О, Норвегио, ти що така, изгони лятото и ни водиш есента

  • 17 706
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 250
Марио,Габи още свири на китара и прави концерт на завършването на 4 клас,естествено учи непрофесионално.Горкия,така е като има баща слушашт твърда музика hahaha

# 286
  • Мнения: 4
Благодаря за топлия прием, момичета   bouquet
Честита принцеска на Сарка5!

Да ви питам нещо: вие пазарувате ли онлайн от чужди сайтове? Понеже си харесах една количка в такъв сайт, но ми показват като крайна цена цената без ДДС плюс доставката, която цена е чувствително по-ниска от тази на такава количка в Норге  newsm78 . То после сигурно като ми я донесат ще трябва да се плати и ДДС, и мито, а то колко ли е... Дали? Ако е така, ще излезе, че не си заслужава чакането. Да отивам да си я купувам от Трондхайм направо. Не ми е ясно нещо, много съм боса, ако някоя от вас има опит с такива операции, моля да сподели! И да се оплача, в това наше село нищо няма откъде да купи човек, никакъв избор няма. То два магазина на кръст за бебешки стоки (вторият - по-големият, е на съседния остров  Crazy ) . Пробвах се да търся норвежки онлайн-магазини, но първоначално нищо свястно не открих и реших първо да питам вас - вие от кои сайтове поръчвате стоки за децата си?

# 287
  • Мнения: 1 196
Благодаря ви за отговорите,момичета!  bouquet
В последно време с мъжа ми се чудим на къде да поемем,че в БГ нещо наникъде не вървим!А на мен ми харесва,но с нашата музикантска работа не става! Confused
Някои от вас има ли тук музиканти? Whistling Laughing
Поздрави  Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 1 265
Добро утро момичета!
 - rkb, няма значение къде отговаряш - важен е отговора. Наистина сте прави ВСИЧКИ - по добре е да се утвърдя първо пък после. Така е по-изгодно и икономически. Благодаря ти за сайта. Оправи ли "бъркотията" след пристигането? Приятно подреждане!

# 289
  • Мнения: 1 062
Добро утро.
sem22, бъркотията има да си я оправям дълго време, нищо че отсъствахме само 8 дни Joy Иначе от личен опит ти казвам, че езика е изключително важен. А и за норвежците е много важно да имаш препоръка от норвежец! Предполагам, че си си уредила и отношенията със съюза на психолозите, признали са ти образованието и т.н.?
sssvetla, аз не съм поръчвала, но из форумите има доста, които са го правили. Казват, че въпреки всичко излиза по евтино. Аз си купих количка от тук на намаленията Laughing Иначе дрехи пазарувам он лайн, има много интернет магазини, пробвай на barneklær и ще ти излязат много магазини. Съвет - проверявай им първо rest kurv Joy
Предлагам този, който ще пусне новата тема да закарфичи и някои основни сайтове с информация като УДИ; НАВ , Финн.но и т.н. Наистина омръзва да се обяснява едно и също нещо и да се дават линкове към едни и същи сайтове.

# 290
  • Мнения: 250
момичета,нова тема ще отваряте ли?!

# 291

Общи условия

Активация на акаунт