О, Норвегио, ти що така, изгони лятото и ни водиш есента

  • 17 703
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 515
Yuliadm, не е това нормално норвежко лято! Прекалено топло и слънчево е  Mr. Green Ех, да беше миналото лято такова... колко щеше да ми е по лек живота!  Simple Smile
След миналото изключително дъждовно лято вече нищо не може да ме уплаши! Вчера си вали аз си джапам с ботушите, всички опаковани с дъждобрани!  Grinning
Тия дни установих, че половината фирми в Норвегия имат лятна почивка. За първи път виждам магазин на който да пише "В лятна отпуска сме до 11.08!"  Grinning

Иначе и аз се редя за Варненската среща, нали знаете! Плануваме едно отскачане към 24.08!

# 31
  • Мнения: 1 062
Не, mishelle, не стигнах до Смектата, оставих я на каша, хляб и мляко. Тя не че яде кой знае колко сега.......Ама тази вечер баща й я захрани с палачинки Whistling и........
Marjo, одобряваш ли ми произведението? Абе жена, ти още не си се прибрала - срещи си уреждаш Laughing Как е Филип?

# 32
  • Мнения: 200
kvinne, благодаря за предложението, но зоопарка беше едно от първите неща, което сме си "заплюли".
Друг е въпросът, че на мен цял ден не ми стига да обходя сайта му, а какво остава на живо. Wink

Сливке, да, става дума за среща във Варна.
Щом си там до другата седмица значи може да се организираме и видим преди да си заминеш?
Ако си навита - драсни ми на лични координатите си!  Hug

Ех, какво им стана на тези госпожички, че не могат да се оправят толкова време вече...  newsm78

Бобче, направо ме отчая с така описаният преглед...
Малката приема ли прахчето?

А Ели със смекта ли я лекуваш, Роси?
Пишеш, че се пооправя... Явно и действа. Дано!



Абе не съм във Варна, но сам само на някви си 90 км и не е проблем да дойда .Писах ти на лични . Hug

# 33
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Охооо, ще му ударим една голяма форумска като гледам, по варненски.
Нас да не ни забравите ей  Naughty Laughing

# 34
  • Мнения: 200
Охооо, ще му ударим една голяма форумска като гледам, по варненски.
Нас да не ни забравите ей  Naughty Laughing


А туй е невъзможно Naughty. То такава форумска среща рядко се прави Simple Smile .Затова ,всички налице .Само трябва да се уточним кога и къде?

# 35
  • Мнения: 977
За бг срещата по варненски:  cheers    grinning039

Много се радвам, че се намериха толкова много ентусиасти които ще са на линия.  Hug
Ще направя разбор кой и кога може да дойде и ще ви пиша на лични.

# 36
  • Мнения: 25
Момичета, да ви питам нещо,някой да е боледувал от гастрит или колит. Тук в тази Норвегия толкова кекава станах, от среса от промяната, новите неща ли незнам. А дали не е апандесит, боли ме долу ниско вдиасно, и корема ми се подува. Превдиния път кото си мислех че имам възпален апандесит се оказа киста на ячника.

# 37
  • Мнения: 1 062
Аз от гастрит, болката е в епигастриума. Долу ниско вдясно може да бъде много неща - апандисит, цистит, гинекологично.....За това най-добре на лекар.
Ние сме отново с разстройство Sad И пак на диета. Ама иначе ни се отвори парашута и в края на месеца ще ходим на море за 1 седмица Laughing

# 38
  • Мнения: 977
Еха! Къде ще ходите на море, Роси?

Аз щях да ти казвам, че палачинките не са били много добра идея при/след разстройство...
Май няма да минете без смекта...  newsm78

Да се оправят бързичко дечицата!

# 39
  • Мнения: 1 062
На френската Ривиера, от работата на мъжа ми са наели апартамент. Били сме там 2 пъти вече много е хубаво. Този, който е трябвало да бъде там се е отказал, играли лотария и мъж ми спечелил Mr. Green
Иначе , то не е точно разстройство, но не е и нормално. Купих и оризова напитка с банан, яде каши и хляб, пък да видим. Иска само на ръце ooooh!

# 40
  • Мнения: 977
На френската Ривиера, от работата на мъжа ми са наели апартамент. Били сме там 2 пъти вече много е хубаво. Този, който е трябвало да бъде там се е отказал, играли лотария и мъж ми спечелил Mr. Green
Иначе , то не е точно разстройство, но не е и нормално. Купих и оризова напитка с банан, яде каши и хляб, пък да видим. Иска само на ръце ooooh!

О, ние минахме от там преди 3г. като бяхме на обиколка из Европа!
Срахотно е! Много се радвам за вас! Wink))

Роси, ако имаш джоджен опитай да и свариш чай от него. Помага!
Ако нямаш аз имам. Ще ти дам!

# 41
  • Мнения: 250
Щастлива,честито!  bouquetМомичета,кога ще се събирате във Варна?

# 42
  • Мнения: 977
Ей, бебчо, ще те привикаме и теб!
До месец, а може и по-рано, ще организираме среща.
Само да видим кой кога е на линия.
Прати ми координати на ЛС!

# 43
  • Мнения: 2 786
Аз от гастрит, болката е в епигастриума. Долу ниско вдясно може да бъде много неща - апандисит, цистит, гинекологично.....За това най-добре на лекар.
Ние сме отново с разстройство Sad И пак на диета. Ама иначе ни се отвори парашута и в края на месеца ще ходим на море за 1 седмица Laughing

И херния може да е Wink
Ингвинална.

# 44
  • Мнения: 977

Аз от гастрит, болката е в епигастриума. Долу ниско вдясно може да бъде много неща - апандисит, цистит, гинекологично.....За това най-добре на лекар.
Ние сме отново с разстройство Sad И пак на диета. Ама иначе ни се отвори парашута и в края на месеца ще ходим на море за 1 седмица Laughing

И херния може да е Wink
Ингвинална.

Е, Yuliadm, готова си за преглед при лекар - имаш си варианти на няколко диагнози!  Twisted Evil
Дано не се окаже нещо сериозно!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт