О, Норвегио, ти що така, изгони лятото и ни водиш есента

  • 17 706
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 062
mishelle, знам аз за джоджена, ама като преди не е опитвала мога ли да й направя такъв чай? Днес е ходила само 2 пъти, ама то и вчера беше само 3 пъти.......

# 46
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Абе то и при Йована не минава.  Thinking
Пробите от акото не показват нищо нередно и забелязах, че най- вече ака след кърмене. Ама трябва да я кърмя, че иначе грам нищо не пийва. Егати чудото. Мерих я днес, качила е 150 гр за месец, сигурно щяха да са повече ако не беше диарията.

Мишел, да знаеш случайно, мог али да кача в самолета бурканче с храна за малката  newsm78

Юлия, не чакай с доктора  Naughty Отивай в легевакт.

# 47
  • Мнения: 1 062
В София и Виена нямаше проблем с бебешката храна. Дори не ме карах да ги вадя.

# 48
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ркб, да не са зъбки при Ели.
Погледна ли я дали не и расте някой кътник или кучешки. Сега се сетих да погледна Йована и гледам напъпили, така, че цялата работа може и от там да е.
Супер за храната, значи няма грижи  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 062
Има един отдолу, ама е по-напред според мен. А и миналата седмица и избиха 2 горни едновременно, ама такова чудо не е било....

# 50
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Може сега да пробиват костта.
Ох и за мен е чудо. Не ака като вода и гъстичко, но много на често, като новородено. Направо незнам какво е това чудо и как ше пътуваме.
Май ще запазвам места при врата на тоалетната в самолета  ooooh!

# 51
  • Мнения: 977
Бобче, не мога да ти кажа за храната на 100%, но знам, че за деца, особено за бебета не правят проблеми.

Колкото то разстройството и зъбките аз също си мисля, че има връзка.
Поне се надявам да е така.

А за запазването на местата... при норвиджиън това явно е невъзможно.
По тази причина с Вики в началото седяхме разделени от пътеката.
Просто нямаше места за нас един до друг...
Е, после се намериха, но след сумати нацупени физиономии на стюердесите.
Изобщо... Моето първо пътуване с тази компания не беше от най-леките.
Надявам се да е за последно.

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 23:41 от mishelle

# 52
  • Мнения: 1 062
Абе и аз тайно се надявам да са зъби, ама.....Забелязах, че се успокоява от Парацетамол, значи я боли нещо. Ама пък иначе си е жизнена и си играе......докато не започне да мрънка и да иска на ръце....
Искам море, плаж, палми........Купих си билети сега, ще избираме допълнително хотел за една вечер, че искаме да останем маааааалко по-дълго.

# 53
  • Мнения: 200
Ей, бебчо, ще те привикаме и теб!
До месец, а може и по-рано, ще организираме среща.
Само да видим кой кога е на линия.
Прати ми координати на ЛС!


А, момичета гледайте да се организираме по-рано Crossing Arms ,защото аз се прибирам в Норгето в края на месеца, а ми се ще да се видим Simple Smile.

# 54
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Абе и аз тайно се надявам да са зъби, ама.....Забелязах, че се успокоява от Парацетамол, значи я боли нещо. Ама пък иначе си е жизнена и си играе......докато не започне да мрънка и да иска на ръце....

Точно като зъби. На- боли като пробиват костта  Peace

Мишел, а ако си сред първите чекирали се, не си ли избираш мястото  newsm78 Немога да се сетя последния път като летях с норвиджиан как беше. Абе и да се изложат нещо, можем да се менкаме помежду си, да ни е удобно  Peace

# 55
  • Мнения: 977
Сливче, споко, ще се видим! Wink

Бобче, разбира се, че можем да разчитаме една на друга.
Доколкото помня, при купуването на билетите беше упоменато, че са без места.
Това общо.
Без значение кога са купени.

Ох, моето сладурче пак заспа по никое време.
След Варна ще въвеждаме здрав режим, то се е видяло...

# 56
  • Мнения: 72
Здравейте момичета,
аз отдавна не съм писала и чела в темата сигурно вече сте ме и забравили  Laughing

 Първо да честитя на Щастлива за радостното  събитие и да и пожелая много да се обичат и "слушат" взаимно   bouquet

Нашата дълга почивка в бг е към края си. Имахме и доста гости от Норге и с радост мога да кажа, че на всвички много им хареса и биха предпочели да дойдат в бг и другото лято.  Аз разбира се се бях постарала да им дам някои съвети къде да отседнат.
 Ние с моя попътувахме  доста на юг и мога да кажа, че има такива красиви места  страхотни плажове, ресторанти, барове. 
Видяхме се и със Сливка  Grinning нали сме комшийки в бг няма да пропуснем я . Много са готини тя и мъжа й. Надявам се да се видим още веднъж преди да тръгнем обратно към Норге.

Отивам да събуждам моя поспаланко, че да наваксваме с плажа нали не остана много.

 Hug

# 57
  • Мнения: 977
p327, или loVe..., много се радвам, че пишеш и че си прекарваш добре в .бг!

До кога си там и има ли шанс да се видим в близките дни във Варна?
Сливка и тя ще дойде.

# 58
  • Мнения: 515
Момичета, денят Х почти дойде! Утре излитаме от Норвегия! И понеже съм се разнежила нещо (аха почти да ми стане мъчно Grinning ) Искам да ви кажа, че направихме престоя ми тук много по лек и приятен! Да не кажа, че без вас не знам как щях да оцелея в дългите самотни месеци!  Hug
Беше голямо удоволствие да се запозная с част от вас, с друга се надявам да го направя!   bouquet

Иначе при нас разстройството поотмина ( да не дърпам дявола за опашката). Багажа се оказа (разбира се) повече от очакваното! И тук е мястото да благодаря официално на Мишелка и Роси, които ще понесат част от това на това пренасяне! Благодаря ви, приятелки!  Hug
Времето е толкова отвратително, че чак ми става кеф. Ако си бях тръгнала миналата седмица сигурно щях да изпитвам носталгия по слънчева, спокойна и зелена Норвегия. Но сега си мисля, как свършват дните ми на самота, мрачнотта и скука!  Grinning
Е, мъничко ми е, щото се за-формихме хубава компания в Осло! Но се надявам да не късаме всякакви връзки!  Grinning

Бягам да достягвам и ако остане време ще направя един прощален тур из Осло!

# 59
  • Мнения: 200
Здравейте и от мен Hug. И аз бързам да ви се похваля че се видяхме с р327Ей готини хора и тя и мъЖо и Simple Smile.Дано да имам късмет да се видим и с някоя от другите мацки.

Общи условия

Активация на акаунт