83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!

  • 14 226
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 316
Мате, откога ги приказвам тия с диетите? Ха сега си го премести от единия крачол в другия, като мъжете и да не ти пука какво ще ти каканижат като се прибереш. Нали на теб ти е гот като хапваш? Мааму стара, навсякъде искат да огреят.
Мамуни, да не слабееш и ти като мен? Моя тумбак вече ме води с 1 дължина, а отзад все още минавам за небременна, щото не се клатушкам.
Тази нощ пак няма да се спи и то най-вероятно от жега. ooooh!

# 31
  • Мнения: 3 521
Вечке, ти снимки на тумбака имаш ли, бря?

# 32
  • Мнения: 1 610
Мате, откога ги приказвам тия с диетите?
Вечкеее, .... виж ми подписа.  Laughing
Умирам народе, децата не искат да спят, мъжът отиде на работа след 3 месеца почивка и опя квартала колко е зловещо да се работи.
Отивам да чета немски...
А и да питам как се превежда Dinkel ...пфууу голямо чудене, наложи се да си купя брашно и трици белким се сетя, ама тц  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 242
Сърфи, като каза музика и дребната, че се сетих.
На закуска най-вече се слуша или "моята музика", или "музиката на тате" (INXS), "или "на мама"(Горан Брегович) Mr. Green
Не ме питайте само откъде му е дошло наум.

Веч, не слабея. Де късмет. Wink Просто не съм се доосвинила. Има време. Ще наваксам. Mr. Green

Лисуно, как не те е срам да душиш из нашия вилает и да не се обадиш! Кое Косе Босе рекетира?! Ще насъскам кучето да ти скъса кожухчето! Mr. Green

Риен, дерзай, ти си от желязо! Hug

# 34
  • Мнения: 3 521
А и да питам как се превежда Dinkel ...

Лимец е думата на български, но много малко хора я употребяват.

Брегович, а? Laughing Има ли негови филми с немски субтитри?

# 35
  • Мнения: 1 610
Риен, дерзай, ти си от желязо! Hug
Не съм от желязо, топя се , тук на покрива е 35 градуса. Блях
сърф, мерси, аз и на български не съм го чувала, ясно защо не го познах  Laughing

# 36
  • Мнения: 3 521
 Laughing А бе и пшеница да го наречеш няма да сбъркаш. Просто не е култивиран сорт.
Продаваха го даже в софийските Хали по едно време. Така си и му пишеше + едно листче с историята му. Май във Френска Швейцария беше най-популярен...забравила съм вече Thinking

# 37
  • Мнения: 3 521
moin moin,
никой ли не е станал да каже "наздраве" с едно еспресо?

# 38
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

казвам наздраве с еспресо и тортичка - днес Ясмин става на 2 годинки Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 636
Честито на Ясмин! Да ви е жива,zдрава,Щастлива и все да ви радва.  newsm59
Сърфи,добро да е. Станала съм,нали си имам ученик и болно дете. Днес сме на лекър. Sad Каzвам наzдраве с едно ново кафе на Якобс. Мъжът ми вчера го донесе. Гаzария,но не е ниЩо особено  Mr. Green. Сипва6 един прах в ча6ата и пуска6 петс отгоре.С вкус или на 6око или Дайм.
Опитвам се да откажа цигарите,zа 1 седмица съм иzпу6ила 3 цигари  smile3501, но не zнам,дали Ще се справя. Има ли някоя,която е БИЛА пу6ач? Как успяхте?

# 40
  • Germany
  • Мнения: 1 262
ЧРД на Ясмин  Heart Eyes Hug  bouquet

Чико, мъжът ми беше заклет пушач, ама заклет като ти казвам вЕрвай ми Wink - обаче явно взе да не го кефи толкова много дим и реши да ги откаже - преди 3г и нещо и се заинати и с едни лепенки - Никотинел, 2 седмици се лепи с тях и после спря. И от както се заинати не е палил цигара - дано и да не запалва  Praynig, че аз не съм фен на пушеците. Успех и на теб   bouquet

# 41
  • Мнения: 3 880
Честит рожден ден на Ясмин  bouquet
Да е здрава, щастлива и умерено палава Simple Smile

Чико, и аз бях пушачка до преди 10 години. Отказах ги с Никорете (дъвки) и с помоща на мъжа ми, който ме контролираше като копой и мърмореше после Simple Smile. Точно когато бях решила да се предам и че няма да успея, свеката ми (също върла пушачка) изказа съдбовното мнение, че аз няма да мога да ги откажа. Викам си "ти ще кажеш" Twisted Evil От тогава край Laughing

# 42
  • Мнения: 9 052
Матич дръпни му една диетка, zащотот не е добре да се качват много кг. Детка диетка важното е да се zапочне. Просто не паzарувай раzни тежнки неща , давай zеленчуци и плодове zа детето каквото яде, но малко количество само zа него да стигне  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и една бутилка zехтин и давай салатки , тараторчета. ЗА яденето можеш кьополу, салата от червени чушки печени, тиквички във фурната и после слагаш кисело мляко, орехи и копър , има праz , спанак и какво ли не. Сега ако не е сеzона zа диетка кога. Успех.
честито на Ясмин .

# 43
  • Мнения: 3 521
Майра, честит празник на Ясмин. Да ти е жива, здрава и прекрасна малката лъвичка Wink  bouquet.

Чико, аз преди да дойда тук пушех доста. Бях ги почнала в училище, апогеят достигна в УНИто по заверките и първата работа. когато дойдох тук си донесох един стек цигарки, изпуфтях си ги спокойно и казах баста. Не съм слагала лепенки, дъвки, само солети набивах известно време за занимавка...а и ментови бонбони. Първите седмици ми беше много гадно и нервно,особено, ако някой припалеше около мен, но след 5-6 месеца спрях да се дразня. Успех-щом искаш значи най-важната крачка е направена.
бтв. Бивши пушачи - сега на морето за първи път си дръпнах от цигара, откакто съм ги спряла - стана ми едно носталгично, заляха ме спомени за всички кафета, напитки, пушенето на балкона, купоните в Студентски, пътуването с нощния влак към морето(щото там май пушех най-много) не е истина направо. Беше си удар под кръста Crossing Arms.

# 44
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро,

честит рожден ден на Ясмин.  bouquet

Чико, аз съм спирала цигари и винаги когато съм била болна Rolling Eyes
2 пъти при вадене на мъдреци Peace
сега пак пуша Confused
странното е, че като почна да говоря на български (с някоя приятелка) и пуша много повече  ooooh!

днес ще се пробвам да получа немска шоф. книжка.
дано стане, че моята е изтекла и не му се занимава в Бг с медицински и КАТ  Tired
утре летим  Simple Smile, ще събирам багаж днес  Party

Общи условия

Активация на акаунт