Бременна съм, моля за съвет и помощ!

  • 1 542
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 442
Здравей ELLE*.Честито и леко бременеене.Според мен изчакай поне до 7 г.с.Едва тогава може да се потвърди със сигурност!Късмет,мила.  smile3525

# 16
  • Мнения: 822
ELLE*, честито и на теб! Лека бременност ти пожелавам!
На лекар върви към 7 г.с., за да е сигурно, че ще се види точицата! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 297
Честито бебче,от бременността е,при всеки различно.Ще отшуми,споко   bouquet

# 18
  • Мнения: 3
благодаря ви мамита, вече започна да ми се гади сутрин, а тази сутрин даже и повръщах и ме боли главата много !!!!! дайте лек моля ви !!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 9 442
Здравей ELLE*!Аз също повръщам и ми се гади от храна.Не искам да те плаша,но за това лек няма.По-скоро, ти трябва да намериш облекчението! ThinkingМоят лекар ме съветва-сутрин да не пропускам закуската,колкото  и да ми е зле!Яж препечени филийки със сирене,плодове,зеленчуци.И задължително пий много течности,защото в противен случай ще се обезводниш.Ти трябва да опиташ от всичко,за да разбереш кое ти понася и кое не.Аз например много обичах лимони преди бременноста,а сега само да помириша и започва да ми се гади.Спокойно в 4-я месец всичко ще отшуми.

# 20
  • Мнения: 1
здравей ELLE. Аз смятам че няма нищо лошо ако отидеш на лекар още утре.Аз при първата си бременност отидох на лекар 2 седмици след закъснението, но са жалост с болки и се оказа късно. Сега сам в 6 месец и на 2 ден от закъснението веднага си направих тест и като видях двете чертички се побърках от радост и тревоги.Веднага си взех направление и след 2 дена отидох на гинеколог. Докторката ми каза, че сам бременна защото гестационния сак се вижда, но трябват около още 2 седмици са да се види пулсация.За да се застрахова ме пусна веднага в болнични и от тогава сам в болнични.Много сам доволна че този път не чаках за да отида на доктор и смятам че ранното ми отиване е спасило бебенцето ми, което в този момент ме подритва Joy

# 21
  • Мнения: 2 521
Честито kita и ELLE  bouquetнеразположенията в началото са неизбежни.Но скоро всичко ще отшуми PeaceЛека и безпроблемна бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт