В услуга на Милото

  • 36 037
  • 401
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Майсторският клас, а Елс  Grinning

# 16
  • Мнения: 742
Изобщо не разбирам иронията ви. Вместо да вземете пример от мен. Няма по-голяма награда от любовния блясък в очите на Милото, когато ме открие сутрин свежа и готова за ласки, поднасяща му закуската в леглото. Споменах ли, че не нося бельо? Само зимата, за да не настивам, но като наближи време Милото да се прибира от работа, ги изувам, и без това трябва да съм се изкъпала до тоз момент, все пак съм се въртяла край печката, с прахосмукачката и прочие задължителни задължения.

# 17
  • София
  • Мнения: 673
Представи си, има. Сутрин ставам първа, правя закуска- палачинки, яйца с бекон, прясно изцедени портокали. После тайно си пускам душ (ако съм пържила филийки да не мириша на пърженко), обезкосмявам, гримирам, парфюмирам. Ако ми остане време- лакирам си ноктите на краката, ако не- ходя с плътни чорапи и не ги свалям даже ако милото ме нападне като се събуди, запленен от вида ми. Вечер не ям, за да не ми се подува корема и да не пръцкам, не спя, за да не му хъркам и всъщност съм приседнала кротко , за да не ми се разваля прическата. Хем така мога необезпокоявана да наблюдавам как Милото спи и да му се радвам.
[/quote]

Уф, тази тема трябва да я направят забранена за мъже, че тогава, момичета, много ще загазя:) А хич даже не ми се става един час по-рано за перфектен грим и педикюр. Ако изобщо успея да се отлепя от възглавницата, пак добре. Аз иначе за милото съм готова на всичко, но точно сега мога само и единствено да си проспивам младостта Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 673
Изобщо не разбирам иронията ви. Вместо да вземете пример от мен. Няма по-голяма награда от любовния блясък в очите на Милото, когато ме открие сутрин свежа и готова за ласки, поднасяща му закуската в леглото. Споменах ли, че не нося бельо? Само зимата, за да не настивам, но като наближи време Милото да се прибира от работа, ги изувам, и без това трябва да съм се изкъпала до тоз момент, все пак съм се въртяла край печката, с прахосмукачката и прочие задължителни задължения.

Ех, да ти имах работното време и началство:)

# 19
  • Мнения: 88
Майсторският клас, а Елс  Grinning
Не бе, степфордска съпруга. Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 3 405
Ето, да не ти е студено, бикини за бърз достъп*  Laughing

номер едно номер две

*снимите са предоставени с любезното съдействие на Дуци

# 21
  • Мнения: 3 521
Заради милото започнах да си банЯ всяка неделя. И косата си мия на всеки 2 седмици. За тик-така писах в другата тема.

# 22
  • Мнения: 589
Някой е прекалил с изрусяването за Милото ...

# 23
  • Мнения: 742
Анджи, благодаря. Питай Дуци откъде ги е купила, аз съм готова на всичко за Милото, но все пак ако не съм премръзнала, съм по-страстна, а той така най-обича.

surfline, понеже не съм чела другата тема, тик-така да ми кажеш, вагинално ли го ползваш?

# 24
  • Мнения: 3 447
Готвя вечеря само за себе си и я изяждам пред него, за да му се подуе пишлето  Flutter

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
surfline, понеже не съм чела другата тема, тик-така да ми кажеш, вагинално ли го ползваш?

Според ласките, които очаква...Може и орално.

# 26
  • София
  • Мнения: 673
Заради милото започнах да си банЯ всяка неделя. И косата си мия на всеки 2 седмици. За тик-така писах в другата тема.

А, не, това с тик-така вече прекалено! Ще се разглези твърде много:)

# 27
  • Мнения: 3 405
А масаж правите ли на милото? Ако да, какъв?

# 28
  • Мнения: 742
Тайландски, естествено. Записах се на курсове специално, инструктора беше много мил човек. Притеснявах се малко, когато разучавахме техниките "тяло в тяло" и "устни в тяло", но завърших с отличие и сега Милото е най-щастливият мъж на света.

# 29
  • София
  • Мнения: 673
Тайландски, естествено. Записах се на курсове специално, инструктора беше много мил човек. Притеснявах се малко, когато разучавахме техниките "тяло в тяло" и "устни в тяло", но завърших с отличие и сега Милото е най-щастливият мъж на света.

А знае ли за произхода на знанията?

Общи условия

Активация на акаунт