В услуга на Милото

  • 36 161
  • 401
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 783
Надявам се, че писмата от Смядово винаги са придружени от поздрав за Милото ти - оригинална луканчица.
Епистоларно, но и кулинарно.

# 286
  • Мнения: 3 459
В услуга на милото ще се науча да пържа яйца, без да правя пожар  Joy Joy Joy

# 287
  • Мнения: 5 228
Надявам се, че писмата от Смядово винаги са придружени от поздрав за Милото ти - оригинална луканчица.
Епистоларно, но и кулинарно.

През последните 10-15 години нещо не съм получавала отговор от тях, но на българските пощи не може да се разчита, така че аз продължавам да им изпращам писма всеки месец на 10-то число (преди това е лудница, че раздават пенсиите и сред толкова много хора получавам леки пристъпи на паника).

# 288
  • Мнения: 1 216
Заради моето мило се научих да казвам ''миуо'' с лек, еротичен, пернишки акцент и леко влажен, добичи поглед-само така му действа обръщението. Предполагам, че това му е останало от първата му жена в живота, хм, той милото е имал много жени, но само аз издържах теста- след първата нощ заедно, сутринта да стопля вода и да му изпера чорапите. Малко ми е неудобно така да го кажа, но малко са истинските мъже като моето Мило Embarassed

# 289
  • Мнения: 984
Даже ми се струва по-удачно да панираш ориз....

Глупости! Close Как ще Му дава пържено да яде?! Confused Вие не сте в ред! Нещо ви е треснал полилея докато сте го лъскали. hahaha Разбира се, че ще го накърми! По-хубаво от това н е м а!

# 290
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 719
Тъй като вие сте един мил кръжец, една невероятно сплотена група за взаимопомощ, със сълзи на очи ще споделя с вас ужасния си ден, за който явно трябва много да се самобичувам. И тъй пристъпвам директно към историята.

Днес Милото (с такова благоговение изписвам тази дума) пропусна - не поради нехайство разбира се, десетата ни годишнина от сватбата ни. Аз обаче като глупава жена се подадох на сълзливи и недопустими емоции, докато следях статистиката за сключените по света бракове на днешна дата и допуснах разсъдъкът ми да бъде замъглен и да виждам в подсъзнанието си как душа Милото с двете си крехки ръце, как го блъскам по къдрокосата главица с неизмития тиган от пържения нощес сафрид и други подобни срамотни неща.
В миг обаче чувствителната ми съвест проговори и аз осъзнах как съм се подала на меркантилни настроения за подаръци и цветя. Мисли, които са непристойни за благоверни съпруги с дългогодишни бракове. Та нима романтиката не размътва мозъците ни и не ни изважда от строя като ни изморява и разглезва. Как е възможно например, една достойна съпруга да може да скокне, за да задоволи мъничката, но така важна прищявка на милото, ако преди това той усърдно е масажирал глезените и стъпалата и, докато е пуснал любимия и диск и запалил ароматни свещи. Не ми трябват такива глезотии. Та нали Милото ми даде веднъж уникалната възможност да му се отдам във вярност и преданост до гроб преди десет години и аз трябва да съм безкрайно благодарна за тази привилегия. А пропуснах да ви кажа, че все пак Милото ме похвали за проникновената ми досетливост. След като той се усети, че е забравил за семейният ни празник, аз веднага се досетих, че цветя и подаръци за мен няма. Той отново изтъкна природната ми интелигентност и леко се опияни от небрежната си разсеяност. (Но всъщност Милото няма конвенционално мислене. За него преекспонираните символи и напъни за излишна романтика са присъщи само за празноглавите хора, които нямат нищо напротив да се обезличават с масовки)

# 291
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Лого5ка, ти си изключително съобразителна и чувствителна съпруга. Правилно си помислила и разсъдила. Дай боже всеки му такваз разумна половинка на Мило!

п.п. аз се упражнявам усилено! Дори се чудя дали наистина да не си взема един студент от МЕИ-Варна/ както ме посъветва монда преди време/ за да се упражнавам още по- усърдно Rolling Eyes. Вярно, че той няма да е претенциозен като Милото и положените усилия ще са без дълбоката и проникновена любов, с която ме обгръща Милото, колчем ме зърне между мача и Делтасток, докато му мия краката, но друго си е все пак "на живо" да тренираш...

# 292
  • Мнения: 686
Бих дала живота си за моето мило!Без него не мога нито миг!Той е най-перфектния мъж на света-моят син!

# 293
  • Мнения: 3 835
Пропуснах да спомена, че винаги спя с обувки с висок ток. Издължават силуета и изглеждам много шик.
А push-up сутиени слагате ли? Защото аз като легна, и гърдите ми се разливат, ужас, ужас! Ами ако Милото реши случайно да ми пусне ръка  Shocked

Аз нямам нужда, защото за удобство на Милото винаги спя в поза на четири крака и гърдите ми така или иначе си висят надолу.

Aз тези работи за Фукла не ги знаех! Сега просто не знам какво да мисля...

По темата..., то 15 стр., предполагам, че сте изчерпали услугите! Принципно, избягвам да съм в услуга, пък може и в грешка да съм!

# 294
  • Мнения: 2 658
Момичета,след беzкрайно дълго беzмълвие, причинено от всичко, което прочетох тук, се чувствам повече от длъжна да ви приzная: БЛАГОГОВЕЯ ПРЕД ВАС  newsm20 newsm81  Няма да цитирам имена,те сами блестят с ореола си.
Моля, приемете тоzи поклон от една абсолютно недостойна, неможеща да нарече себе си жена, жалка картинка  Cry .
Но тъй като не мога да помогна с нито един пример(още щом свърша да пиша отивам да си надена на шията един от онеzи метални кучешки нашийници с бодли отвътре и ще го стягам малко по малко), бих могла само да дам една идея, родена от болния ми, недостоен моzък.Ако раzбира се сте готови да я приемете, о Вие , Богоподобни Съzдания, Служещи на Милите си.
Бихте могли на сбирките на вашия кръжец да съzдадете ежемесечно иzдание с картинки и схеми zа по сложните zа иzпълнение неща, zа да помогнете  на беzдарници,беz грам усет каквато съм аz.И най вече , zа да сте в помощ на още и още Мили, попаднали на недостойни  Crazy
Благодаря ви ,не ме мраzете, само ме съжалявайте, моля  Praynig

# 295
  • Мнения: 2 386
Помощ!!! Приготвяйки изненада за Милото ми от накъсани нечетни листенца от китайски рози, набрани от синеоки девственици, прилежно разстлани по пътечка към спалнята (специално изработена от абаносово дърво, с формата на гърдите на Анджелина Джоли) се спънах и съборих колекцията му от бирени капачки, подредени по цвят, големина и expiration date..  Cry Cry Сега ще му се скъса прекрасното и любящо сърчице, не знам какво да направя, давайте идеи, че иначе ще се гръмна и ще изцапам паркета с изгравирания му лик, който му поднесох като благодарност за последната целувка..Имам нужда от вас, не съм аз важната, ами какво ще прави моето Мило самичко? Моля ви, заместете недостойната ми личност..

# 296
  • Мнения: 3 835
Като ви чета, единственото, което ми хрумва е да ви питам, кой беше тоя тел. за бедствия и аварии, 112 ли?! Не знам само адрес, за къде да ги пращам?

# 297
  • Мнения: 662
В услуга на Милото, не готвя, за да не го засенча.Не чистя, защото му давам възможност той да се развихри.Не мия чинии, за да не счупя всичко и после да трябва Милото да влиза в излишни разходи. Mr. Green

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 3 055
Въпреки ДиС уклона на темата, не мога да не забележа творческото израстване на "ССФ" до висотата на "ССС" /Супер Съвестна Съпруга/.
Simple Smile
На чист български - риспект!  newsm20
Wear Umbrella Винаги съм мислел, че този форум има нужда от оцията "ОП" /Оплачи се на Приятел/.

# 299
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Браво,много свежи идеи.
ellyst ще си позволя да ти дам идея как да се справиш с алергията си.Значи преди да започнеш с жиците,измиваш пода,ама обилно с вода.След,което можеш да започнеш с почистването на контактите.Е може още веднъж да те тресне,но ще е за последно Hug

Общи условия

Активация на акаунт