Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 420
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Честити бебоци на Нуни И Барабар, с пожелания за много здраве и щастливи мигове !

# 16
  • Мнения: 2
lele още 2 бебета! честито на мама Нуни и Барабар ! да са ви живи и здрави и да ви радват много newsm51

оффф днес само пуфтя-топло ми е тежко ми е подпира ми ребрата не ми дава да седя да дишам да ям  Crazy #Crazy направо съм откачила вече #Crazy

Вени- стискам ти палци за утре, всичко ще е наред   Peace Praynig Hug

аз утре сутрин имам среща с анестезиолог и кардиолог, ще се опитам да навестя Стела, дано ме пуснат- в тази връзка някой знае ли й фамилията  newsm78..все едно ще пробвам да я видя, непременно ще й кажа какъв фурор настъпи по повод нейното фото с малката  Mr. Green

хайде от мен лека нощ  smile3507

ПП Интрига, моля те да ми поправиш името - не е ЦАна, а ЦЕна, мерси   bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 47
Честити бебета на Барабар и Нуни!Да са им живи и здрави newsm44 newsm51 newsm51 newsm51

  Аааа,не съм съгласна Венислави Crossing Armsкъде ни забрави нас със Мелфин?Още на 14стр. в старата тема ти отправихме пожелания всичко да е наред newsm10

Хей, сладурани Мелфин и Аграмд сега отново се върнах в старата тема и видях поздравите ви. Просто не съм си разчела името на розовия фон.   smile3521 Благодаря ви милички от сърце, трогнахте ме. Аз дори споделях с мъжа ми, че понеже не съм активна в писането, а само в четенето никой няма да отправи пожелания, но съм грешала и това ме радва ужасно много.  newsm10 Благодаря ви още веднъж, сладурки! newsm51

Малкабуби мерси и на теб. Толкова сте мили всички, ох няма да рева така съм си обещала.  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 139
Още бебчета си имаме днес!!!

Честито на Nuni и Barabar !  bouquet  bouquet

Sunflower79 едно ЧЕСТИТО и на теб на патерица!Пожелавам ти леко раждане с прекрасно бебче на финала smile3504

Venislavi,с теб сме утре Hug!Сигурна съм,че всичко ще мине като по вода. Simple Smile

За отчета-моето име е Христина Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 47
Благодаря PINKI 81!  newsm51

# 20
  • Мнения: 207
Оооо, между другото - аз съм Милена.

Имам си адашка  newsm44

Bizu, благодаря за информацията  Hug

# 21
  • Мнения: 215
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА МАМА НУНИ И МАМА БАРАБ!!! БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ!!
Момичета, искам да ви известя една прекасна новина за мен.Когато забременях в сужбата очакваха бебчета още двама колеги август месец. Днес се роди дъщеричката на единия колега. Бог направи голямо чудо.
Ето и един поздрав за всички мами:
http://www.youtube.com/watch?v=A1oHJR2g7Tw

# 22
Честити бебчета на щастливите мами НУНИ и БАРАБАР!!!
Да са здравички и да ви радват!

ВЕНИСЛАВИ успех и от мен утре! Желая ти мигът на срещата с твоето бебоче да е незабравим, а той със сигурност ще е!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 197
Честито на Криси,Ралфи, Стела, Нуни и Барабар!   ylinfant Да им са живи и здрави бебчетата, а мамите да се възстановяват възможно най-бързо и да разказват  Hug
Един ден не съм ви чела и то заваляло дъжд от бебета  Party
Venislavi късмет утре и дано всичко мине леко  fingerscrossed - в добри ръце си!
Стелчето и Дара са много сладки - малката е красавица като майка си  smile3525
Видях, че водите протокол - аз съм Галя, ще раждам в МБАЛ "Пловдив"

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 13:42 от andonovag

# 24
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Честити бебчета на щастливите мами НУНИ и БАРАБАР!!!

Venislavi,с теб сме утре

# 25
  • Мнения: 4
Момичета имам един въпрос в коя реклама участваше Стелчето newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 1 338
Bobito, Bubi извинявайте момичета за грешката в имената Hug
Цвети, Стели участва в рекламата на Тео Ароматерапи Peace
Вени, мила с теб сме всички и ти стискаме палци всичко да мине наред и да си гушкаш бебчо Hug

P.S. Мацки, предлагам да си направим една табличка и там да си впишем иметата с телефоните, че така става много дълго да се записват.. Какво ще кажете!? Thinking Ако сте съгласни още утре ще я направя Peace

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 23:02 от IntRiGa_GirL

# 27
  • Мнения: 143
Я, имаме още бебета!  newsm30 newsm30
Ние цял следобед нямахме ток и сега ви дочетох.Морскафея, благодаря за отговора!  Hug
Андонова, при кой ще раждаш, че и аз май ще съм там?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 197
Я, имаме още бебета!  newsm30 newsm30
Ние цял следобед нямахме ток и сега ви дочетох.Морскафея, благодаря за отговора!  Hug
Андонова, при кой ще раждаш, че и аз май ще съм там?
magy_m78 - ходя при д-р Николай Иванов от Окръжна болница. Преместих си ЖК при него в частния кабинет - работи и с касата. Той ще ми води и раждането.

# 29
  • Мнения: 1 410
Цитат
Иначе и аз си имам стерилизатор на Авент и ще го взема в болницата (нищо че ми казаха че имат)!
- Bizu,Не си носи стеролизатор - там си имат - електрически.Помпата можеш да даваш .Няма проблем.А на бебетата им дават залъгалки на Чико и НУк.Шишетата също са сладурски.Само помпата си носи.
 Абе хора - днес много бебешори - Да са ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Интрига,справяш се толкова добре ,че направи както искаш.Аз поне съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт