AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 429
  • 679
  •   1
Отговори
# 630
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Разглеждам каталог 13 и  на стр.48 и 49 Treselle е предложено в два варианта. Питането ми е хубави ли са парфюмите,  трайни ли са и как миришат?

# 631
  • Мнения: 685
Разглеждам каталог 13 и  на стр.48 и 49 Treselle е предложено в два варианта. Питането ми е хубави ли са парфюмите,  трайни ли са и как миришат?
ароматите са трайни.поне що се касае за жълтия,другия розовия не съм исползвала.Жълтия мирише много свежо,женствено няма сладникавост а лека тръпчивост,аз си го поръчах пак

# 632
  • Мнения: 36 161
http://www.galastra.snimka.bg/album.php?album_id=264506&pid=6496486  ?
на мен пък много ми допада  Wink

едит: не, не чак много, но хич не е лош

Това мислех да напиша - да изчакаме и други мнения!
Пропуснах да кажа, че съм с по-мазна кожа.

вярно, най-вероятно е заради това  Peace
аз не го слагам лятото, ще го извадя от хладилника другия месец  Wink

# 633
  • Мнения: 87
Аз пък вече си го поръчах въпросното кремче и се надявам да ми хареса, защото съм със суха кожа.

# 634
  • Мнения: 7 947
Разглеждам каталог 13 и  на стр.48 и 49 Treselle е предложено в два варианта. Питането ми е хубави ли са парфюмите,  трайни ли са и как миришат?
ароматите са трайни.поне що се касае за жълтия,другия розовия не съм исползвала.Жълтия мирише много свежо,женствено няма сладникавост а лека тръпчивост,аз си го поръчах пак
На кой казваш жълт и на кой розов  newsm78
Нищо, че вече писах - имам светлия и не е по мой вкус, по-лек е, а аз обичам по-силни/черната рокля си ми е фаворит, както по аромат, така и по трайност!/. Като трайност не е лош, но не е и супер траен...
Дистрибуторката ми подари шампоан и балсам в едно с кайсия /видях го в каталога за 2.90/ - отвратителен е!!!!!! Не прави пяна, а косата почва да стъже и стама ужасно твърда... Sick

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 09:26 от viliko

# 635
  • Мнения: 3 675
Виждам, че отзивите за гланца на Колор Тренд са добри.Предполагам, че ще е хубав, щом мирише на карамел /обожавам този аромат/, пък и на мен ми трябва съвсем лека покривност. Laughing

# 636
  • Мнения: 685
Разглеждам каталог 13 и  на стр.48 и 49 Treselle е предложено в два варианта. Питането ми е хубави ли са парфюмите,  трайни ли са и как миришат?
ароматите са трайни.поне що се касае за жълтия,другия розовия не съм исползвала.Жълтия мирише много свежо,женствено няма сладникавост а лека тръпчивост,аз си го поръчах пак
На кой казваш жълт и на кой розов  newsm78
Нищо, че вече писах - имам светлия и не е по мой вкус, по-лек е, а аз обичам по-силни/черната рокля си ми е фаворит, както по аромат, така и по трайност!/. Като трайност не е лош, но не е и супер траен...
Дистрибуторката ми подари шампоан и балсам в едно с кайсия /видях го в каталога за 2.90/ - отвратителен е!!!!!! Не прави пяна, а косата почва да стъже и стама ужасно твърда... Sick
аз ги наричам според капачките им понеже иначе са си почти еднакви а забравих как се казваше по новия май че беше treselle silver  Thinking a иначе за трайността всеки си е според кожата му,на моята приятелка й траеше цял ден на мен,също горе долу толкова,а толкова ми траят и оригиналните парфюми като например sheer на estee lauder или promesse,a разликата в цената е не малка

# 637
  • Мнения: 619
Аз пък си поръчах Лирикъл-а за проба и ми харесва като аромат.За трайност още немога да кажа.

# 638
  • София
  • Мнения: 4 179
Какви са ви впечатленията от новия околоочен крем и ако го сравните с лифтига-какво предпочитате?

# 639
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Вчера получих поръчката си и да похваля серума за цъфтящи краища и двете кремчета Лийв ботаникалс, доволна съм. Първият продукт върши добра работа, конкурира успешно течните кристали и мирише страхотно, а кремовете ми се отразиха учудващо добре на мазната кожа - свиват порите и изравняват тена.

А за червилата не ми се говори вече, от две години съм представител и имам едно-две попадения само.....направо е опасно да поръчваш на база каталог.

# 640
  • Мнения: 103
А за червилата не ми се говори вече, от две години съм представител и имам едно-две попадения само.....направо е опасно да поръчваш на база каталог.

 PeaceТочно! Сега за последно поръчах едно - ако и то ме разочарова. Повече никога няма да поръчвам червила...

# 641
  • Мнения: 3 835
Какви са ви впечатленията от новия околоочен крем и ако го сравните с лифтига-какво предпочитате?

Имаш предвид този от Аню ли?
Дневният не е много зле. Но нощният е ужасен - сутринта се събудих с ужасни торбички под очите, добре че е неделя и не излизах.
Предполагам, че съм прекалила с количеството.

# 642
  • Мнения: 3 835
А за червилата не ми се говори вече, от две години съм представител и имам едно-две попадения само.....направо е опасно да поръчваш на база каталог.

 PeaceТочно! Сега за последно поръчах едно - ако и то ме разочарова. Повече никога няма да поръчвам червила...


Що не си взимате първо мострите - 50ст на цвят са.

# 643
  • София
  • Мнения: 4 179
Стики, пак ще излезе, че старото е по-добро от новото. Няколко клиентки си взеха, май никой не го е ползвал още-да видим какво ще последва. Даже и аз си взех, но не съм го отваряла-да не би някой да поиска спешно.
А за червилата-на повечето има мостри, интересно защо на Аню нямат такива.

# 644
  • Мнения: 491
А за червилата-на повечето има мостри, интересно защо на Аню нямат такива.

Червилата Anew също имат мостри, аз лично имам такива, сега смятам да си взема и от обновената серия, а и офертата в к14 е страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт