ОКТОМВРИЙЧЕТАТА не кротуват – в корема на мама те яко лудуват.

  • 10 226
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 020
Zorri Приятна почивка Simple Smile
Инче ще пуснеш ли анкетка за часа и мястото, макар че те бързо трябва да се решат, че 3-ти е скоро Simple Smile
аз ще пропусна срещичката, защото съм на погача Simple Smile
ааа ти си пуснала, аз докато видя   bouquet

# 16
  • Мнения: 85
Здравейте момичета кокичета!  Запис и от мен. Кой ще ходи на лекцията утре ?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!
Много ни е красива темичката. Инче, благодаря!  bouquet

Зори, приятна почивка.

Много ентусиазирани звучите покрай ремонтите и избора на мебели и цветове. Това са много хубави моменти. Зимата всички да сте в новите си уютни къщички с бебоците. Heart Eyes

И аз вчера си поревах, ама не за нещо конкретно. Нещо ми се беше насъбрало и бързо ми мина.
Хубав ден на всички!

# 18
  • Мнения: 32
Накараме, Марианче да я снимам  Wink. Ето я: http://picasaweb.google.com/vanyaikosyo/Kuhnq/photo?authkey=l4EZ … 28710488403582178
Само едната стена е зелена, ама карам от няколко месеца мъжлето да боядиса и срещуположната, засега се опъва, ама ще я видим тая работа  Naughty

Буквичките са супер, Инче!

Ох, за спането и аз не знам вече, като стана в 3 и нещо до 00 и после такъв кукуряк съм, заспивам след 2-3 часа. Ходя да ям  Embarassed, поръчвам дрехи online, ровя в инет, че иначе ми се говори и събуждам Котето(мъжлето).  Rolling Eyes

Зори, приятно изкарване! Да разказваш после.
Ние не можем да мръднем никъде с тези контракции. Да се оплача, вече всеки ден си получавам (не много, примерно 5-6), независимо от 6те хапа на ден, но явно вече е неизбежно. Гледам да си почивам, не лежа през цялото време, ходя и по магазините, че ще изкукам иначе.

Еличка, то ние сега започваме да ставаме раздразнителни и лесно се разстройваме. Аз по мене си съдя от най малкото и веднага реввам. Пожелавам ни да имаме най разбраните мъже и да ни разстройват!

# 19
  • Мнения: 42
Лелеееееее колко сте изписали!  Laughing Аз не мога да се добера до компа от петък, мъжа ми е в отпуск и е окупирал виртуалното пространство! Гледам кухни обсъждате, имахме и ние такъв момент, много беше вълнуващо с малко пари да си създадеш домашен уют! Но сега се радвам на малка вградена кухня/преди беше килер/ в синьо и оранжево, а уредите ги решихме в инокс. Но всъщност още не сме си купили пералня и септември ще атакуваме/тогава ни изтича единия лизинг и можем да го заместим с друг Wink/.
Утре съм на преглед, нямам търпение въпреки, че знам как ще ме ядоса лекарката  hahaha, а вечерта заминаваме за Трявна за уикенда, там имам среща с една от най-добрите ми приятелки, която се върна за малко от Испания. Не съм я виждала от две години и много се вълнувам! И тя има октомврийско бебе, но миналогодишно. И другата ми любима приятелка има окомврийско бебе Joy, изобщо...явно на октомврийчета ни върви! Айде аз отивам да ви доизчета, че сега като заминем...

# 20
  • Мнения: 498
Тъй като и аз няма да видя морето тази година, за това реших да го пренеса тук.  Hug

vanche_mamche, кухнята е суперска!

За анкетата, като решите мястото ще пусна и за часа... две анкети не може да се пуснат.

# 21
  • Мнения: 1 020
Ванче аз само му се навиках и му казах да ми се маха от главата да не ме ядосва и да не го виждам и той излезна и се прибра към 11.30 след като си бях легнала....

# 22
  • Варна
  • Мнения: 340
И аз да се разпиша в новата темичка  Simple Smile. Специални благодарности на Ина за страхотното оформление   bouquet.

На правещите ремонт мога само да съчувствам  Crazy и ви съветвам да се ядосвате по-малко, просто при ремонт и обзавеждане липсата им е неизбежна. Слава Богу ние приключихме с ремонти и обзавеждания още февруари месец /в деня преди да се нанесем, докато правихме генералното почистване, реших да направя тест за бременност, който се оказа положителен   Laughing/. Дневната , спалнята и коридора ни са едноцветни, а детската стая е с две зелени и две оранжеви стени.. искахме различни от синьо цветове, защото се надявахме второто бебе да е момиченце  Mr. Green .
Приятен ден на всички Simple Smile. Във Варна е доста горещичко...

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ванче сладуранче ама кухнята наистина е много свежарски цвят.
А в онова гювече вкусотийки готвиш ли,че на мен всичко направено в гювеч ми е по-вкусно.

Шики приятни срещи със стари приятели.Моите приятелки също са пръснати и много ми липсват понякога,а сега дори по-осезателно.

затова съм искрено благодарна,че ви има всички вас ,че иначе ще се чуствам изоставена и самотна.
Моаго ви  Hug Hug Hug всички страхотни мамачета.

Теди много рационално решение,както се вика Златната среда Peace

Еличка в къщи процедурата е същата -аз викам и се ядосвам,мъжо излиза и се прибира когато аз вече спинкам.
При мен поне на сутринта вече ми е минало.А и той не тго взима навътре,щото май все той милия ми е виновен.

# 24
  • Мнения: 95
helenka, а ти в кой квартал живееш? Случайно да си в Цветния? Търся си майки-съседки, да бутаме заедно колички Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичета Никози  и Tsv на почивка ли заминаха,че нещо не виждам тия дни?

Видяхте ли Нинка колко е сладка на снимките от Гърция,кото бонбонче е с тоз сладък потник.

# 26
  • София
  • Мнения: 183
Ванче, благодаря, че ми удиса на акъла   bouquet Кухнята е перфектна.  Peace
Тези бурканчета за погправките  на въртящата стойка са ми мерак отдавна, но май са много скъпи в бг. Поне не съм срещала на прилична цена. А имам толкова много подправки, че би ми свършило чудесна работа. Някой ако знае къде мога да си намеря такива на нормална цена да свирка.

Май повечето сме в ревлив период. Дано да сме си изревали реването за следващите години.

Някой боли ли го стомаха от Малтофера? Незнам дали има връзка, но от време на време имам болки като на разстройство, а нямам такова. А почнаха от миналата седмица заедно с таблетките желязо. Притесних се да не е от друго  Confused ама корема ми не се втвърдява.  

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 723
Майлили май трябва да е от него,щото и аз го пия.То на стран.ефекти хората ни предупреждават ,че е възможно.
Но ти най-добре се консултирай с лер.каря си,че си с твоята шийка и не толкова безпроблемна блеменост с всичко трябва да се внимава.
При мен това неразположение е от време на време,а пия Малтофер от три седмици.
Да се пазиш ей!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
helenka, а ти в кой квартал живееш? Случайно да си в Цветния? Търся си майки-съседки, да бутаме заедно колички Simple Smile
на коя китка си в Цветния? Simple Smile
а малко по в посока Чайка искаш ли-да се обираме по пътя към Морската?

Ванче, страхотна ябълка, аз на този цвят му казвам и кора на тиквичка-спалнята ни е в подобен цвят-между кората и вътрешността на тиквичката Laughing

# 29
  • Мнения: 498
mylili, ти получи ли ми съобщението на лични?  newsm78 Имам чувство че не ми се получават нещо. И вчера писах на няколко души и нищо  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт