AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 428
  • 679
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 139
Странна работа...това ако прави пяна, значи или моята коса е сбъркана или...не знам! Мъжа ми също го пробва и каза, че е ужасен! Подарих го на баба ми.

Наистина е много странно Rolling Eyes
да не би нещо продуктите да не са в ред..както зеената стягаща серия, която си поръчах, вонеше на пластмаса, пък други казват, че е супер Thinking

Моля те, сподели отзиви за фдт тестерите, че мен ми харесаха тези, които сега предлагат, но не ми се рискува да поръчам нещо, което може да не ми върши работа Hug

# 661
  • Мнения: 315
Някой може ли да ми каже за това червило anew, стр 73, № 3,№ 2218 6 дали е хубаво.
Как покрива, плътно ли е, размазва ли се?


червилото е доста плътно като цвят и е трайно но за да уцелиш цвета които искаш по добре си вземи мостри защото цветовете от каталога доста се различават с истинските  Close
но червилото наистина е качествено и дано да ти хареса  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 662
  • Мнения: 7 947
Всичко си е наред с шампоана - тоест сега проверих срока на годност, моята коса е много гъста и с дебел косъм и винаги слагам балсам, за да мога да се разреша, но този не става и тва е...както и да е, аз повече от naturals съм се зарекла да не поръчвам нищо, след горчивия опит с крема с алое и този за очи, сега и шампоана.

За ФдТ-на ще пиша - аз вече се опарих от дълготрайния, който не е хубав, сега ще пробвам и ще видим.

# 663
  • Мнения: 315
За този с кайсията ли говорите  newsm78
На мен също ми хареса, прави си ми пяна и измива добре, после нямам нужда от балсам.
аз също го пробвах наистина прави пяна но не е нищо особено аз си го взех най вече заради аромата защото наистина е много хубав и после косата ми ухае прекрасно  Grinning

# 664
  • Мнения: 7 947
Абе момичета, като ви чета и недоумявам  Shocked Въобще не ми ухае косата, ухае само в банята и то леко! В сравнение с Елсева, който ползвам...ми то въобще няма база за сравнение!  Thinking

# 665
  • Мнения: 491
В сравнение с Елсева, който ползвам...ми то въобще няма база за сравнение!  Thinking

Наистина няма база за сравнение, особено пък по цената. Примерът с Elseve е меко казано неуместен, тъй като той струва около 6 лв. (аз също го ползвам и съм доволна), а шампоаните от серията Naturals са 2.70лв. Просто като ще сравняваме шампоани, нека поне да са от един и същ ценови клас Confused

# 666
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте Simple Smile Искам да ви попитам за бижутата и чантата от стр.34-35 Beatrice (13 каталог) много ми допаднаха и ми се ще да си ги поръчам, но много ще съм ви благодарна ако споделите какво мислите, някой ако ги е виждал на живо да изкаже мнение Embarassed Много благодаря предварително!

Чантата е готина, но няма преграда и ми се скъса ципа много бързо

# 667
  • Мнения: 7 947
В сравнение с Елсева, който ползвам...ми то въобще няма база за сравнение!  Thinking

Наистина няма база за сравнение, особено пък по цената. Примерът с Elseve е меко казано неуместен, тъй като той струва около 6 лв. (аз също го ползвам и съм доволна), а шампоаните от серията Naturals са 2.70лв. Просто като ще сравняваме шампоани, нека поне да са от един и същ ценови клас Confused

Не е никак неуместен - сравнявам с продукт, от който съм доволна. Цената на този не е 2.70, а 4.50/редовна/ при това. Попадала съм на продукти действително евтини, но със страхотен ефект. Е, този шампоан не е сред тях. Както и всички продукти от naturals, който имам - пълно разочарование и никакъв ефект. Не мисля, че трябва да спорим - просто не стават за мен и това е  Wink
 

# 668
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Някой може ли да ми каже за това червило anew, стр 73, № 3,№ 2218 6 дали е хубаво.
Как покрива, плътно ли е, размазва ли се?


червилото е доста плътно като цвят и е трайно но за да уцелиш цвета които искаш по добре си вземи мостри защото цветовете от каталога доста се различават с истинските  Close
но червилото наистина е качествено и дано да ти хареса  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ми няма моя представител мостри. Аз си поръчах цвят какао. Дано има нещо общо с какакото.

# 669
  • Мнения: 7 947
Какви мостри на шампоан и какво какао... newsm78

# 670
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Какви мостри на шампоан и какво какао... newsm78
Пардон, обърках цитата и се поправих

# 671
  • Мнения: 491
...Цената на този не е 2.70, а 4.50/редовна/ при това. Попадала съм на продукти действително евтини, но със страхотен ефект. Е, този шампоан не е сред тях. Както и всички продукти от naturals, който имам - пълно разочарование и никакъв ефект. Не мисля, че трябва да спорим - просто не стават за мен и това е  Wink
 

Разбира се, че като не ти харесват няма да ги ползваш. Но те съветвам да не се набутваш с продукт на редовна цена (освен ако не държиш много да го имаш на момента), изчакай следващата кампания, със сигурност ще е намален (най-често на 2.70 са тези шампоани) Wink

# 672
  • Мнения: 144
Моля някой ако е пробвал новото червило"Копринена целувка" да пише отзиви-отговарят ли цветовете,плътност?  bouquet

# 673
  • Мнения: 1 854
Моля някой ако е пробвал новото червило"Копринена целувка" да пише отзиви-отговарят ли цветовете,плътност?  bouquet
За кое точно червило става въпрос?Това не е ли на Орифлейм?

# 674
  • Мнения: 144
Моля някой ако е пробвал новото червило"Копринена целувка" да пише отзиви-отговарят ли цветовете,плътност?  bouquet
За кое точно червило става въпрос?Това не е ли на Орифлейм?
Ох,обърках темите! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт