О, Норвегио, ти що така, изгони лятото и ни водиш есента

  • 17 732
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 674
Момичета,да ви почерпя,но незнам как се качват снимки...днес Габи ми става на 11години!  bouquet
Смятай, че си ни почерпила!!!  Hug Hug Hug

# 226
  • Мнения: 16
Не мога да повярвам, че изобщо този театър все още продължава.
Модераторите сигурно могат да следят IP-та ама надали могат да контролират всичко, човек може да се включва и от друг компютър и изобщо има начини. Понякога явно просто трябва да се прецени по усет - тяхна си работа как се справят...
Така като гледам има отлив от сериозни потребителки и прилив на някакви, най-малкото странни особи, които нито с нещо допринасят за темата, нито нищо. Въпрос на преценка е от страна на модераторите как да постъпят. Аз за себе си преценявам, че окончателно късам ...

Скъпа палачинке, Simple Smile

Не е хубаво човек да дава акъл на хората, които много добре си знаят работата. Модераторите и администраторите са в течение на всичко, което се случва в поверения им форум. И да, бъди сигурна, че те контролират всичко. Много се радвам, че този път се проявиха като истински професионалисти и показаха обективност и безпристрастност (визирам Дивиана). Адмирации! В този смисъл не виждам в тази ситуация никакъв театър.
По-нататък, не забелязвам никакъв отлив на потребители, за който говориш. Е, някои (най-много 2-3) може да се е поразсърдили малко за момент като са ме видяли тук първоначално, но вече им е минало и сега са си пак същите Simple Smile. Хората си пишат тук, както и преди. Баба Ви Митра с нейното свежо присъствие е сигурна, че е липсвала поне на някои от мамите тук Mr. Green. Не мога да определя себе си като "странна особа" тъй като и аз живея в Норвегия, споделям сходни на вашите проблеми и имам не по-малко право от всички останали да присъствам и пиша тук.
Най-накрая, не си спомням за никакви мои реплики адресирани  лично до теб, камо ли да пък обиди, че ме критикуваш по този начин. Е, както виждаш, другите потребители не са "скъсали", нито с теми4ката, нито с форума. Както една редовна потребителка тук обича да казва, (перифразирам) не е хубаво да плюеш по някого, когото не познаваш. Както и да е, аз ти желая всичко добро.   

П.С. Беб4о, да ти е живо и здраво детенцето!
     bouquet

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 15:00 от Mitra På Hytra

# 227
  • Мнения: 250
Благодаря,много момичета!  bouquetНо Габи е момче,за съжаление нямам момиче,но ще ми доведат ДВЕ! Joy

# 228
А бе вие тук нещо сте се сбъркали-някаква яка параноя ви гони всички-може и да има защо но аз да не знам.
Преставам да пиша и да ви се моля като на малки деца.Ако решите, че искате да участвам в разговорите и някой все пак има благожеланието да ме уведоми на ddd20081@dir.bg - ще се радвам.
Но май на  всички които се установят в чужбина спира да им пука за другите-от къде са тръгнали самите те и с какви услия и чия помощ са стигнали до тук.
Дано никога да не се превърна в такава.
Приятни дискусии на всички.
И за театъра - играйте си го сами , не ме намесвайте във вашите щуротии.

Не мога да повярвам, че изобщо този театър все още продължава.
Модераторите сигурно могат да следят IP-та ама надали могат да контролират всичко, човек може да се включва и от друг компютър и изобщо има начини. Понякога явно просто трябва да се прецени по усет - тяхна си работа как се справят...
Така като гледам има отлив от сериозни потребителки и прилив на някакви, най-малкото странни особи, които нито с нещо допринасят за темата, нито нищо. Въпрос на преценка е от страна на модераторите как да постъпят. Аз за себе си преценявам, че окончателно късам ...

# 229
  • Мнения: 1 265
Освестете се, моля, защото ще ме принудите да заключа темата и раздам бананите.
Чувствам се длъжна да предупредя, че регването на повече от един акаунт от един потребител е забранено тук.
Във ваш интерес е да не се разписвам отново по този повод в тази тема.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 17:05 от sem22

# 230
  • Мнения: 2 786
Митра, понеже се познаваме лично ... би ли могъл да кажеш защо си се писал Жена след като не си?

Това умишлено заблуждаване на другите потребителки включително с нови регистрации (отречи, ако можеш, че имаш няколко баннати регистрации и точно Дивиана е много добре запозната с твоя случай) ... мислиш, че е много забавно ли?
Докато се държиш прилично, нямам против теб.
Прекрачиш ли границите - започвам да имам много против теб.
И бъди сигурен, че ще те "портя" на Модераторите за всяка грешна стъпка.

# 231
  • Мнения: 25
ОООО я се стегнете момичета, ако искате да си говорим за Норвежкото време, за да разведрим нещата newsm78.

# 232
  • Мнения: 2 786
Юли, ти какво направи с дипломата?

# 233
  • Мнения: 250
Аз да дам отчет за рожденния ден на Габриел,дойдоха му няколко приятелчета и обърнаха къщата нагоре с краката Joy,но познайте кой още им помага-Иван та голям купон стана.Те бягат от него,той след тях,а аз след него....супер за всички ,ама аз #Crazy.таткото,благоразумно реши да си намери работа и цялата олелия на моята глава,не че  се оплаквам почуствах се отново дете Mr. Green.

# 234
  • Мнения: 16
Здравей щастлива,  Hug

Нямах никакво намерение да ти пиша, но се чувствам длъжна да внеса малко корекции в пламенното ти послание към мен. В bg.mamma имам 2 (не няколко) регистрации и 2 бана. Регистрациите ми са : Mitra Florova (вече отдавна не го ползвам) и Mellania (настоящия). Имай в предвид, че нямам абсолютно нищо общо с b.koteva, както и никога не съм имала нищо общо с happy housewife. Сигурна съм, че сега мислиш, че sweety bear пак съм аз Simple Smile)). Или всяко "зло" във Форума се казва Митра? Simple Smile Така зверски се нахвърлихте върху невинната b.koteva, че тя се шашардиса и май се чудеше къде е попаднала. Мислех, че си по-добра в разпознаването на персонажите  Mr. Green. Всъщност именно тази случка събуди отново интереса ми към темичката. Мила, има и много по-лоши хора от Баба ти Митра.
Сега за половата ми принадлежност. Добре е да ти припомня, че участниците в интернет форумите не минават на интервю пред комисия преди да си направят регистрации. От това следва, че реалните полови и етнически (например) характеристики на потребителите не са обект на контрол от поддържащите форума, както и на неговите потребители.  Все пак се съгласи, че всеки човек потенциално може да стане родител и с това има и моралното право да присъства тук. Всички участници във Форума сме просто виртуални единици тук, които биха могли, но в никакъв случай не са длъжни да разкриват истинската си самоличност (и/или пол) на показ, нито пък да дължат обяснение на някого за това. В този смисъл ще ти отговоря без свян – Баба Митра е 100%-ова жена, както Глория добре го е изпяла Simple Smile).

Бъди здрава и наистина щастлива!
   bouquet

# 235
  • Мнения: 25
щастлива - нищо не съм правила още по въпроса, първо да науча норвежкия, или поне да започна да го разбирам, а после ще се заема с това. Все още ме е страх някои да не ме заговори, че нищо не разбирам, а на учителката всичко, но най вероятно тя използва думи които ние знаем. Надявам се ноември месец да мога да взема изпита 3 ниво.

# 236
  • Мнения: 3 674
Митре, всички персонажи които си изброил/а, си си ти...и също така и  b.koteva. От самолет си личи.
Стига вече... Rolling Eyes

# 237
  • Мнения: 2 786
Ще го научиш, Юли, не е толкова труден  Hug

Митра, чувстваш се длъжнА?
Ако си избрал да се самоопределяш като жена във виртуалното пространство, това е твой проблем.
Щом си имал бан на няколкото си регистрации и заради поведението си, значи е имало за какво.
А и аз много добре помня какви ги вършеше тук.
И все пак ... това е форум бг-МАМА и някои хора те познават лично.
За мен не е нормално мъж да си прави женски регистрации и да говори за себе си в женски род във форумите, при условие, че наживо говори за себе си в мъжки род.
Разбираш ли?
Не разбираш ...
Неизбирането на пол в профила е нормалния избор на тези, които не искат да разкриват пола си.
Мъж, който избира пол Жена в профила си, а не оставя "празно" ... ами ... сети се за какво е демонстративен знак.
По-голямата част от редовните потребителки се познават лично, знаят се добре, близки са си ... как точно възнамеряваш да градиш отношения с другите тук, щом още в самото начало започваш с лъжа?
А и ще прощаваш, но ти вече тотално падна в очите на поне три потребителки заради извънклубните си изпълнения.
Е ... ако ти помага да се чувстваш по-добре, заблуждавай непознати, разигравай си етюдите, но не е красиво, нито е проява на висок IQ.
Предпочитам да не ми пишеш повече, обичам да общувам с хора, които не лъжат, не мамят и не интригантстват.
Ти някак не се вписваш в горното.

И съм здрава, и съм много щастлива, благодаря.

# 238
  • Мнения: 2 786
Винце, кога ще си покажеш лаптопчето?
Днес получих писмо, че са ме одобрили за заем от Лонекасен!  newsm44

# 239
  • Мнения: 3 674
Винце, кога ще си покажеш лаптопчето?
Днес получих писмо, че са ме одобрили за заем от Лонекасен!  newsm44

щастливке...лаптопчето ти го пратих на ЛС... Laughing
Айде честито за заема!  И да почерпиш по слуачая ...Wink  Joy

Общи условия

Активация на акаунт