Априлчета 2009 !!!

  • 14 707
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8
мммм супер ,още едно мамче с моите "проблеми"
Пу-Пу да не,чуе Дявола,ама аз за сега не съм изпитвала никакъв дискомфорт ,освен непривичното за мен желание за сън и честото посещаване на едното местенце  Embarassed
Дано все така да е
Пожелавам отново на всички момичета,само хубави емоции и нищо да не помрачава наслаждението на най-красивото чуство.

# 61
  • Мнения: 245
Здравейте , да споделя с вас вчера ходих на видеозон и не се видя нищо . ПМ ми беше на 08.07.08 а цикъла ми е на 24 дни . дефакто трябваше да ми дойде на 04.08 , т.е. имам 5 дни закъснение. Може ли да е рано още , много се притесних да не би точицата да не е на мястото си. Пра вас кога стана , кога ги видяхте . Аз ходих на обикновен видеозон , не при АГ

# 62
  • Мнения: 361
при мен се видя на 7 ден от закъснението и то доста голяма точка
иди на вагиналан ехограф
успех  bouquet

# 63
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Хайде здравейте АПРИЛКИ 2009 Hug Hug Hug

Пожелавам ви да си прекарате приятно тук в Отчетните и да пълните темичката само с хубави вести и хубави емоции.
Аз си прекарах страхотно тук и се запознах с мнооооого готини майчета.
Пожелавам ви хубави и спокойни бебчета , но преди това една лека бременност  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте мамчета Априлки  Hug
Днес видях двете чертички. Малко още ми е странно, защото това не беше предвидено, но разбира се много се радвам. Мислехме с мъжа ми за второ, но не по-рано от края на следващата година, а то какво стана. На морето е заченато. Явно наистина има нещо в морския въздух, много се връщат забременени оттам  Simple Smile
Притеснява ме, че малката е голяма лудетина, ама все някак ще се оправям, а и още я кърмя, и изобщо много неща се натрупаха. Гледам, че и Ваня е с малко детенце. Дано татитата помагат повече.
Другия месец се връщам на работа и ако всичко е наред, трябва да им кажа, че пак съм бременна, а те хората ме взеха бременна в 4-ия месец и сега ме е страх да не ме пръждосат вече  Confused
Другата седмица и аз трябва да посетя доктор. Аз си бях почти сигурна преди да си взема теста. На мен ми е много редовен и ето закъснение 6 дни си дава резултата. Тук ми дава термин 13.04.
Леко бременеене и целувки и до скоро

# 65
  • Мнения: 384
доктора каза че е нормално,но аз да си сверя часовника с вас за по-сигурно.Ето проблема,от време на време чувствам тежест ниско, долу в корема като при предстоящ м.цикъл,кото ме стегне се паникьосвам,веднага гледам да легна ако мога!Някой друг освен мен има ли такива оплаквания Confused

Мерси в аванс на всички Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 384
Sofy честито!Множим се това е добре,Аз съм овен готини сме(то ако не бяхме щяхме ли да сме №1 Joy)
успешна и приятна бременност
ти желая! Blush

# 67
  • Мнения: 361
Соф, честито и леко бременене  bouquet
Ира, не се шашкай и аз съм така, въпреки че мойте поотминаха. Мен ме присвива доста силно за секунди като се наведа, като простирам или като седя повече време права и като въря. После ще почне и кръста да те боли и да не спиш през нощта. А мен през нощта най-много ме болят гърдите. Но пък знаеш защо те болят.
Моята мама казва - лесно майка не се става.
И все пок ако болката е нетърпима обади се на доки, че той най- верно може да ти каже какво да правиш. Но лежането е добра идея.  bouquet

# 68
  • Мнения: 384
 :ooooh:Elq,мерси щом и при теб в началото е било така значи док е бил прав!Мен вече ме боли кръста а,и спя на почивки,интересното е ,че се будя приблизително по 1и също време!?Иначе не ме боли а, по-точно тежест.
 Peaceцелувки

# 69
  • Мнения: 268
  Здравейте Simple Smile
Казвам се Елица, имам прекрасен син на почти 3 години и половина. На 05.08 видях двете чертичка. На първите два теста бяха по-слаби, но на третия се виждаха вече доста ясно. Според калкулатора, термина ми трябва да е на 12.04.2009. Другия понеделник съм на доктор.
Късмет на всички   bouquet

# 70
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен.
Относно болките,тъй като аз си бях с доста болезненцикъл преди,сега ми се струват слаби и по-скоро дразнещи.
С първата бременност непомня колко време продължиха,но сега нещо се панирах и споделих на доки.Той каза че е нормално,но ми изписа едни хомеопатични които да пия ако ме присвие.Преди малко се престраших и изпих едно и за сега има ефект.Отивам да полегна че малката я оставих при свекъра и свекървата та да почина малко.
Чао за сега Hug

# 71
  • Мнения: 160
Здраейте,милички!Аз в събота ходих на лекар.Меко казано съм разочарована от лекарката.Каза ,че точицата ми е на 3 седмици,и аз като я попитах какво точно има впредвид ме изкара,че се бъркам в работата и направо ме хвърли в недоумение.Аз се чудих дали съм 5 или 6 г.с.,а тя ми каза 3г.с.На някакъв документ за личната ми лекарка записа 4г.с.Абе луда работа.не отговори на нито едн от въпросите ми,не ми обясни за болките в корема.Нищо.Единствено получих отговор на въпроса си колко и дължа за прегледа.Поне видях че точицата е в матката ми.Сълчицето да съм идела да го чуя в края на месеца.Не мислите ли ,че може и по-рано?
написах адски объркан пост,но и в главата ми е същата каша.Да отидеш на лекар,да си платиш и да имаш още повече въпроси и неизвестни от преди това.Незнам това нашето лекари ли са или търговци.То и търговци не са,защото търговците предлагат нещо срещу заплащане,а аз получих само въпросителни.Както и да е,няма да ви занимавам повече.
Вие как сте?Как са вашите точици?

# 72
  • Мнения: 1 175
Здравейте момичета!
Искам и аз да се запиша при вас , аз съм за средата на април, живот и здраве Simple Smile

ksd_g, сигурно е имала предвид 3-та седмица от зачеването, не 5-та гестационна, спокойно!

И аз се чудя кога да отида за първи път на лекар, засега само съм си купила Матерна Центрум и си ги пия..

# 73
  • Мнения: 54
Здравейте мами!Исках да ви попитам кои витамини са най подходящи да си купя?Пия само фолиева к-на но реших да започна и с витамините.
Относно тези г.седмици и аз се чудих защото като минах на първия ехограф ми казаха че съм в 3 г.с. а аз бях влязла в четвърта с.Но мисля че не е някакъв проблем заради който е нужно да се ядосвам или притеснявам!
Приятен ден!

# 74
  • Мнения: 4
Има  ли кой  да  ми  помогне?Не  мога  да  си  активирам  лентичката с  седмиците  който  остават , някой  знае   ли  как?Благодаря  предварително.

Общи условия

Активация на акаунт