Сега е лято и сме щастливи, защото ще гушкаме Ноемврийски бебета ревливи

  • 13 111
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
Дидипиди, ЧРД на петирици и от мен! Мнооого здраве и щастие!   bouquet

Ели, аз за това не искам да знам пола, че то до края може няколко пъти да се промени... Ама мъжа ми нали много настоява, та вчера караж доктора да провери и пак каза момиче, ама аз докато се роди не съм сигурна  Embarassed

puh golqm, за статистиката аз съм с болезнени контракции. Вчера направо ужасни и чести, а иначе по няколко на ден и рядко без нито една. Не е болка като при раждане, ама си ги има.

Лек и успешен ден на всички  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 280
Добро утро и от мен! Умихнат ден на всички  Hug

# 17
  • Мнения: 329
Аз не мога въобще да ви отговоря на въпроса с контракциите, щото дори не знам какво са това "контракции" Rolling Eyes newsm78, а и лекарите нищо не казват,когато им се оплача от някакви болки, пращат ме да пия нож-па и толкоз Rolling Eyes newsm78

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 130
  Laughing да се запиша и аз в новата темичка! Добро утро!

# 19
  • Мнения: 690
mimeto_mss, контракциите са когато почувстваш стягане на корема (става твърд като камък) за няколко секунди. Може да са болезнени или не и до няколко на ден са нормални, ако не са болезнени. Иначе другите като почнеш да раждаш са задължително болезнени и ги чувстваш като режеща болка в кръста. При мен сегашните са доста по слаби като болка (по скоро дискомфорт или лека менструална болка).

# 20
  • Попово
  • Мнения: 687
Здравейте  preggo
за контракциите- имам най-често като полежа по гръб 5-10 минути и се почват, но не са болезнени   максимум 2-3 на ден, а понякога изобщо  Peace минават бързо а ако се наложи вземам магнерич и лежа на лявата страна.

# 21
  • Мнения: 329
petenceto мерси много, значи мога да кажа че и аз имам контракции, но въобще не са болезнени и си ги имам от около два месеца насам. Корема ми се стяга и заема странни форми, преди докато беше по-малък си личеше, стоеше на една страна, сега не чак толкова, но стягането пак го усещам.Иначе подобие на менструални болки имх в началото, първите един-два месеца, после изчезнаха, сега от няколко дни пак съвсем леко се обаждат от време на време, но не вървят заедно със стягането на корема.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 671
Със закъснение: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК С НАЙ-ПРЕКРАСНИ ПОЖЕЛАНИЯ за трите рожденнички - Мишле, Верич и Дидипиди!

Шопи-мими, стискам ти силно палци днес! Докато дойде часът за преглед, сигурно ще си кълбо от нерви, но важното е да са добри резултатите!

Контракции имам често, болезнени - като съм разстроена или съм уморена, Слава Богу, не особено често!

# 23
  • Мнения: 280
petenceto  И от мен благодаря! И аз не бях наясно какво точно представляват контракциите. Значи и аз имам, не съм засичала по колко пъти на ден, но коремчето ми се втвърдява доста от време на време, особено като съм под напрежение. Колко време е нормално това състояние , преди да премине?

# 24
Здравейте и от мен това е моята първа бременност вече знаем ,че нашето малко човече ще е момченце и го чакаме с голямо нетърпение на 25 ноември . Аз съм от Бургас това е моят имейл dido_galia@abv.bg  който иска нека да ми пише.Приятен ден на всички мами и чакани бебчовци.

# 25
  • Мнения: 916
Добро утро  Hug

Първо, много се радвам, че всичко е ок с Тонесата, дето ни изкара акъла толкоз време  Twisted Evil Лейдибейби мерси за новините, както и за прекрасното оформление на новата тема  Hug

За контракциите - имам си, но не болезнени  Praynig Иначе особено в късния следобяд ако много се размърдам и се уморя, имам си доста честички контракции.

Ели твоят бебок ви създава допълнителни емоции, а  hahaha Joy Момче, момиче.... Ноември ще се разбере, а явно покупките ще бъдат в неутрални цветове. Мойто синче ако се окаже момиче в крайна сметка, ще бъде отглеждано в най-различни нЮанси на синиото (не намирам ер малък на глупавата клавиатура  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!И аз съм се затъжила за бебчо,но чакам да дойде 15-ти за ФМ.До сега доки беше сигурен,че е момиче,последният път обаче не беше много и така при нас също е гатанка за сега....В миналата тема четох,че сте си говорили за брак.Ние с таткото се познаваме от 7г.,но аз не съм привърженичка на подписа и също смятам,че той не е от значение за отношенията по между ни....Ох,момичета,имам проблем с киселини...Можете ли да ме посъветвате какво да правя?Ужас направо.... Shocked

# 27
  • Мнения: 1
 Grinning Здравейте и от мен.До сега само преглеждах темите във форума, но ето че вчера се регистрирах и смятам да се включвам.На 34 год съм, от Варна. Това ми е втора бременност, но за съжаление първата много бързо приключи. Термина ми е за 15 ноември и за сега докторите казват че ще е момче.Това малко ме натъжи защото си мечтая за едно момиченце, но да е живо и здраво бебенцето и каквото и да се роди мама ще си го обича. Много ми се иска да намеря и други мами от Варна, да си обменяме информация.Ще се радвам да ми пишете варненки и не само варненки разбира се.Може и да се поразходим в Морската градина и да си побъбрим.

# 28
  • Мнения: 24
Здрасти в новата тема Hug
За контракциите - ами полечавам стягане, но не е рязко, както си го представях аз, ами постепенно ми се втърдява коремата без болки а както мине така и замине - аз си пия профилактично но-шпа и не го мисля много много - квот стане в крайна сметка Peace
А иначе на последък се чудя как протиче едно ражадане - в смисъл след като те приемат в болницата после какво newsm78
Бръснене клизми гадости това ясно - ами като родиш какво те правят - можеш ли да се изкъпеш веднага след това, че с тази гнус по мене (пот кръв и тн) не си прадставям как ще гушна бебо да го кърмя ако не може да теглиш един душ, кога ти носят бебо и най-вече се чудя как да предотвратя даването на биберон на бебо - акушерките имат навик да набутат вендага биберона а това не е добре за кърменето - мамите с опит - я разкажете малко поробности - та да знаме кво ни чака Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен да се запиша в новата темичка.

Общи условия

Активация на акаунт