Риби или овнета ще са МАРТенските хлапета!!!

  • 13 212
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте и от мен,  Hug
Вчера казахме на бабата и дядото на мъжа ми, много се зарадваха  Heart Eyes
shushi_13, като мине 13ти да не забравиш да пишеш.... аз още се чудя кой да ми следи бремеността. Препоръчаха ми д-р Катя Златева от Света София (Тина Киркова), мисля, да си запиша час и да я пробвам  Wink
БОДЛИВКА, леко местене! Надяваме се скоро да имаш пак интернет и да пишеш. Мерси за отговора ти за абонамента - явно е добър вариант. При кой си на абонамент там (ти ли избираш?) и доволна ли си? При същата доктор/ка ли ще раждаш и колко струва това. Мерси предварително за отговорите ти, много ми помагаш да се ориентирам!
Дано повече никой не ни напуска. Praynig
Приятна почивка на всички ни.  Hug Hug Hug

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Казвайте предложения за новата тема

# 272
  • Мнения: 10 017
Здравейте всички

Обърках се, честит рожден ден със закъснение.   ura Този ден е рожден ден на свекър ми, та бяхме на парти.
Веселина, Мерси много за похвалата, голям ни е сладур той Grinning

Момичета, вчера си купих 2 блузки за бременни. В Mothercare хванах намаления и не издържах. Немога да разбера защо вече ми личи, в 9гс съм. Embarassed
Ще взема да пратя снимка, да има да се чудите. Може би защото ми е трето, а още не се бях възстановила напълно ли?  newsm78 Кой знае...Не съм напълняла и с грам все още. Този път обаче много строго ще се въздържам, останали са ми 5кг отгоре.

Май, съжелявам, че ни напускаш. Пожелавам ти скоро да се включиш към нова група мами.

# 273
  • София
  • Мнения: 459
И според мен 9с. и 4 дни са 10та седмица.
иначе ще трябва да почва да се броят от нулева, което ми е малко странно:)

ех.. свърши и този уикенд... пожелавам на всички лека нова седмица от утре   bouquet

# 274
На мен така ми се падна в неделя да правя пълна седмица  и от понеделник да започвам новата,Та днес стават 9 пълни седмици,и от утре започвам 10г.с.Лекаря ми ,ми каза да отида в 11 седмица и ми даде час за 18.08,т.е .при пълни 10седмици и първи ден от 11-та.
Аз днес не издърцах и купих първата дрешка на бебо,като взех синя,убедена че ще е момче,ами ако не е ,здраве да е.И аз не знам защо,но вече ми проличава поне така ми казват,ям доста ,а не съм качила нито грам.
Пожелавам ви лека и приятна седмица.

# 275
  • Мнения: 3 621
marussia Сподели при кой лекар ходиш.
За заглавие на новата тема, аз предлагам "Първия триместър си минава, МАРТ ще бъда МАМА"

# 276
В Бургас ходя при Гамишев (от първата бременност насам)и той ще ми води женска консултация.Във Варна ще ходя на фетална морфология при Давидков.Ако ви е интересно в сайта му има снимки от всяка седмица на бебето и аз постоянно поглеждам горе долу как изглежда моето бебе.сайта му е www.drmariodavidkov.com

# 277
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте момичета, рядко се отчитам, но пък редовно ви следя с интерес Grinning
Аз бях на преглед в петък, видя се ембрионче, сърчице, всичко.  Даже мърдаше усърдно Sunglasses
Само дето докторката беше доста неприятна, не беше предишната, излязла е в отпуск. А тази обясняваше доста пестеливо. Прегледа кръвните анализи и каза, че имам завишени антитела и трябва да повторя изследването само на тях, за да се потвърди Rolling Eyes Какви са тия антитела и каква е опасността, така и не разбрах Confused Ако се потвърди, ще трябва да минавам на някаква терапия, не можах почти нищо да разбера, мъжа ми също, той особено много се ядоса.
Имате ли идея за какво иде реч? Незнам дали в БГ ги изследват тия антитела (не става въпрос за Rh). Ще се радвам, ако някоя от вас може да ме осветли малко, че да се поуспокоя Rolling Eyes

# 278
добра вечер

много ви благодаря з аотговорите за седмиците но като гледам пак има двете мнения здраве да е  Embarassed просто ще се доверявам на доктора все пак ми го препоръча близка приятелка на която той следеше бременоста

Май  Cry надявам се скоро да се включиш в отчетна тема този път до края  Praynig

днес имах невероятна енергия. с почивки и припълзявания прах, гладих, подреждах гардероби, пих кафе с близка приятелка (получих подаръци за точко и за рож. ми ден), разхождах се с мъж ми - приятно е а досега все ми се лежеше  newsm78

да ви кажа че си купих мазило и почвам да се мажа сериозно на корема и краката (досега се мажех като се сетя с разни поизостанали мазила и кремове т.е. не със спецеално) мазилото е на Кокона и Майка ей тук се вижда но аз го купих в различна опаковка (малко по-различна картинка) http://www.kokona.eu/shop/products.aspx избира се КОКОНА & МАЙКА -  Масажен крем против стрии

приятна вечер   bouquet

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро на всички. Хубава и успешна седмица ви пожелавам и да не се натоварвате много.  Други идеи за новата тема имате ли?

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 08:32 от slancetoo

# 280
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро Simple Smile
Бодливка, честит рожден ден newsm59 Да сте живи и здрави ти, точко и цялото ти семейство. Ама все лъвици сте се събрали тук Flutter
Аз от днес пак съм на работа, свърши почивкатааааа  no
Гледах един масажен лосион на Бюбхен за бъдещи мами и смятам днес да мина да си го купя, че май почнаха да ми излизат стрии по гърдите. Ама пък са порастнали Mr. Green
Пожелавам ви спокойна и успешна седмица.

# 281
  • Мнения: 3 621
Добро утро и от нас
 newsm59 на Бодливка
Пожелавам много хубава и спокойна седмица на всички, а на тези които ще ходят на преглед само хубави новини

# 282
  • Мнения: 361
добро утро момичета
ЧРД на БОДЛИВКА - да си много здрава и щастлива

# 283
добро утрото

БОДЛИВКА, честит рожден ден


Есме нямаш ли друго хайку заглавие за новата тема предишното много ми с ехареса  Embarassed

момичета как сте с "признаците"  newsm78 на мен ми остана само спането но пък се появи леко напрежение в гърдите  Embarassed

приятна седмица и успех ан всички които са на лекар  fingerscrossed

# 284
  • Мнения: 107
Ч.Р.Д. на БОДЛИВКА! Нека цялото щастие на земята,да ти се стовари на глвата!

На мартенските бебета им се виждат вече ръчички и крачета!
Още не мога да мисля,че не съм си изпила кафето,но после можеда се сетя нещо!

Общи условия

Активация на акаунт