О, Норвегио, ти що така, изгони лятото и ни водиш есента

  • 17 717
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 16
Митре, всички персонажи които си изброил/а, си си ти...и също така и  b.koteva. От самолет си личи.
Стига вече... Rolling Eyes

Митра, чувстваш се длъжнА?
Ако си избрал да се самоопределяш като жена във виртуалното пространство, това е твой проблем.
Щом си имал бан на няколкото си регистрации и заради поведението си, значи е имало за какво.
А и аз много добре помня какви ги вършеше тук.
И все пак ... това е форум бг-МАМА и някои хора те познават лично.
За мен не е нормално мъж да си прави женски регистрации и да говори за себе си в женски род във форумите, при условие, че наживо говори за себе си в мъжки род.
Разбираш ли?
Не разбираш ...
Неизбирането на пол в профила е нормалния избор на тези, които не искат да разкриват пола си.
Мъж, който избира пол Жена в профила си, а не оставя "празно" ... ами ... сети се за какво е демонстративен знак.
По-голямата част от редовните потребителки се познават лично, знаят се добре, близки са си ... как точно възнамеряваш да градиш отношения с другите тук, щом още в самото начало започваш с лъжа?
А и ще прощаваш, но ти вече тотално падна в очите на поне три потребителки заради извънклубните си изпълнения.
Е ... ако ти помага да се чувстваш по-добре, заблуждавай непознати, разигравай си етюдите, но не е красиво, нито е проява на висок IQ.
Предпочитам да не ми пишеш повече, обичам да общувам с хора, които не лъжат, не мамят и не интригантстват.
Ти някак не се вписваш в горното.

И съм здрава, и съм много щастлива, благодаря.



Привет на моите 2 фенки! Simple Smile
 Sad Винце, мисля, че каквото и да кажа за съжаление не бих могла да направя нищо за да ви убедя, както между впрочем и самата b.koteva не успя. Все пак дали b.koteva=Mitra може да се провери, нали? Не ми е за друго, но и друга новодошла може да пострада така.  Cry
Уфф, щастлива, пак с твоите псевдопсихоанализи…Айде няма да ги коментирам този път, че ще почнат един безконечни и най-вече безплодни дискусии, а не си заслужава хабенето. И аз няма да ти пиша повече освен ако не ме предизвикаш. 

П.С. Големи момичета сме - дайте да не са занимаваме с глупости!  newsm62

# 241
Привет и от мен на всички/може би за последно след това писмо но няма да си мълча/ и най вече на тези двете КУКУВИЦИ дето все се съмняват във всяка.
А бе знаете ли писна ми от смотли като вас "щастлива" и "Червено винце"- вие сте напълно изкукали/идете на лекар дано ви помогне/ - с парво баба Митра ви взима на подбив.
Да викажа честно не ми пука вече дали ще ме баннете защото така или иначе тук каузата да се включа е обречена поради факта, че две госпожи са ме сметнали за някоя си "баба митра" или b.koteva и незнам още коя и може би те се явяват като модератори и решават нещата.Малко тъпо но факт.
Може би модератора трябва да направи забележка точно на тях двете,но това си е негова работа.
Ще спра с грубостите до тук защото не мисля да се нервирам повече заради две госпожи които сигурно са доста ограничени,грозновати, и комплексирани и тук се изявяват като голямата работа.
А бе я, защо ще спирам това ще мие последния шанс да ви кажа някои истини.
А бе маймуни какво търсите в Норвегия,научете се да комуникирате с хората не само да си квакате  като на някой чат глупости до полуда/има скайп - направете си конферентен разговор и си пращаите снимки и др./
Самозабравили се кокошки които си мислят, че като са се установили в Норвегия и са хванали господ за шлифера-не се заблуждавайте няма да се отърсите никога от смотаните си навици и параноята ще ви гони навсякъде- ако искате и на луната се качете.
Това беше от мен-приципно не съм конфликтна личност но такива кукувици само това заслужават!!!!!!!!!!!!!!!! 

# 242
  • Мнения: 977
Привет и от мен!  Laughing

Странни разговори и теми се вихрят тук... Няма да коментирам.

