Хубава като на паспорт

  • 8 141
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Безлично руса съм,
ама то май не е от снимката само, а от последващото сканиране, защото оригинала не е чак толкова лош.
Но все пак не бих я подарила на познат/а с посвещение отзад за вечна дружба и любов.
Всъщност изобщо не бих подарила снимка. Койте ме е изфотал да ме гледа, аз не се раздавам сама.

# 61
  • Мнения: 34
Хич не си приличам, но пък какво от това. Спомням си беше жарко лято, м.август, бременна в 8-мия месец края, големи опашки/както винаги/ - много важно каква била снимката, да става там документчето и толкоз.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На последната, преди около месец, явно доста са позасилили цветовете, защото изглеждам като хваната без допълнителни кичури, фолк-певица. Но имам и добри попадения, поради които ме пускат зад граница.

# 63
  • София
  • Мнения: 8 348
направо получавам стрес като се видя
първо ме върнаха да си махна синята коса и да се изруся
това доведе до вид почти плешив, леко стърчащ, замазано рус, със пъпка на междувеждието
а гледам страшно
очите, носа и останалите неща не се виждат много, размазани при печата ама пъпката изпъква като планински връх

на всички други снимки за документи се хиля като зелка
няма по разхилващо ме нещо от снимка на която трябва да съм сериозна
един път половин час изнервях  младежа фотограф докато спрях да се хиля
явно така и не съм успяла, защото на снимката приличах на напушена
 

# 64
  • Мнения: 2 388
Много се харесвам на личната си карта. Руса, мила, нежна.
Опитах се да мина с тази снимка и на международния, но не стана работата.
Там изглеждам много стресиращо.

# 65
  • Мнения: 6 029
Един колега каза "Ей, сега разбирам мъжът ти що се е оженил за теб" след като видя снимката на личната ми карта.
Хубаво съм излязла. Само че зеленоока, не знам защо.

# 66
  • на село
  • Мнения: 3 965
На паспортната  снимка докарвам на Радина Червенова /така ли и беше името  Blush/ и въобще не си приличам, все пак правена е преди 8 години, а аз по принцип не съм фотогенична,
в момента, в който застана да ме снимат и се препарирам  Mr. Green

# 67
  • Варна
  • Мнения: 25 297
Скоро сменях личната карта, та да се изкажа. На предишната, със снимка от 2000-та година, се харесвах, ама сега - ужасТ! Освен че съм излязла като снимана специално за таблото "Внимание, опасни джебчии", не мога да схвана защо на снимката косата ми си е кестенява, каквато си е по принцип, а на ЛК е червена, ама оригинал червена! Направо се ужасих като я видях в първия момент на светло. Аз с червена коса никога не съм била и не съм имала желание да бъда и сега хоп - на личната карта червенокоска. Да видим на шофьорската книжка дали ще е същата ooooh! Пък за една коса да ходя да се разправям, нямам нио време, нито нерви.

# 68
  • Мнения: 3 268
Много си ми е хубава снимката от паспорта,т.е от личната карта,но е правена през 2000г.Сега ,като я сменям след 2 години,доста ме съмнява как ще изглеждам. Confused

# 69
  • Мнения: 516
Бременна в осмия месец с големи бузи и сърдита физиономия. Дали се харесвам?  Laughing

# 70
  • Мнения: 742
Един колега каза "Ей, сега разбирам мъжът ти що се е оженил за теб" след като видя снимката на личната ми карта.
Джул аз бих му нахлупила кошчето за боклук на тоя колега Laughing

Много съм смешна на паспортните снимки. Явно в опита си да докарам оня загадъчен поглед и спечелваща усмивка, се престаравам и резултата е като на ватманка, която знае, че до последна спирка има още половин час, а ужасно й се ака. 

# 71
  • Мнения: 6 029
ellyst, ти не си мисли, че аз си замълчах  Laughing

# 72
  • Мнения: 4 371
На личната карта и шофьорската книжка съм супер - опънала едни скули(слаба демек), дълга коса...изобщо все едно не съм аз като се гледам сега в огледалото. Но пък на здравната карта от преди две години приличам на момче, добре че й озтече срока Whistling

# 73
  • Мнения: 505
Снимката ми от личната ми карта - по-лоша снимка в живота си не съм имала... Tired Ама много бързах, както винаги, не се бях наспала, нито гримирала, косата си я вързах на опашка... Сега ще я сменям и няма да повторя същата грешка. На паспорта съм убава.

# 74
  • Мнения: 266
Аз бях бременна точно,когато отидох да се снимам,и се харесвам много.Но не съм особено фотогенична.

Общи условия

Активация на акаунт