Пазарувате ли on-line

  • 2 341
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 443
Имам три "скромни" опита от български сайтове,но останах адски разочарована и мнението ми е,че в България засега си е чист риск-не знаеш какво ще получиш насреща.Та,аз вече НЕ ПАЗАРУВАМ по интернет.За мен важи максимата "око да види,ръка да пипне...и дупе да премери  Laughing " Пък и да се лишавам от удоволствието да обикалям магазините-неееее  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 96
Ох, аз нещо май много взех да поръчвам по нет-а..., да видим кога мъжо ще ми спре кранчето. Embarassed

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 553
 И аз си мислех , че не мога да пазарувам  on-line , но след първия път нещата се пренаредха в друга посока. Сега рядко влизам в бъгарски магазини. Всичко е въпрос на нагласа.За протокола от български сайтове не съм пазарувала нищо и не знам как стоят нещата при тях . Като чета има много недоволно от българските сайтове.

# 18
  • Мнения: 3 219
Четох за проучване, според което за миналата 2007г. едва 4% от българите са закупили някаква стока онлайн.
Аз лично не съм фен на идеята да се купуват дрехи от чужди сайтове, след доставка и при риска да не стоят добре/изобщо да не стават, цената им не е по-ниска от тази на магазините у нас. Или пазарувам като обикалям магазините и меря, или онлайн от български сайтове, където мога да върна стоката, ако се наложи.
Липсват ми Щатите, където основно пазарувах онлайн, безплатна и бърза доставка, евтини и хубави дрехи, ех... Wink

Я бе, къде тук ще си купиш маратонки Пума за 30 лв, примерно, или сандали на Найк за 20 лв

Само панталони по-трудно уцелвам Tired

# 19
  • Мнения: 1 672
да пазарувам вече доста неща съм купила онлайн

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз с дрехите не винаги уцелвам, но пък има невероятни неща в някой сайтове, които тука трудно могат да се намерят...
за това пък 95% от бялата ми козметика е купена on line...което в никакъв случай не заменя обикалянето по магазините и харченето на пари в тях  Crazy

# 21
  • Мнения: 490
дааа, пазарувам от най-различни сайтове и най-различни неща. Винаги внимавам какво пазарувам ,откъде и ако се налага някой път съм връщала неща за друг размер,но винаги за сметка на  сайта.Малко трудно обаче пазарувам от  бг сайтове

# 22
  • Мнения: 741
Не съм пазарувала

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Да, пазарувам, при това много често. За сега съм ползвала услугите само на български сайтовеи съм изключително доволна. Дрехи не съм си поръчвала!

# 24
  • Мнения: 13 512
DA,  изключително от интернет пазарувам, чъжди сайтове, Каквото и да ми потрябва, търся първо в ибей и винаги ги намирам

# 25
  • into the blue
  • Мнения: 771
Да,само храна си купувам от магазина.

# 26
  • Мнения: 9 814
Да, пазарувам, най-вече от чужди сайтове неща, които не мога да намеря в Бг.

Общи условия

Активация на акаунт