В услуга на Милото

  • 36 146
  • 401
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 673
За Милото си съм готова на всичко! В с и ч к о! Вземам си редовно хапчетата против хъркане, слагам си парченца краставица на мигачите, за да съм свежа сутрин, използвам ролки тип таралеж, за да ми е красива прическата. Е, малко странно се попридърпва към края на кревата ако случайно ме погледне спейки, но пък сутрин е доволен, че има най-прекрасната жена на земята.

Научих се да лепя плочки и да къртя мивки. Освен това съм идеална в разпределението на черните чорапи /събиране на чифт еднакви/. Не му се карам като си ги сложи направо в пералнята /така и не можах да го отуча/. За целта наех енергична дама от съседния вход, чието основно задължение е да ми напомня да проверя дали има нещо черно в пералнята на детето. Ох, да, това е неудобство, но все пак за Милото си правя всичко! В с и ч к о!



Мишона, Елист, в събота и неделя сте добре дошли у дома. Имам нужда от ремонтна бригада. Пък и ще ме просветите как да служа по-добре на Милото, че всички ме оплюха, та да не вие срам от мене. така с едно посещение ще убием два заека.

# 256
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Фукла, аз не знам защо, но не успявам да поддържам такава чистота у дома. Разбира се, пускам прахосмукачка няколко пъти на ден и мия често, но това с плочките не ми е хрумвало, може би защото Милото не ходи в командировка. Може би ще успея да го направя през нощта?

Пера дрехите Му първо на ръка, а после в пералня. Суша само на ранно слънце (да не пресъхнат), а после ги гладя по няколко пъти, за дезинфекция, а и разбира се, за перфектен вид.

Малко ми е трудно да размествам мебелите два пъти дневно за основното почистване, но вече съм му хванала цаката. Поглеждам снимка на Милото и така се вдъхновявам, че силите ми стигат даже за секцията от масивен орех с ковано желязо.

# 257
  • Мнения: 5 228
Фукла, аз не знам защо, но не успявам да поддържам такава чистота у дома. Разбира се, пускам прахосмукачка няколко пъти на ден и мия често, но това с плочките не ми е хрумвало, може би защото Милото не ходи в командировка. Може би ще успея да го направя през нощта?

Ще дойда у вас, за да те обуча, защото има тънкости. Бързо става - за една нощ ще се справиш. Притеснява ме само това, че аз докато се варят плочките, обикновено цикля и лакирам паркета, но през нощта няма да е подходящо, за да не нарушиш съня на милото си.

Дрехите аз простирам само на изток, за да ги огрее изгревът и да ги зареди с положителна енергия. Докато съхнат, аз играя паневритмия на балкона и пея благодарствени псалми. Когато ги суша на залез слънце, милото ми винаги усеща и после го боли главата.

# 258
  • Мнения: 293
Аз понеже съм си пестелива, не обичам излишните харчове, пари за гримове не давам. Така се пести и от бюджета на Милото.  Всяка седмица си организираме спаринг мач с него. Хем той разпуска след дългия ден, хем не се налага да се мори да ходи до фитнеса.  Ето така се прави перфектна фигура. Докато тичам на зиг-заг из апартамента, съм изгорила излишните калории от изядения сухар. А когато ме стигне, се сдобивам с перманентен грим /опушено синьо и яркочервени устни/. Така, когато заплача, виждайки щастието в очите Му, няма какво да се размаже. Така винаги съм красива за НЕГО.

# 259
  • Мнения: 22
Аз понеже съм си пестелива, не обичам излишните харчове, пари за гримове не давам. Така се пести и от бюджета на Милото.  Всяка седмица си организираме спаринг мач с него. Хем той разпуска след дългия ден, хем не се налага да се мори да ходи до фитнеса.  Ето така се прави перфектна фигура. Докато тичам на зиг-заг из апартамента, съм изгорила излишните калории от изядения сухар. А когато ме стигне, се сдобивам с перманентен грим /опушено синьо и яркочервени устни/. Така, когато заплача, виждайки щастието в очите Му, няма какво да се размаже. Така винаги съм красива за НЕГО.
  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 Peace
 ще взема и аз да пробвам този метод.

# 260
  • Мнения: 742
Много ми е трудно с хигиената и на мен, благодаря че споделяте своя опит. Основен проблем срещам при лъскането на медните жички на кабелите, това гумираното отгоре много трудно се сваля и слага. А Милото обича да блестят! Един-два пъти имах и инциденти, слава богу волтажа беше слаб, та само седмица след инцидентите ходех с ей такава прическа. Тя всъщност много ми отива, освен това е и практична, чудесно почиства праха от вътрешната част на полюлея- заставам под него и започвам да се въртя в кръг. Но явно съм алергична към ток, защото получих тик- стоя си кротко и току опъна дясната си ръка ей така. Започна да отшумява, вече не са толкованачесто тиковете.

# 261
  • Мнения: 5 228
Ellyst, прическата ти е много практична, а и ти отива, пу-пу! С небрежен жест можеш да обираш и паяжинки в комина.
Аз за съжаление не мога да си позволя да съм с такава прическа, защото винаги ходя с мрежа на главата, да не би някой косъм да падне на току-що излъскания под и милото да се спъне, а не дай Боже и да го види и да се погнуси.

# 262
  • София
  • Мнения: 143
Ellyst,след последния ти пост се смях като обезумяла-добре, че в момента съм сама в стаята.
Иначе прилежно си водя записки и като намеря смелост-ще се включа.
Невероятни сте, дами.  bouquet

# 263
  • София
  • Мнения: 6 215
Безмълвно благоговея пред вас, дами - богини на семейния уют и Грижите за Милото! Къде съм аз, къде сте вий!! Какво съм си мислила досега, че правя, с усвояването на умението да наливам бира без пяна и със старанието си да изрязвам дупетата на доматите за салата! Срам. Срам и пепел по главата. Започвам да се старая с пълни сили. Обмислям разпечатване на безценните съвети и преговор по 3-4 пъти на ден.

# 264
  • Мнения: 2 070
иии, тая темичка е станала като отчетна бе. Даже е по-яка. Гуш!

# 265
  • Мнения: 2 070
Виждам, че във форума ще се раздават куфари на едро. Дава ми се, че много жени ще зъзнат през август, а Елист ще отвори пансион.

Заглавие в 24 часа - Жени с куфари задръстват Цариградско. Зарязали ги милите им.

# 266
  • Мнения: 6 029
Ух, момичета, работата никак не е добре.
Звъннах на Майка Му, но Милото вече беше там.
Не знам какво Й е казал, предполагам истината, каза ми, че сега не е времето да говорим, че Синът й е много разстроен. И че ще се погрижи за Него, а после ще ми се обади.
Колко е грижовна и добра! Обичам Я!

# 267
 Hug Страхотни сте   bouquet Така не съм се смяла отдавна  Joy Благодаря ви   bouquet Hug


Разпечатах всичко и от утре си взех отпуска и сядам да чета и да се уча , то като се има предвид че съм блондинка ще отнеме доста време и все пак със старание и пак старание и мнооооооооого любов към Милото ще положа всички сили  , а и  Милото го няма и тъкмо ще наваксам с материала smile3529

# 268
  • Мнения: 742
ДаЩо, имаш правописна грешка. Не се пише милото, а Милото. Заглавието е екстра!

Джули, наистина, както каза и Ивонска, отношението ти към тази жена трябва да е като към Свещена Крава! Каква Майка. Нека ти бъде за пример и обеца на ухото.
Сега си мисля, дали ако отидеш до дома на Майка Му и прекараш нощта на черджето пред вратата, с разкаяние в погледа и хвалебствени песни на уста, няма да смекчиш вкоравеното Му сърце?

# 269
  • София
  • Мнения: 673
Виждам, че във форума ще се раздават куфари на едро. Дава ми се, че много жени ще зъзнат през август, а Елист ще отвори пансион.

Заглавие в 24 часа - Жени с куфари задръстват Цариградско. Зарязали ги милите им.


Не, не са зарязани от Милите, а Милите са им показали пътя към Елист с образователна цел

Общи условия

Активация на акаунт