През АВГУСТ много ще се смееем и малки бебчета ще люлеем

  • 15 005
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 143
 ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАМА ШИЙЛА!  ylinfant
 Време беше да започнат и момиченцата.

# 61
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 758
Честита Валентина на мама Shiiila. Да й е жива и здрава и много да я радва.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 338
Цвети, моята гинеколожка ми го каза това, но незнам дали е същото с помпа Peace
Каза ми веднъж на ден /като се къпя примерно/ да обтривам гърдите и да дърпам зърната напред..
Подчертавам ВЕДНЪЖ на ден, защото в противен случей това предизвиква контракции Peace

# 63
  • Мнения: 4
Цвети, моята гинеколожка ми го каза това, но незнам дали е същото с помпа Peace
Каза ми веднъж на ден /като се къпя примерно/ да обтривам гърдите и да дърпам зърната напред..
Подчертавам ВЕДНЪЖ на ден, защото в противен случей това предизвиква контракции Peace

От твоите уста в божиите уши newsm17 newsm47 newsm62
 Аз в петък съм на преглед и ще питам т. к. аз имам коластра още от петия месец и с помпа направо ще почна да си се цедя по малко а и ми се струва по лесно newsm12

# 64
  • София
  • Мнения: 1 338
Ох, то и на мен ми се ражда вече ама нямам никави признаци за скорошно раждане.. имам само от време на време контракции и в много редки случей са придружени с болки.

Момичета, какво ли става с mm2? Тя нали влезна в Майчин дом заради това, че бебчето беше много мъничко и заради високото кръвно.. Дано всичко и при нея е наред Praynig
А и sindarella изчезна днес.. дано и тя е добре Praynig

# 65
  • Мнения: 26
Ехеееее докато ме няма колко бебета се нароили  Mr. Green
 
Честити бебешорковци на СМГ и Шийла, да са много здравички, много късметлийчета и много радост да носят на мама и татко

А ето и моята прекрасна рожденничка днес

# 66
  • Мнения: 12
[color=blackболки.Момичета, какво ли става с mm2? Тя нали влезна в Майчин дом заради това, че бебчето беше много мъничко и заради високото кръвно.. Дано всичко и при нея е наред Praynig
А и sindarella изчезна днес.. дано и тя е добре Praynig[/color]
Да наистина newsm12,а и Мишимади не се е появявала от сутринта.Котката Марта също-да не осъмнем с нови попълнения

# 67
  • Мнения: 1 410
- Честито на всички мами с днешните бебчета!

Туъък съъъм!!! Joy

# 68
  • София
  • Мнения: 1 139
 newsm51 newsm51 newsm51ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАМА Shiiila!!!

# 69
  • Мнения: 2
ехехе браво на мама Шийла  newsm44 да са живи и здрави Simple Smile

Абе Стелка къде се скри, да не се подтисна нещо от новината днес? Недей така..или може би си много заета с подготовки сега..вземи се разпиши че те мислим.  Praynig
споко, аз даже в петък живот и здраве ще мина да те/ви видя, ако е удобно разбира се, сега се настройвай само положително за хубавата среща Hug  Hug Hug

# 70
  • Мнения: 26
Ето я мамината рожденничка пак :

Засега 29.07 е най-плодовития ни ден май  newsm78

# 71
  • Мнения: 202
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ШИЙЛА И SMG !Браво-днес голям урожай на бебоци bowuu
Аз колкото по се доближавам до финала, толкова повече по кръчмите вися-днес пак с една приятелка 4 часа бях в Лагуна, и утре , и вдругиден ще излизаме-мъжа ми предлага да сложи сака ми в багажника, та ако нещо стане директно от кръчмата в болницата Joy
Асе-голяма хубавица е щерка ти, пу-пу  bouquet

# 72
  • SZ
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!

Загуби се човек за малко и заваляли бебоци!!!

Честити бебчета на новите майчета,вече забравих кого поздравявах последно,да са живи и здрави и много щастливи!!!

Честит празник и на дечицата рожденници!

Аз днес ходих на консултация.Моят бебо си е готов за излизане-3.500кг.,нищо че термина ми е за 25 август.Всичко друго си ми е в норма.Пушка съм!Споделих с доктора,че съм се насочила към частната клиника.Бях решила този път там,миналият път още нямаше нищо друго освен държавното АГ.Бях решила и си бях спокойна.А той ме посъветва да се откажа,защото там много обичали да режат и без да е наложително.И като сметнах,че с това голямо бебе просто няма шанс да ме пропуснат,а аз искам да си го родя нормално.И май се отказах да раждам там.И сега проблема е от нулата.Даже незнам какво да си приготвя за болницата по-различно.И дали да си търся доктор?Там бил направен ремонт,имало вип стаи.Използвам случая да питам agramd,понеже и ти си от Стара Загора:къде мислиш да раждаш?Ако искаш пиши ми на лични,да не занимаваме другите.Предварително благодаря!

Лека от мен!Ще ви наглеждам да не пропусна някое ново бебче.

# 73
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разписавам се набързо, да честитя новите бебенца на щастливите ни мами.  bouquet
Да са живички и здравички. Hug

Утре съм на лекар и ще пиша като се прибера.

# 74
  • Мнения: 82
Милички виждам,че Буби ви е писала вече за предстоящото ми секцио-извинете,че чак сега се включвам,но наистина нямах настроение и решихме със сетра ми да направим едно кино за да се разведря малко,а и кой-знае кога пак ще ми се отдаде шанс.Сега се чувствам по-добре и започнах да свиквам с мисълта,че ще ме режат-опитвам се да гледам от хубавата страна-че скоро ще гушкам най-обичаното същество  Grinning
а това се налага,защото докторката е на 90% сигурна,че дори да започне нормално раждане ще премине в секцио по спешност и това било по-лошия вариант от планираното секцио.Реших да и се доверя в крайна сметка,надявам се да е за добро.Ще ми стискате ли палци в четвъртък?

Искам да поздравя и мамите ,които вече гушкат бебчетата си,скоро и нашата бебка ще допълни отбора на юлските августинчета

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 11:34 от stella_a

Общи условия

Активация на акаунт