутиен за спорт може ли да препоръча нещо  Praynig Че ги гледах, гледах .. Уж си харесам нещо ама не знам и аз, искам да чуя някакви отзиви за който и да е Simple Smile Peace

Аз пък искам да знам за сутиените по принцип.Миналия месец си поръчах горнище на бански,което беше с номерацията на сутиените, по принцип нося 85В, но това горнище ми е ужасно малко както на чашки,така и на обиколка.Трябват ми поне още 10 см коланче,за да го закопчея и още 3 см височина на чашките,за да събера вътре циците.Не знам какъв номер сутиен да взема,за да ми стане точно.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 078
Аз пък искам да знам за сутиените по принцип.Миналия месец си поръчах горнище на бански,което беше с номерацията на сутиените, по принцип нося 85В, но това горнище ми е ужасно малко както на чашки,така и на обиколка.Трябват ми поне още 10 см коланче,за да го закопчея и още 3 см височина на чашките,за да събера вътре циците.Не знам какъв номер сутиен да взема,за да ми стане точно.
В 1-я пост е много ясно обяснено за сутиените!
Добавяш 15 към размера по БГ номерация. Щом носиш 85В, значи трябва да поръчваш 100В. Има и таблици.

# 50
  • Мнения: 185
Някой ако си е поръчвал сутиен за спорт може ли да препоръча нещо  Praynig Че ги гледах, гледах .. Уж си харесам нещо ама не знам и аз, искам да чуя някакви отзиви за който и да е Simple Smile Peace

Аз пък искам да знам за сутиените по принцип.Миналия месец си поръчах горнище на бански,което беше с номерацията на сутиените, по принцип нося 85В, но това горнище ми е ужасно малко както на чашки,така и на обиколка.Трябват ми поне още 10 см коланче,за да го закопчея и още 3 см височина на чашките,за да събера вътре циците.Не знам какъв номер сутиен да взема,за да ми стане точно.

принципа при френската е следната:
1. Мериш гръдна обиколка (пр. 85)
2. Мериш подгръдна (пр.71)
3. разликата 1-2= номера чашка(на 14 мисля че беше Б)
4. Размер:  85 Б-по френската Peace
- това е 70Б по БГ
п.п. По най грубия начин е БГ номерацията +15, но не всички Бг марки имат еднакви кълъпи...така, че давай смело по френската
На 1-вата страница има страхотен калкулатор..много е лесен за използване, защо не го ползваш newsm78

# 51
  • Мнения: 246
Здравейте, може ли някой по-вещ в занаята да ме открехне:
Като приключи това намаление, както се разбра на 2.8 - значи ли, че всички ниски цени при албанците ще отпаднат, както и кръглите, или си отстават до изчерване на количеството?
И още нещо като от новобранец - може ли акаунта да е на едно име, а като се поръчва да се пише друго име - в смисъл, регистрирала съм мъжа, както всички естествено Mr. Green, пък поръчката да си е на мое име и аз да ходя да си я взимам, че ако трябва да му източвам картата и да го пращам да получава #2gunfire Twisted Evil, направо ще има разтрел
Извинете ако съм напълнила с глупави въпроси, ама наистина нямам идея Embarassed newsm78

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Албанците ще останат,но кръглите -не!

# 53
  • София
  • Мнения: 145
Някой ако си е поръчвал сутиен за спорт може ли да препоръча нещо  Praynig Че ги гледах, гледах .. Уж си харесам нещо ама не знам и аз, искам да чуя някакви отзиви за който и да е Simple Smile Peace

Аз лично съм много доволна от този - http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-sans-armatures-fila. … 6&prodcolor=2
Имам го от от миналата година.Една мама го беше препоръчала като един от най-удобните спортни сутиени,които е носила и наистина-хем държи стегнато,хем не притиска,удобен е е определено.Като размер си взех какъвто и за другите сутиени взимам и си отговаря.

# 54
  • Мнения: 185
Албанците ще останат,но кръглите -не!


На мен ми се отварят кръглите Rolling Eyes
До кога са? От къде ти е инфото

# 55
  • Мнения: 246
Албанците ще останат,но кръглите -не!
Много ти благодаря!Значи ще се мре, пак ще пускам поръчка, а още не съм си получила предишните, какво ли излезе, ако оживея , ще ви се похваля и с моите покупки Joy

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Незнам защо си говориме едно и също постоянно!!!Намалението е до 02.08 и кръглите цени са дотогава
Кое инфо откъде ми е?

# 57
  • Мнения: 185
Албанците ще останат,но кръглите -не!

ЕЙ това!!!
кръглите не са се махнали

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Сабине лично ми го написа Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 172
На 1-вата страница има страхотен калкулатор..много е лесен за използване, защо не го ползваш newsm78[/color]
Щото съм го проспала,че от цъклене в тоя пусти Ларедтут откачих.Първия пост го прехвърлям всеки път, преди да питам нещо,и в 50% от случаите виждам впоследствие,че някъде там се съдържа отговора на въпроса ми Embarassed.Моля за извинение Praynig и благодаря за отговорите!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт