AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 430
  • 679
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 4 179
А за червилата-на повечето има мостри, интересно защо на Аню нямат такива.

Червилата Anew също имат мостри, аз лично имам такива, сега смятам да си взема и от обновената серия, а и офертата в к14 е страхотна.
Ще има от новото подмладяващо. Отдавна в приложението не се предлагат - вероятно имаш от отдавна. Сега и аз ще си взема, поне за мен, съмнявам се някой да поръча. Една колежка търси тъмно, но никое от червилата не е като нейния цвят.

# 646
Здравейте Simple Smile Искам да ви попитам за бижутата и чантата от стр.34-35 Beatrice (13 каталог) много ми допаднаха и ми се ще да си ги поръчам, но много ще съм ви благодарна ако споделите какво мислите, някой ако ги е виждал на живо да изкаже мнение Embarassed Много благодаря предварително!

# 647
  • София
  • Мнения: 4 179
Здравейте Simple Smile Искам да ви попитам за бижутата и чантата от стр.34-35 Beatrice (13 каталог) много ми допаднаха и ми се ще да си ги поръчам, но много ще съм ви благодарна ако споделите какво мислите, някой ако ги е виждал на живо да изкаже мнение Embarassed Много благодаря предварително!
Чантата съм я взимала за клиентка. Добра е, изглежда така, както е на снимката. Аз също се интерисувам от гривната и съм решила да ходя да я видя в действителност, тъй като не е евтина.

# 648
  • Мнения: 619
Чантата е супер,но няма прегради.На мен това не ми пречи.

# 649
  • Мнения: 363
rimar, ти в централния офис на Ейвън ли ще ги гледаш нещата? А там дали има къде да се паркира? Да всема да се разходя и аз...
А за чантата Беатрис на мен лично не ми допада много..много найлонова ми стои...но въпос на вкус  Peace като моделче е сладка!

# 650
  • Мнения: 1 854
Момичета,нали за чантата Анушка от нетната става въпрос?И аз съм я харесала,някой може ли да пусне снимка Praynig

# 651
  • София
  • Мнения: 4 179
rimar, ти в централния офис на Ейвън ли ще ги гледаш нещата? А там дали има къде да се паркира? Да всема да се разходя и аз...
А за чантата Беатрис на мен лично не ми допада много..много найлонова ми стои...но въпос на вкус  Peace като моделче е сладка!

Да, там мисля да ида. То е до Бриколаж, там има паркинг, но аз съм с градския транспорт и не се заглеждам по тез неща.

# 652
  • Мнения: 9 139
Хей, момичета, не е ли време за нова тема? Grinning

Аз си получих нещата и да споделя отзиви, гледам че за същите продукти вече е споделяно, но да си кажа и аз:

1. шампоан 2 в 1 с праскова - Вилико писа, че бил ужасен и не правел пяна, пък при мен е точно обратното - супер много пяна има, честно казано харесва ми доста. Косата ми после може и без балсам, но все пак не я боядисвам, мисля че това е причината да ми харесва.
2. маска за коса с маслина - за 1 ползване съм много доволна, да видим нататък...
3. гел за измиване на лице с бял чай - страхотен. После нямам нужда от тоник или крем, не ми изсъхва кожата. Да уточня, че ми е смесена.
4. крем Ботаникал, дневен - днес го мацнах за първи път - странно, че не ухае, но като консистенция и усещане на кожата много ми харесва. Да кажа обаче, че съставките му са далеч от нехимически - направо си е химически коктейл, но наистина няма консерванти (парабени), което не е кой знае какво...както и да е, хубаво е кремчето Simple Smile

Въпроси за новия каталог ще задавам в новата тема - ама не знам дали да я яусна аз или си има друга традиция Blush

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Ефикасни ли са Рол-оните. Трайни ли са и силно ли миришат?  Thinking

# 654
  • Мнения: 1 854
Ефикасни ли са Рол-оните. Трайни ли са и силно ли миришат?  Thinking
Рол-оните са ефикасни,трайни са,недостатък е че цапат и не са подходящи за черни или тъмни дрехи.

# 655
  • Мнения: 1 336
А за червилата не ми се говори вече, от две години съм представител и имам едно-две попадения само.....направо е опасно да поръчваш на база каталог.

 PeaceТочно! Сега за последно поръчах едно - ако и то ме разочарова. Повече никога няма да поръчвам червила...


Що не си взимате първо мострите - 50ст на цвят са.
Хм, това не го знаех ... Ще взема да си поръчам малко мостри. А на фон дьо тените дали могат да се поръчват мостри?

# 656
  • Мнения: 1 854
Могат да се поръчват мостри и на ФДТ-ните,има ги в приложението към съответната кампания Peace

# 657
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Някой може ли да ми каже за това червило anew, стр 73, № 3,№ 2218 6 дали е хубаво.
Как покрива, плътно ли е, размазва ли се?

# 658
  • Мнения: 7 947
1. шампоан 2 в 1 с праскова - Вилико писа, че бил ужасен и не правел пяна, пък при мен е точно обратното - супер много пяна има, честно казано харесва ми доста. Косата ми после може и без балсам, но все пак не я боядисвам, мисля че това е причината да ми харесва. 
 Shocked Shocked Shocked

Странна работа...това ако прави пяна, значи или моята коса е сбъркана или...не знам! Мъжа ми също го пробва и каза, че е ужасен! Подарих го на баба ми.

Дадоха ми тестерче на два цвята от новия фон дьо тен - утре ще го пробвам и ще пиша!

# 659
  • София
  • Мнения: 5 832
За този с кайсията ли говорите  newsm78
На мен също ми хареса, прави си ми пяна и измива добре, после нямам нужда от балсам.

Общи условия

Активация на акаунт