83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!

  • 14 220
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
Татянка, ще се радвам да ми копнеш каквото имаш, а за идеята за усб, ами знам, че е куца, но само това ми хрумна.  Embarassed

# 16
  • Мнения: 7 605
Метни си адреса Риен  Wink ОЩе не съм ги по4нала  Embarassed но таzи седмица Ще е, обеЩавам  Peace

# 17
  • Мнения: 3 521
Rien, ще ти  потърся. Мисля, че не съм я изхвърляла - март месец се занимавах с тия неща и след това закопах всичко някъде из шкафа с документите...Което ми напомня, че все още не сме си направили Щойерерклерунга ooooh! . Ще взема тази вечер да потърся листовете и за него, и брошурата.
За музиката не го мисли, аз повдигнах темата ориентировъчно, а се оказа, че имало и други фенове на Лота Карлота Laughing.

Температурите са ми идеални в момента. Бременните да си седят на сянка под чадърите Wink.

# 18
  • Мнения: 7 605
Сърфи, и ти ли танцуваШ на Лота Карлота?  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 521
Изпълняваме си взаимно желанията - аз танцувам на Лота, дребната куфее на ЗиЗи Топ  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 584
Хоп и аз тук след следобедната дрямка Wink Истинско чудо си е двете да спят по едно и също време Mr. Green

И тук е жега, а уикендите валя и дъжд. Почти като в тропика Wink И палма си имаме Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 138
купих си дрехи. ще връщам всичко. щото не пробвах. ковнах май 90 кила Mr. Greenхубава жена, гледана.............
таз сутрин бях 89,5. сега кат идем в бг и кат кажат, лелееееееееееееее, колко си надебеляла, ще ги псувам на майка.
кофтито е, че вече нищо не ми става. дойде време за купуване на панталони на ластик.
и щото съм много слаба, на обед хапнах в една таверна пълнени чушки. благо много.........полях с едно вайншорле.

# 22
  • Мнения: 293
Момичета да ви се похваля от края на август тръгвам на курс по немски (няма по-ранен) та говорихме с правителството и от там ни отговориха че ще ми платят почти 2/3 от месечната такса за курса. Цената е 250, те ще плащат всеки месец 150. Направо не можах да повярвам като разбрах  newsm44. След което ако изкарам и последното ниво и теста ще ми върнат половината сума от до сега платените такси. За последното не мисля все още много е напред във времето, но и 2/3 от таксата си е много.  Crazy

# 23
  • Мнения: 3 521
Siiu, браво, но тия парички ще ви ги върнат и при попълване на данъчните декларации следващата година Wink. Успех в борбата с езика!

# 24
  • Мнения: 2 907
Ще се мре в тоя задух.

Нямам какво да разкажа, само се местя от кълка на кълка.
И аз като Мата хапвам по тераси, поливам с бяло вино, а на кантара вече не се качвам, щото онзи ден ми показа 3 кила отгоре и реших да си гледам живота без излишна фрустрация.

Даже и на басейн отидох вчера, натопих се във водата и не излязох един час от нея. Лятото ми е най-омразният сезон. Блях.

Серди, няма ли да си ъпдейтнеш аватара бре, Балак и без това ти изневери  Wink

Ние стягаме картони, Татяна ще излезе права, 40 парчета няма да стигнат. Голяма меланхолия ме е обхванала, на път сме да завършим този период от живота ни.

# 25
  • Мнения: 7 605
Татяна ще излезе права, 40 парчета няма да стигнат.

Татяна се е местила 9 пъти zа 6 години, как да няма опит  Laughing

# 26
  • Мнения: 166

Ние стягаме картони, Татяна ще излезе права, 40 парчета няма да стигнат. Голяма меланхолия ме е обхванала, на път сме да завършим този период от живота ни.

ох и ние сме на същото дередже. В сряда е преселението на народите и сега сме в треска на опаковане и чистене.  И нас не ни стигнаха 40 кашона, а си мислех, че нямаме много неща. При последното местене преди 6 месеца се опитах да редуцират нещата. Явно не е било много успешно.  Sad
На всичко отгоре с този корем и в тази жега пуфтя и аз като парен влак. Таман избърша един шкаф и ми е нужна почивка и  newsm37. Но поне почва да му се вижда края.

# 27
  • Мнения: 1 636
Да ви имам проблемите с местенето. Аz си мислех,че сме на оzдравяване,но уви.Томас пак е с Т  Cry Вече zапочвам да се съмнявам,че Ще оzдравеем  и пътуваме. Риен,zа БГ,на морето и малко иz Плевен.
За картоните при последното местене ни стигнаха 6  Mr. Green Е,да не си помислите,че нямаме багаж  hahaha Но се местихме на 30 метра,от номер 44 на номер 39. Денем аz напълня картоните,мъжът ми се върне следобед,прехвърли ги в другия апп,раzглоби 1 6каф от 1 и го сглоби в другия апп,а на другия ден иzпраzвам картоните в единия и ги пълня в другия  Mr. Green. Много удобно местене.А и в 2_та пъти като бях със стомах се местихме,с Мартин 2 седмици преди термина,а с Томас 1.5 месеца преди ЕТ.

# 28
  • Мнения: 1 242
Йо-хо-хо и бутилка сок!

С тумбака никакви багажи не стягам! Зимата ще се местим. Нека с бебето после малко да имаме време да се съвземем на кой свят сме.
Важното е, че измих прозорците. Mr. Green
И трябва да се взема в ръце, че ми се насъбра страшно много работа по моя извънгабаритен проект, а хората чакат. Друг товар нямам. Mr. Green
Жега е, да. Добре, че има езерца и басейни. Ако не ме измързи ще кача снимки да ми видите отрасналото отроче как плува и кара каяк. Wink

Мато, нема да се Идосваш на кометарите. От мен явно пък се очаква да кача 20 кила през бременността. Mr. Green
То си е моя работа колко ми е голям или малък коремът и къде какво съм сложила или не. Вчера и аз псувах малко, но наум. Нали все пак майки сме. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 521
Но се местихме на 30 метра,от номер 44 на номер 39.

И ние така от едната улица на следващата...1 бус, мъжът ми, баща му и браточката и за един следобяд къщата беше ометена, разглобена, сглобена и пренаредена...Празнувахме бъдни вечер в старото жилище, а коледното ядене беше в новия хол Mr. Green .

Мисля, че най-големият ми късмет в живота беше, че бременях, родих и си изгледах дребното възможно най-далече от всякакви суеверия, ритуали, сини мъниста, "трябва", "ама по наше време" и т.н. условности. При двуседмичното ми посещение като бременна в БГ ми идеше да си заровя главата в пясъка като щраус - като почнеш от килограми, гадания, ръсене на сол, непрекъснатото "ама хапни си да не му стане нещо на бебето"...ей аман! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт