Може ли да се "промени" полът на момче в 7-ми месец?

  • 6 511
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 336
Да случват се грешки, но пък какво. Важно е да е живо и здраво. Успех  Peace.

# 16
  • Мнения: 2 825
Аз знам, че ако ти кажат момче, вероятността да сбъркат е по-голяма. Често бъркат атрибута с пъпна връв.
И при нас сбъркаха, но в много ранни седмици - 17 г.с.
В 7-ми месец ясно се виждаше, че е момиче.

# 17
  • Попово
  • Мнения: 687
докато се роди бебока шанса момче момиче е 50/50  Sunglasses друг е въпросът след 16-18 години какво ще реши  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 753
Ха, де... А са кво ше прайм с Марко???  Thinking 
Когато баба е родила мама и дядо се е обадил в болницата да види какво става, са му казали "Честит ти син"...  ooooh!

# 19
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте!

Почти съм сигурна, че това, което питам е малко вероятно...

Чакаме втори бебок, който до 7-ми месец си беше "твърдо мъж". На последната консултация, обаче, наблюдаващата ме гинеколожка не можа да открие атрибута... Rolling Eyes Гледа, гледа - няма. Много ми е странно това - за обратни случаи по бях чувала, ама да се е виждал първите 6 месеца, пък после да изчезне...  newsm78

Просто статистически - случвало ли се е при някого?

По-склонна съм да вярвам, че на стандартната техника е станала грешка, отколкото, че в по-ранна бременност (16 г.с.) на ФМ във Варна, на която ходех, докторът (Балев) е видял "нещо друго"...
Мила, изчакай ражданетъо е моя съвет. На мен девет месеца ми казваха, че ще имам момче, вкл. и д-р Балев и наблюдаващият гинекилог, а като родих доктора ми каза "Честито! Момиче!!!" Познай каква физиономия направих!!!  #Crazy #Crazy #Crazy  Така че ти си подготвена, че може да е изненада! За разлика от мен и мъжа ми!

# 20
  • Мнения: 1 029
И аз съм чувала за доста такива случаи, затова при първата си бременност се притеснявах да не би да не са догледали добре и на всяка следваща консултация питах дали бебето си е все още момиченци  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 658
Стига бе,наистина ли още бъркат така драстично?Аz все си мисля,че със съвременните апарати поzнават повече   Thinking .До сега все момиче ми каzват,дано не бъркат.

# 22
  • Мнения: 9 973
 Joy много смях
при комшийката така беше...полът едва ли се е сменил,но пък лекарите бяха сбъркали Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 845
Преди 3-4 години една позната на сестра ми чака второ бебе, според лекарите момиче, понеже вече имат едно момче всички са много щастливи и пазаруват яко в розово; идва мацката да ражда в София и се оказва, че не само не са познали пола, но и бройката  #Crazy

# 24
  • на село
  • Мнения: 3 928
Леле, както е написано помислих, че ще се пита за смяна на пола на вече родено дете  ooooh!

Другите са ти казали - докато не се роди, винаги има вероятност да се обърка.

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 21:55 от НелиСА

# 25
  • Мнения: 2 960
Леле, както е написано помислих, че ще се пита за смяна на пола на вече родено дете  ooooh!



 hahahaи аз така...а иначе ,докато бебчо не изкокне винаги има вариант за грешка!!!

# 26
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Да, чувала съм доста случаи в които бъркат момиче с момче.Това става когато под влияние на хормоните им се подуват срамните уснички и на ехографа лекарите ги виждат като мъжки полов орган.Обратният вариант обаче няма как да стане. Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Едно момиченце докато се роди го бъркаха , че ще е момченце , заради "тлъстичките срамни устни"  ooooh! /не знам как бяха по медицинско му  newsm78/, които ги взеха за тестиси./Такъв е живота по Би Ти Ви/.Грешки винаги стават  Peace

# 28
  • Мнения: 217
Хаха Simple Smile

Аз си свикнах, че ще е юнак пак... сега наистина би ми било странно ако е девойка....
Тук един доктор даже ми каза, че пишокът бил 7 мм (в 20 г.с.). Как пък моята докторка не го видя, не знам...

И за двата варианта съм подготвена, само че ме гризе любопитството  Blush

stelt77, Марко още си няма име, не ми идва "отгоре" дет' се вика  Simple Smile

megelinka, много е красива бебунката, нищо общо с момче  Wink За Балев бях чувала, че е 100 % точен с пола, ето, че ти разби легендата  Mr. Green

tanini, това с бройката просто ме съкруши... Искаш да кажеш, че през цялото време са мислели, че е едно, а са излезли две???   
 

П.С. Ама и аз как съм го написала.......... все едно ще го правя травестит детето  hahaha

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 00:55 от feel_u

# 29
  • Мнения: 399
Въх!  #Crazy Хвърлихте ме в размисъл!  ooooh! Аз чакам момченце...мислех,че такива грешки вече почти не стават  Sick...всъщност чакам здраво бебе  Praynig -пола няма значение!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт