Идват ли родителите ви?

  • 2 117
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • При семейството си
  • Мнения: 6 591
Не са идвали. Оправданието е работата, по-скоро отпуските, а наистина си струва да дойдат за по-дълго време. За Европа, обаче, няма проблеми, ходили са.   

# 31
  • Мнения: 393
Мама идва почти всяка година, татко...така и не можа Cry.
За тази година-не знам. След близо месец ваканция в Китай, много-много не и се пътува (все пак "фирмичка" има, а и е на години). За сметка на това леля ми ( сестра и) ще ни гостува. Живот и здраве чакам мама за Коледа

# 32
  • Мнения: 1 526
Тази година мама дойде за 6 мес.- главно заради внуците.
Предното и посещение беше точно преди 4 години.
Дано да разрадим амплитудите...

# 33
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Майка ми дойде през юли за седмица,но нямаше търпение да си тръгне,тъй като не и понесоха горещините.Баща ми не си пада по пътуванията,така,че няма и да дойде.

# 34
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Идват я,къде Ще ходят. Wink
Майка ми откакто се роди голямата ми дъЩеря идва всяка година за по месец,месец и половина, даже една година стоя цели три месеца и малко,кеф. Blush Мъжът ми много оби4а,когато майка ми е у нас,много се та4ат двамата. Heart Eyes Не веднъж ми е казвал,4е ако зависи от него би я взел да си живее при нас. Само дето не знам баЩа ми как би реагирал. Twisted Evil Всеки път, когато майка е тук татко хлен4и по телефона кога Ще се прибира,липсвала му. Crossing Arms Той самия е идвал два или три пъти,откакто живея тук,но последните 5 години ги пропусна. Сега съм им замислила едно идване с майка ми през октомври за една седмица. Mr. Green
Сестра ми си идва редовно поне веднъж в годината за две седмици,по4ти винаги през лятото за да бейбиситва двете си племенни4ки,докато тукаШните баба и дядо са на море а ние работим.
Баба ми стана на 75 това лято. Heart Eyes Тя е малко като майката на Ноя.Дойде за първи път за сватбата ни,заедно с дядо ми.Тогава всъЩност присъства цялото ми семейство: наШите,баба и дядо,леля ми и 4и4о ми и братов4едите ми.Не можа да дойде само другия ми дядо,баЩата на баЩа ми и за съжаление не до4ака за малко да види първата си правну4ка. Confused Тази година стоя обЩо три месеца и се 4увстваШе прекрасно тук,макар,4е не знае езика,но за това се грижи голямата ми дъЩеря,която и е персонален превода4. Wink Единственото,което и липсваШе беШе бг.телевизия,но за другия път Ще се опитам да реШа и този проблем. Wink
ОбЩо взето в заклЮ4ение мога да кажа,4е предпо4итам пове4е близките ми да идват тук,отколкото ние да си ходим. Peace

# 35
  • Мнения: 3 521
Идват, майка даже доста често - при нея проблемът с отпуските е по-лесен за решаване.
Пътят не е много - с автобус са 20-22 часа.
Майка е на 51, а татко на 53 г. Peace

# 36
  • Мнения: 3 804
моите са идвали няколко пъти-но пък майка е на 54,а татко на 61 и оби4ат да пътуват,нищо 4е не знаят езика с помоща на големите,а и сами понякога излизат и пазарят или само на разходки

# 37
  • Мнения: 27 524
Дано скоро се похвалиш с новината , че са при вас  ! Praynig

Благодаря ти, дано  Hug
Но и Лисето е права за насилването, че не бива...

# 38
  • Мнения: 1 132
Майка ми идва задължително всяка година за един месец по Коледа и Нова година. Понякога идва и за по десетина дни през май. Съчетава почивните дни и малко отпуска. Баща ми все заради работа не може да дойде  Sad . Сега вече и здравословното му състояние не позовлява.  Sad
Мама е на 55, а татко на 59.

Общи условия

Активация на акаунт