Може ли да се "промени" полът на момче в 7-ми месец?

  • 6 520
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 340
До 20г.с. не вярвайте 100% в това, което са ви казали. Да не говорим, че винаги има процент грешка изобщо, колкото и малък да е той. На запад дори специално предупреждават, т.е. на сайта на кабинета е написано, че не дават 100% гаранция и че все пак грешки ставали. Тъпото в случая е, че в Б-я всички специалисти винаги са безгрешни, за каквото и да става дума.  Пък колко по-лесно е да се опитваш да бъдеш възможно най-добър, но същевременно да предупредиш, че макар и рядко са възможни грешки. Тогава няма да има недоволни пациенти... или ако недоволни е силна дума, поне като разказват историята, друго ще влагат... Оф, пак се сетих за онзи случай, при който от момче през цялата бременност се раждат 2 момичета... Joy

# 31
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Наблюдаващата ме АГ до края не успя да определи пола и да се ангажира с мнение.Ходих на 3Д при друга АГ, която категорично ми каза момиче и позна.Но грешки винаги стават.Важно е да сте живи и здрави  bouquet

# 32
  • Мнения: 645
Грешки от страна на лекарите стават разбира се ,дори и да са най-добрите, истината е като родиш Laughing Laughing Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 486
Полът е под  съмненеие докаот не се роди бебто, после - сменя се....но изисква доста пари за операции.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 361
 Laughing Една бивша колежка взела та родила момиче при очаквано момче. Та се случва.
А аз на всяка консултация питах да не й е поникнала пишка на моята щерка, а лекарят всеки път ми обясняваше, че полът се определя...бля...бля...Чак накрая ми схвана чувството за хумор  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 2 197
Полът не се променя, но ехографа понякога не може да хване бебето в добра позиция. Първоначално женските лабии на плода са много големи, непропорционално и на ехографа често се бъркат с мъжки полов орган. Чак в последните два месеца, когато се оформят семенните торбички може да се заяви категорично, че е момче.
Иначе моето беше според доктора :момче, момиче, момче, момиче, момиче. След третата "смяна" на пола изобщо престанах и да питам какво е, изчаках си.

# 36
  • Мнения: 396
Ей на затуй сега като ме питат момче ли е, казвам "каквото дойде , само да е здраво!", макар доктора да твърди , че е мъжко!
Братовчедката на дъщеря ми до 7-ия беше момче...
Предпочитам да съм подготвена за всякакъв сценарий, не съм сигурна обаче мъжът ми дали ще е готов! Grinning

# 37
  • Мнения: 8 999
Можем да се надяваме, че единствената лекарска грешка ще е тази, свързана с определяне на пола на бебето. Непрекъснато се случва. По-важно е да не сбъркат нещо при самото раждане или диагностицирането на някое заболяване. Както при бебетата, така и при възрастните пациенти.
Аз затова винаги търся и второ мнение.

# 38
  • Мнения: 259
Винаги стават грешки. Често казват момче, а то се ражда момиче. Ние бяхме "срамежливи", обърнати с гръб и нищо не можеше да се каже до края. Най-важно да са живи и здрави!

# 39
  • Мнения: 1 715
На девера и етървата до последно им казваха,че ще е момиче и дори всичко в розово бяха купили.Точно преди да роди пак и казали момиче,влиза в родилна зала и опс изненадаааа роди момче.

# 40
  • Мнения: 4 965
Моите бяха "наопаки" - едната с гръб, а другата на една страна. Гледаха ме 3 пъти на 3Д (даже 3-тия път деня преди секциото - да видят разположението им) - лекарката се кълнеше, че са момчета. Е, изненадата беше - 2 девойки...
После до към 6-тия месец носеха само сини дрешки.
Та, няма гаранция, докато не се роди бебето...

# 41
  • София
  • Мнения: 275
И моята дъщеря до последно беше момче, докато не влезнах в болницата и там ми казаха , че ще е момиче! Laughing

# 42
  • Мнения: 422
не каквото тати го е направил в началото това е ,със сигурност някой лекар е сбъркал Peaceпък и ще разбереш скоро леко раждане

# 43
  • София
  • Мнения: 1 846
feel_u  Laughing точно това искам да кажа - през цялото време са чакали момиче, а накрая две момченца. В предродилна са й казвали, че "двете сърдечни дейности са перфектни", а тя си е мислела, че говорят за нейната и на бебето  Confused, чак като чула няколко пъти "едното бебе...., другото бебе......." се е усетила и всъщност е разбрала, че са две малко преди да се родят (нормално).В голям шок е била.

Аз понеже много се смях тогава (и радвах де, то изненадата е хубава) та после и на мен се случи - първо ме изненадаха с бройката, после уж бяха момичета, а на ФМ се видяха момчета. Но все си мислех, че на ФМ почти е невъзможно да стане грешка, все пак гледат органите, ако не могат да видят един атрибут... newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 39 812
Полът не се променя, особено пък в 7ми месец. Може да има грешка при наблюдението.
Затова преди време Ковачева ми каза "не съм сигурна". И Алекс за момента остана момиче. На ФМ обаче казаха, че е момче. И момче родих.

Общи условия

Активация на акаунт