Срещичката мина добре. Дечицата се харесахме. Ние, мисля, също. Wink
Радвам се, че се запознахме, момичета!
Надявам се следващият път да сме повече!  Sunglasses

# 243
  • Мнения: 2 786
sweety bear, ако си парашутист в темата, етикетът и доброто възпитание изискват да се поогледаш къде си попаднал, да се запознаеш с хората, които са тук, да попочетеш малко, и ако видиш коментари за период, в който не си била тук и не знаеш за какво иде реч - да си траеш.
"Истини" точно ти не си в позиция да казваш ... най-малкото защото изобщо не знаеш за какво говориш, кое е истина и кое не, не си била тук, не познаваш хората.
И колкото повече се държиш като (тук се самоцензурирам), толкова повече негативи ще събереш Simple Smile
Пък като гледам как си подкарала с етикетите ... освен да те "похваля" за "прекрасното" ти възпитание ... друго не се сещам Simple Smile
Комплексирана, грозновата, ограничена, кукувица и маймуна ще казваш на хора, които ПОЗНАВАШ, например майка ти.
Ако разбра идеята Simple Smile
А за просташкия ти език и селските обноски, ще информирам модератора на секундата Simple Smile

# 244
  • Мнения: 545
Тази дама влизаше от Благоевградски ip адреси.
еди
Привет и от мен на всички/може би за последно след това писмо но няма да си мълча/ и най вече на тези двете КУКУВИЦИ дето все се съмняват във всяка.
А бе знаете ли писна ми от смотли като вас "щастлива" и "Червено винце"- вие сте напълно изкукали/идете на лекар дано ви помогне/ - с парво баба Митра ви взима на подбив.
Да викажа честно не ми пука вече дали ще ме баннете защото така или иначе тук каузата да се включа е обречена поради факта, че две госпожи са ме сметнали за някоя си "баба митра" или b.koteva и незнам още коя и може би те се явяват като модератори и решават нещата.Малко тъпо но факт.
Може би модератора трябва да направи забележка точно на тях двете,но това си е негова работа.
Ще спра с грубостите до тук защото не мисля да се нервирам повече заради две госпожи които сигурно са доста ограничени,грозновати, и комплексирани и тук се изявяват като голямата работа.
А бе я, защо ще спирам това ще мие последния шанс да ви кажа някои истини.
А бе маймуни какво търсите в Норвегия,научете се да комуникирате с хората не само да си квакате  като на някой чат глупости до полуда/има скайп - направете си конферентен разговор и си пращаите снимки и др./
Самозабравили се кокошки които си мислят, че като са се установили в Норвегия и са хванали господ за шлифера-не се заблуждавайте няма да се отърсите никога от смотаните си навици и параноята ще ви гони навсякъде- ако искате и на луната се качете.
Това беше от мен-приципно не съм конфликтна личност но такива кукувици само това заслужават!!!!!!!!!!!!!!!! 


# 245
  • Мнения: 3 674
Привет и от мен на всички/може би за последно след това писмо но няма да си мълча/ и най вече на тези двете КУКУВИЦИ дето все се съмняват във всяка.
А бе знаете ли писна ми от смотли като вас "щастлива" и "Червено винце"- вие сте напълно изкукали/идете на лекар дано ви помогне/ - с парво баба Митра ви взима на подбив.
Да викажа честно не ми пука вече дали ще ме баннете защото така или иначе тук каузата да се включа е обречена поради факта, че две госпожи са ме сметнали за някоя си "баба митра" или b.koteva и незнам още коя и може би те се явяват като модератори и решават нещата.Малко тъпо но факт.
Може би модератора трябва да направи забележка точно на тях двете,но това си е негова работа.
Ще спра с грубостите до тук защото не мисля да се нервирам повече заради две госпожи които сигурно са доста ограничени,грозновати, и комплексирани и тук се изявяват като голямата работа.
А бе я, защо ще спирам това ще мие последния шанс да ви кажа някои истини.
А бе маймуни какво търсите в Норвегия,научете се да комуникирате с хората не само да си квакате  като на някой чат глупости до полуда/има скайп - направете си конферентен разговор и си пращаите снимки и др./
Самозабравили се кокошки които си мислят, че като са се установили в Норвегия и са хванали господ за шлифера-не се заблуждавайте няма да се отърсите никога от смотаните си навици и параноята ще ви гони навсякъде- ако искате и на луната се качете.
Това беше от мен-приципно не съм конфликтна личност но такива кукувици само това заслужават!!!!!!!!!!!!!!!! 



Скъпа sweety bear ,

Виждам, че си добра в грубите епитети и обиждания,може би това е твой стил..не знам,поне така изглежда.

Сеага нека  да ти разясня някои неща...

Преди време в  нашата тема имаше наплив от "нови" натрапници, които разваляха атмосферата, затова ние вече  подхождаме доста внимателно към всяка" новодошла" тук. Така постъпихме и с тебе.
Жалко ,че наричаш някои от нас с грозни епитети, без дори да ни познаваш.

Това не е нормално за новодошла...или може би ни познаваш,но дори да ни,не би трябвало заради  доброто си възпитание/ако имаш такова/ да си позволяваш такова отношение.
За съжаление,тонът ти е доста опростен и  аз лично /не знам за щастлива/нямам никакво желание да се спускам на твоето ниво на комуникиране.

Така че, от тук нататък аз повече не желая да комуникирам с теб, независимо какво и как мислиш за мен, това не е от никакво значение.

А дали модераторите ще ни баннат или не, те си знаят работата.

Желая ти приятен ден!  bouquet

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 17:00 от ЧервеноВинце

# 246
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Опиии ,какво си правите момичета  Laughing Grinning

Пращам малко ведро настроение  Whistling Party

Айде чао до после  Mr. Green

# 247
  • Мнения: 3 674
Привет и от мен!  Laughing

Странни разговори и теми се вихрят тук... Няма да коментирам.

Срещичката мина добре. Дечицата се харесахме. Ние, мисля, също. Wink
Радвам се, че се запознахме, момичета!
Надявам се следващият път да сме повече!  Sunglasses
Браво на вас!  Ама много кратко ...а и къде са снимките?   Laughing

Обещахте  разказ в картинки... Whistling

# 248
  • Мнения: 4 390
Обръщам се към всички ви - ако не спрете с този цирк, ще заключа темата и няма да ви позволя да отворите нова такава.
Всички обиждали ще охлаждат страсти вън от форума.

# 249
  • Мнения: 250
Съгласна съм.Време е всички да охладят страстите и да се върне ведрото настроение в темичката.

# 250
  • Мнения: 3 674
И аз съм съгласна с Дивиана!  Peace

# 251
  • Мнения: 1 265
Здравейте момичета, от няколко дни чета всичко което сте написали. Дори си позволих на някои от Вас да пиша и на лични. Благодаря още веднъж за отговорите. В началото имах много въпроси, но както казва на едно място Палачинка - "Първо прочети". Е, това и направих и много от въпросите ми отпаднаха, да не кажа почти всички. Изписала съм почти цяла тетрадка с "Указания" от Вас, за което благодаря най- сърдечно. Тимарису-то на Червеновинце даже го опитахме - великолепно е. Сега обаче ако ми позволите /и не ми се сърдете/ да питам: "Вашите мнения за професията Психолог- психоаналитик упражнявана от чужденец в Норге". Изкам да поясня - получих разрешение за самостоятелен кабинет за Осло. Но като чета разговорите между Вас за Норвежкия характер - СТРАХ ме хваща. Ще заложа на карта всичко - и не искам да губя. Работила съм в много страни по линия на "лекари без граница", но до Скандинавия не стигнах. Пък и НЕ СЪМ млада като Вас. Ще съм Ви безкрайно благодарна и признателна за разумен съвет. Дали да рискувам или да заложа на сигурно с работодател. Лека нощ на малките Ви съкровища, а на Вас приятна отмора след напрегнатия ден пред компютъра. Уф...., май излезе доста дълго - но се надявам да ме разберете. От сега ще бъда кратка.

# 252
  • Мнения: 16
 smile3521 Да, скъпи приятелки и сестрици по съдба  Simple Smile,
и аз напълно подкрепям призива на Дивиана! Уморих от толкова много черна змийска отрова около мен.  smile3518   Cry
И нека в темичката настане мир и любов и да се разлее светлина!   Praynig

С обич,
Митра txtloves

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 00:18 от Дивиана

# 253
  • Мнения: 3 674
sem22...добре дошла! Радвам се, че ти е харесало Тирамисуто ми. Simple Smile Много отдавна не съм го правила... newsm78

Относно въпроса за практикуване на професията за която питаш, за съжаление на мога да ти помогна с информация.
Знам,че тук там има български лекари и са се установили от години , но друго не знам.

А за психоаналитик в Норвегия.... , не знам дали норвежците посещават такива кабинети тука?  newsm78

В Щатите е доста популярно и много семейства си имат семеен психолог,това знам...от филмите  Laughing
 
Надявам се други да се включат , ако имат инфо.




# 254
  • Мнения: 16
......Пък и НЕ СЪМ млада като Вас......

Здравей sem22,

Не се подценявай така, бъди сигурна, че в Норвегия има и по-стари от тебе българки  Simple Smile Въпреки скептицизма за кариерата ти в Норвегия, ми изглеждаш много щастлива и борбена жена  Simple Smile. Действай смело и реализирай мечтите си!  Доколкото съм запозната, тук хората тайничко, но доста често прибягват до услугите на психоаналитиците и тарифата на последните е доста висока.

  bouquet


Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 23:59 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт