О, Норвегио, ти що така, изгони лятото и ни водиш есента

  • 17 697
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
parvata sedmica mi beshe trudno dokato svikna kato prestignax valeshe kato iz vedro ..chudix se kade sam popadnala #Crazy izvinete me za latinicata no kirilichata ne raboti neshto ..ne rabotia nishto sega pochvam kurs za izuchavane na norvejkia ezik ... maja mi e ot edna godina tuk i brat mi ...nqmame brak jiveem zaedno ...ta taka se stekoxa opstoiatelstvata 4e i az sam tuk .....kristiansand mi xaresva mnogo krasiv grad e ima plaj makar i malka plajna ivica ...xaresva mi che ima i planina i more ... Wink

# 16
imam nqkolko snimki ako iskash moga da ti gi izpratia

# 17
  • Мнения: 977
А, за снимки аз намерих много зарибявки, както и вили под наем, но исках някакво по-така инфо директно от източника... Wink
Както и да е!

Късмет с норвежкия!

Защо не се регистрираш тук. По-добре отколкото да пишеш като анонимна...

Колкото до кирилицата тук е описано как се ползва:
Kredor


# 18
regestraciata shte e utre ...a otnosno vili xoteli nqmam oredstava dokato zavedenia kafeta magazini moga da te orentiram kakvo da posetite ako doidete v kristiansand
chao za sega ..che triabva da gotva ve4eria za moite majleta   chef priatna ve4er

# 19
  • Мнения: 244
Mishelle   Значи готова работата само да се доразберем по-нататак  Grinning
Mariaa_84 Добре Дошла и от мен,казвай повече за теб  Wink
Момичета ако знаете покрай тукашните магазини как ми се иска да си закупя няколко чифта елегантни и секси високи обувки и сандали от България,тук всичко ми е грубо  Crossing Arms  Party

# 20
  • Мнения: 200
Привет и от мен в новата ни темичка ! Hug
Най- напред честито на Щастлива с пожелания за дълъг и успешен брак .  bouquet
Аз съм си все още в България ,но почти не остана  Sad.Края на месеца се прибирам, защото ме чака работа. Мъжо лети обратно тази събота. Много се отпуснахме с тая дълга почивка и не ми се мисли как се почва работа ,ама няма как .
Тука времето е страхотно ,дано поне и у Норвежко имаме късмета с малко по- хубаво време ,което много ме съмнява ,току виж и сняг паднал . Crossing Arms
Привет на Мария 84! Simple Smile
Каква е тая среща дето си я заформяте ако мога да знам ?Току вижте и аз съм дошла Laughing
Светнете ме по въпроса? newsm78

# 21
  • Мнения: 2 786
сливке, май ще се срещат във Варна, ако правилно съм разбрала  newsm78
Момичета, Винцето ми прати СМС днес, че скоро си идва  Hug
Така че да я очакваме скоро във форума   bouquet

Забравих да ви пожелая лека нощ  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 244
Slivka   Hug  Grinning
Колкото разбирам е за във Варна да бъде срещата  Crossing Arms Whistling Mr. Green
Абе голям смях тука с това търсене на стая под наем ,като разберат че съм от България и момченцата студенти ми пишат смс-и даже и с пожелания за Лека Вечер още преди да са ме видели  Laughing Crazy
Бившия Мой Великан казва че ако отида наконтена може и без депозит да се размина  Party Laughing Mr. Green
Аз ще си суша косата и си лягам,че утре отново 05:30 ставане  ooooh! Tired Rolling Eyes
Сладки сънища на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 25
Здравейте,

Щастлива - пожелание за дълъг и щастлив брак, и от мен.
 MoLinKa - за обувките и дрехите, чак благородно ти зявиждам, какви магазини има само в БГ, а тук много им се чудя как се обличат, то вярно, че времето не позволява ама чак пък толкова. Ако някой ще лети до бг този или другия месец има много изгодни билети за 200 крони, но до Бургас и Варна, на VING.Само един въпрос тък като ми е първо "лято" в Норге да питам това нормално време ли е за Норге, тоест свършили ли лятото или мога да тая още надежди. Направо мухлясъх от този дъжд.

# 24
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен  Grinning. Първо да 4еститя на 6таслива и да и пожелая 6таслив брак.  bouquet Цял ден боядисвам къ6тата и като знам колко о6те имаме   ooooh!, ама това утре. Yuliadm, какво мухлясване бе, newsm78 то направо си е жега тази година. Мъжо 4ак ходи да купува климатик, това последното ако го кажа на някой в Бг 6те ме помисли за луда, нали тук само бели ме4ки живеят hahaha. Ми6еле, ако ходите към Kristiansand препоръ4вам ти това http://www.dyreparken.no/forside/, само 4е един ден 6те ви е малко да го разгледате.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

# 25
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Yuliadm надежда всяка забрави, това е то. Който плажувал, плажувал, изкарвай обувките за дъжд  Simple Smile Луда работа, ама такъв е климата. Свиква се да не се ядосва човек след някоя друга година.

Днес бяхме с малката в болницата. Без резултат от каквито и да е проби, само с преглед на уши, гърло и корем, установиха че е инфекция и че отминавала  Rolling Eyes. Как отминава, като малката се побърква от дрискане, незнам  Tired дадоха ми някакво прахче да и давам на всеки 10 минути и с емъчим цял ден със спринцовката.
Дано до събота да е свежар, че ще се запознава с Вики  Wink

Аз пък, запоследно намазвам от намаленията, каквото е останало. Добър сутиен си купих днес само за 50 крони  Party

# 26
  • Мнения: 1 196
Привет и от мен!
Щастлива,
Голямо ЧЕСТИТО по повод сватбата!
Желая ви дълъг и щастлив семеен живот!


mariaa_84 ,добре дошла!
Ние в неделя заминаваме от Гейло и отиваме към Берген.Но там не знам дали ще имам нет! Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 062
Добро утро. Добре дошла на Мария и от мен  bouquet
Ние уж сме по-добре, ама да видим. Обаче пак не спа спокойно през нощта и това е! Дано поне днес да не вали....

# 28
  • Мнения: 977
kvinne, благодаря за предложението, но зоопарка беше едно от първите неща, което сме си "заплюли".
Друг е въпросът, че на мен цял ден не ми стига да обходя сайта му, а какво остава на живо. Wink

Сливке, да, става дума за среща във Варна.
Щом си там до другата седмица значи може да се организираме и видим преди да си заминеш?
Ако си навита - драсни ми на лични координатите си!  Hug

Ех, какво им стана на тези госпожички, че не могат да се оправят толкова време вече...  newsm78

Бобче, направо ме отчая с така описаният преглед...
Малката приема ли прахчето?

А Ели със смекта ли я лекуваш, Роси?
Пишеш, че се пооправя... Явно и действа. Дано!

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 10:15 от mishelle

# 29
  • Мнения: 25
bob4enka Аха да стягам есенните дрехи,като се сетя до кога носих зимното палто, направо #2gunfire.
Като гледам, нещо много форумски бебета са се поразболяли, но това може да е от времето, найстина преди седмица беше за климатик а сега е 15 градуса. Много са ми интересни тукашните лекари, като кажат ама ще си мине от самосебе си и не ти дават лекарства, било вирус и това е. Да ви питам глдате ли БГ ТВ, но не по интернет а с приемник?

Общи условия

Активация на акаунт