Scrapbooking - 3

  • 28 904
  • 413
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 378
Момичета, страхотни сте!  Hug

Знаете ли, че всяка сутрин с нетърпение ви проверявам да видя какво сте направили и написали. Днес денят ми започва с изненада. Много се зарадвах на картичките.

Ади, Сhiges – страхотни са – нямам какво да добавя!!!!! Интересно ми е наблюдавам различното в еднаквото - как всяка от нас има различна интерпретация.

И аз като Яни съм 80% готова с моята страничка. По план-график утре ще я покажа. Пак я правя по скицата и темата. Този път е забавна страничка. Не е нищо особено, но изненадах себе си с две неща, което мисля, че е най-важното. Обектът ми не е човек или природа и също имам повече писание – неща, които до сега не съм правила. Имам и идея за по-сериозна страничка, която ще се опитам да довърша до неделя, и още една - пролетна идея.

Тони, мисли - мисли.... Чакаме нови красоти. /чак го и римувах  Laughing/

# 331
  • Мнения: 378
Пак съм аз. Laughing

Чигес, качи и картичката с пеперудката в албумчето. Много е хубава. Не е по темата, но пък е по скицата.

Ади и твоята картичка липсва.

Тони, сложих коментар за картините в блога ти.

# 332
  • София
  • Мнения: 79
Този сайт със шрифтовете е страхотен! Направо се изгубих в него #Crazy

# 333
  • Мнения: 265
 Руми , и аз съм така . Сутрин нямам търпение да стана и да пусна компа  Laughing И понеже ти пишеш късно , а Тони учудващо рано ( всяка сутрин малко след 6  Shocked-аз не  бих могла ) знам че все някои ще ме зарадва с нещо новичко и свежо .Искаше ми се да направя и аз една страничка-скицата ужасно много ми допадна .Но се каня да се прибера за няколко дена(най-много  2 седмици )  до Варна . Та  от там само ще ви се любувам на красотите които създавате  и тайничко ще копнея за  ножички и хартийки , а може някоя варненка да се смили над мен и да ми услужи с материали -да си начеша крастата ,В замяна оставям порадък -изработеното на момента  Laughing - подлъгах ли някого  Wink
  Аз утре ще кача моята картичка че искам да барна още нещо по нея  
  Сега пожелавам на всички лека и спокойна вечер  Hug

# 334
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Ади, кога ще си във Варна? Дано да не се разминем, защото ние ще отиваме в Русе и ще стоим там до края на септември.
И аз като тебе искам при мама. Wink Joy

# 335
  • Мнения: 3 352
Аз наистина съм от ранобудните - няма да казвам кога ставам, за да не се усъмните в психичното ми здраве Joy
Рано сутрин е единственото ми свободно време - не бих го загубила заради един сън - ще спя, когато остарея Laughing

Руми, много са хубави - пусни ги и тук. Едва ли всички четат блога.

# 336
  • Мнения: 318
Тази трябваше да бъде по втората схема.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278010&pid=7516413
Ако отговаря, ще я кача в общия албум.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 12:50 от Ianina

# 337
  • София
  • Мнения: 79
Ianina, страшно ми харесва картичката ти, много е елегантна, браво! smile3501
Ето една и от мен, не толкова хубава и не по предизвикателството, направих я за една сватба.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=276283&pid=7518637

# 338
  • Мнения: 3 352
И на мен страшно много ми харесва картичката на Ianina - стилна и елегантна  bouquet

# 339
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Ianina, картичката ти е прекрасна. От къде взе цветенцата?
Все пак според мен не е по скицата, но аз мисля да отворя нова папка Творби, където ще могат да се слагат други направени неща, не по заданията.
Pinkie, и твоята картичка много ми харесва. Каква е тази хартия, много интересна стои на кръгчета?

# 340
  • София
  • Мнения: 79
Хартията е находка на мъжа ми като си разчиствал нещата - от неговото детство е Grinning Цена-6 копейки пакета Grinning

# 341
  • Мнения: 318
Благодаря ви момичета  bouquet
Цитат
От къде взе цветенцата?
Горния слой е салфетка Embarassed

# 342
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Много красива салфетка, не ми е попадала такава.
Pinkie, мда имаше едно време руски неща за без пари, ама кой да знае, че ще му потрябват.
Вече има ново албумче Творби. Можете да сложите картичките си в него.
А аз днес влязох в Дома на тапета във Варна. Там има прекрасни като структора и цветове неща, ама какво ще ги правя 10 м тапет.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 14:46 от Despina

# 343
  • София
  • Мнения: 79
Като стана дума за тапети, на мен ми е хрумвало да искам от някой от големите магазини да ми дадат стар каталог с мостри, които вече не продават, но малко ми е неудобно Embarassed

# 344
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Pinkie, това за каталога е интересно. Аз си мислех друго, ако имат някакви бракувани, да помоля за такива, но и на мен ми стана неудобно. А и бях с детето и някакси ми е кофти.
Освен да си харесаме някоя ролка и да я купим и разделим помежду си. Ние обаче сме от различни градове и с пощенските по добре всеки да си купи за него си.
Абе сложна работа, ама наистина имаше прекрасни десени и едни такива рошави и къдрави, красота.

Общи условия

Активация на акаунт