В услуга на Милото

  • 36 110
  • 401
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 716
Всяка нощ (когато е необходимо) изчакмвам търпеливо Милото да заспи и с неизтриваем маркер освежавам посребрелите косъмчета. Така Милото не старее  Blush

# 361
  • Мнения: 686
А бръчките,а бръчките..............?!?!?!

# 362
  • Мнения: 742
Имам чудесна, чудесна новина! На Милото баба му решила да ни дойде на гости и вчера хоп- изненада: звъни на вратата! Толкова се радвам, че баба е решила да ни погостува, но само два месеца ще остане, уви. Тя е много симпатична старица, малко е глуха, а и страда от безсъние, ала какъв глас има! На младини е била женена за овчар и вечер, като трябвало да се прибира добитъка, заставала на някоя височинка и се провиквала през поля и долини. Милото ми е разправяло, че нямало овца, която да устои на мощния й повик, благодарение на нея стадото на дядо се увеличавало нонстоп, защото прииждали  овце и кози от съседни села дори. Та сега сменяме стъклата у дома, защото снощи като влезе и се провикна “как сте, що сте, кво ще ям” и огледалото в коридора се изсипа на сол, а холната врата и два прозореца избухнаха във дъжд от кристали. Много красиво беше, но и опасно, затова сега ще сложим армирани стъкла навсякъде.
Баба, както казах, недочува. Тази сутрин включих миксера да направя палачинки за закуска, пък тя се провикна “Ей, кви музики имаше хубави едно време, туй радио ся само глупусти свири! Я го спри да ти попея!”  Че като зина, да е жива и здрава! Котката на съседите припадна, а съседите ги видях да товарят колата с покъщнина, заминавали надалеч, казаха, и оставиха телефон да им звънна като си тръгне баба.
Айде, до после, че сега трябва да отида до стъкларя.

# 363
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Здравейте,скъпи посестрими!Толкова се радвам,че има вече място из нет пространство,където може да си споделям грижите за Милото и да се уча от най добрите.Както споменах най добрите,искам да ви кажа,че аз не мога да стигна височините в грижите за Милото на тази изключителна жена Майка Му,толкова много има да се уча от нея.Тя е жената за чудо и пример,как се грижи не само за Милото Ми ,но и за Брат Му и Баща Му.Понеже сме се нанесли при тях,за да мога аз отблизо да й взимам уроци,та тя,жената вчера ми преподаде много важен урок.Та значи,докараха дървата циганите и ги нацепиха,а тя жената взе да ги подрежда под  ръководството на Милото Ми и Баща Му,които стояха от страни и й даваха ценни указания,къде и как да се слагат дървата.Та тя жената,нещо не й хареса,как тези циганите нацепиха дървата,че като взе секирата и започна да ги цепи наново.А Баща Му на Милото Ми й вика,недей бе,жено,зимата ако ми трябват подпалките,сутрин ще ги цепя.А тя жената,му отговаря:Как бе,ще ги цепиш рано сутрин бе,зимата,че ти ще ми събудещ Спасчо,демек Милото Ми.И продължи да цепи дървата.Възхитих се на тази всеотдайна жена,аз имам още много да се уча от нея,но се старая.Днес,например,станах сутрин,изгладих чорапите на Милото Ми,направих палачинки и ги сервирах в леглото на Милото,той остана доволен,това го разбрах защото ми вика,ей Целулитчо,стават ти палачинките,ведрият ми той. Heart Eyes

# 364
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Здравейте миличките ми, колко много се радвам, че има толкова много жени, които ги е грижа за Милите им! Това е толкова чудесно!
 Сега да ви споделя, че ние с Милото Ми ще заминаваме на почивка и аз днес събирам багажа и междувременно изтърквам петичките на милото с шкурка, а после ще го мажа с кремче, но разбира се преди всичко това хубаво му измих крачетата с език. То мойто Мило имаше работа и не се беше прибирало няколко дни, та не се беше събувало - то горкото не може да се събува само, Мама го е научила да не извършва такива сложни дейности сам и с право разбира се - той все пак работи - ето беше цели 5 дни в командировка с 5 руси колежки, представяте ли си колко работа са имали! Но аз се отплеснах, ставаше въпрос, че събирам багажа за морето и се чудех дали да позволя на Милото да си носи самичко презервативите и самобръсначка (той не се бръсне с такова нещо, разбира се - твърде е опасно за моето Мило, всъщност аз му почиствам лицето със зъби, но пък е мъжествено да си носи една в специалната, ултра-лека чантичка), та това се чудя и ще очаквам вие да ме посъветвате.
 Иначе успях да събера целия гардероб на Милото в 2 самарки и 2 куфара на колелца, но пък сега се чудя къде да настаня Милото - на конче на раменете ми (страх ме е, че ще му е некомфортно на крачетата) или да си сложа любимото кресло на Милото на главата и да го настаня там (но пък ще е твърде високо). Незнам, доста се чудя тъй като Милото Ми е спестовник, а и се грижи за фигурата ми, та предложи да пътуваме пеша - хем ще спестим от бензин, хем аз малко ще потренирам, че нали Милото ме харесва по-стегната лятно време  Grinning Вие какво ще ме посъветвате?

# 365
  • София
  • Мнения: 6 207
Не съм, аз съм една неопитна новобранка, но ми хрумва следното предложение: съоръжете любимото кресло на твоето Мило с нещо като хомот. Ти овесваш какъвто има багаж на врата си и се впрягаш в гореспоменатото приспособление. надявам се, че креслото има колелца (ако няма, вярвам, няма да е проблем да монтираш, удобни, с амортисьори). Само се чудя за начина, по който Милото ще те осведомява за желанията си - дали чрез пръчица, с която обичливо ще те мушка в ребрата, или просто чрез гласови команди. Изберете начин, който ще го измори по-малко, все пак важното е Той да се наслаждава на пътуването!
Ако може и да осигуриш 1 (или 2, според възможностите) добре сложени каки - скандинавски тип - те ще подтичват успоредно с креслото и ще забавляват Милото ти, като му пеят, разказват вицове, веят му с палмови листа или му пазят сянка (само това остава, да изгори от слънцето!).
Много се надявам да съм ти помогнала макар и малко, въпреки че съм, както споменах, начинаеща... Hug

# 366
  • Мнения: 227
Не съм,моите съчувствия,но съвет не мога да дам...та аз съм още новак в тази област.Желая ти да избереш най-правилното решение за твоето Мило. Peace

И така,след като от няколко дена чета и препрочитам тази прекрасна тема,написана от толкова също тъй прекрасни и самоотвержени жени,реших,че моето Мило не е по-малко Мило и взех крути мерки,за да бъда в негова услуга,така както вас. Hug

Днес наготвих любимото Му ястие и най-после имам напредък(след като ви чета най-редовно,имах си хас да нямам Flutter).Най-после,о чудо,аз успях да го сготвя по неговия  тъй деликатен и изтънчен вкус.Разбира се,подготовката протича няколко дена преди готвенето,защото аз броя песъчинките сол-те трябва да са точно 1365 и половина.Ни повече,ни по-малко. NaughtyТова изобщо не ме изнервя или отегчава щом е за Милото...разбира се.
Но сега имам проблем и се надявам и моля да ми дадете съвет като по-вещи в тази област.Появи се страничен ефект от старанието ми да сготвя по изтънчения и деликатен вкус на Милото- постоянно броя.Броя Му крачките от банята до хола,броя Му хапките и т.н. ConfusedМилото Ми се изнерви и последно днес ми заяви да започна да броя стъпките към психото.Аз естествено съм готова да вляза и там заради него,но не искам да го оставям.Как да изкупя вината си?

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 14:54 от ol

# 367
  • Мнения: 2 018
Дано не сипвам катран в медената ви тема, но ще споделя с вас.

Снощи имаше мач, както знаете Левски срещу Бате Бойко   /опа, грешка Бате Борисов/. /То, ако беше Бате Бойко, той и сам щеше да ги бие, ама това е друга тема  Mr. Green/  Реших да не преча на Милото, като се въртя напред назад пред телевизора, носеща си я биричка на терасата, я картофки... и реших да звънна на моите посестрими. Но, те решили да се пречкат в краката на своите Милота, като чистят и готвят.
Та въпроса ми е, вие така ли пречите на Милотата си, когато имат толкова важно занимание, като гледане на така важния спорт футбол?  Thinking
Това е непростима грешка за мен! Такова нещо не знам той дали ще ми прости, но аз не бих си простила никога - да преча на моето ненагледно Мило, докато той има толкова важна задача - полегнал на дивана, да наблюдава най-интересния спорт на света, да подритва въображаема топка, споменаването на някоя и друга роднина /ей, как ги познава моето Мило - на повечето играчи им познава роднините/  newsm78 и все го ядосват, ядосват!  #Cussing out

Та, вие как постъпвате в такива моменти?  Thinking

# 368
  • Мнения: 227
Бо,аз съм от Левски(да ми прости Милото),а той от ЦСКА.Заедно с Милото Ми потривах доволно ръце,като естествено му помагах да потрива своите.Заедно споменавахме всички роднини на футболистите,разбира се,аз повече виках,за да не си хаби гласеца Милото Ми.Мисля,че това е най-малката саможертва като фенка на Левски,която мога да направя в услуга на Него,Милото. Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 432
Точно за този мач леко закъснях! Чудех се вече как да погледна Милото в очите...Обадих се, за да има време да изпрати подобаващо (т.е. да не се пречкам) трите шведки, които бях извикала да му правят компания. Надявах се да го умилостивя...,уви-не! Останах без вечеря  Cry

# 370
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
http://www.steinhaus-net.de/witze/evolution.jpg

# 371
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Та въпроса ми е, вие така ли пречите на Милотата си, когато имат толкова важно занимание, като гледане на така важния спорт футбол?  Thinking

Естествено, не  Naughty! Придвижвам се по корем, с плавни S-образни движения  - хем е тихо, хем не закривам екрана на телевизора. 

# 372
  • Мнения: 224
Побут.  Whistling
Откакто прочетох тази тема, съм обзета от сериозни размисли, но нали още не живеем заедно - имам време да се поопражнявам  Rolling Eyes, така че мисля, че все пак малко от малко съм я намерила овреме, тъй да се каже  Peace , макар че в никакъв случай не подценявам значимостта на волята и упражненията, които би трябвало да бъдат полагани още от ранна детска възраст в услуга на бъдещото Мило. Показах и темата на Милото, аз не крия нищо от него и той остана очарован на колко прекрасни неща мога да се науча покрай Жени като вас!  Flutter
От къде ще ме посъветвате да започна?  Thinking Надявам се скоро да получа конкретни напътствия, за да мога да тръгна по Правия път, пътя към Щастието на Милото!  bowuu

# 373
  • Мнения: 1 726
Оххх , явно и вие сте толкова изморени , колкото и аз, затова не пишете. Тази олимпиада ми "разказа играта", трябваше да разигравам всички репортажи , на които Милото не беше свидетел, докато беше на работа (моля ви не ме съдете, Той толкова си харесва работата, дори на море не пожела да отиде, въпреки че му организирах шведския отбор по плажен волейбол да го придружава и му носи багажа). Някои неща бяха лесни, като ( ох това ми беше любимо) маратона -42 километра навъртяни в " Обеля 2", между "У нас " и "Магазина" (общо около САМО 4200 пъти). Но истински се измъчих с изиграването на отборите по софтбол, щангите, овчарския скок и гребането (ей този златен медал ми взе здравето) и т.н.Но какво да ви кажа, тренирам от Олимпиадата в Барселона и вече се справям добре.
Пиша докато чакам да се закваси млякото , което току що съм издуила от любимата Му овчица ( тук е нощ и Той блажено спинка), че утре да Му направя мекички, които само Майка Му може да направи. Казвам му че е дошла Тя през нощта  и ги е направила и Той така се радва...Всъщност Тя би идвала всяка нощ да Му ги прави , но аз нали съм съвестна съм я пратила на почивка на Хаваите, все пак има нужда от такава, на 60 години е , време е аз да Я заместя ( да се осмеля ако може). bowuu

# 374
  • Ilkeston
  • Мнения: 188
В услуга на милото започнах да пуша,за да не му е скучно,когато пуши сам навън. Той истински се забавлява,когато издухвам дима под формата на вече известните пози от Камасутра и като любовни послания от мен към него. Дълго време се чудех дали да не пригодя специално помещение в апартамента ,където милото да пуши ,но се разубедих и за да не се чувства изолиран,реших да пригодя специално помещение,където да държим бебето.
Четох за специалните забавления,които приготвяте,когато Милото е в тоалетната,та да разкажа и собствен опит. Пригодих LCD екран,голям колкото едната стена в банята,където Милото може да гледа любимите си сцени от филми и Формула 1. Също така съм приготвила за  монтиране специално инкрустирано сребърно подносче за току що приготвени закуски,та да се подкрепя Милото в тоалетната. Предвидила съм звънче към подносчето ,с което Милото да иззвънява,когато иска да си вземе нещо,за да не му се изморява ръката,когато посяга към закуските. Проектирам даже звънчето да се задвижва от електроимпулсите  на мисълта на Милото,защото и поклащането на звънче си  е усилие,а ние не искаме да виждаме "Мило" и "усилие" в едно изречение,нали  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт