Без бели следи

  • 32 205
  • 346
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 413
Добре де,аз защо тогава така съм се заблудила относно DOVE,според мен си оставя бели следи.
Кои нивеи Не оставят бели следи?
8х4 дезодорантите не оставят бели следи(само белият и лилавият оставят)

# 16
  • Мнения: 880
Добре де,аз защо тогава така съм се заблудила относно DOVE,според мен си оставя бели следи.

Ми...аз днес си сложих от този новия и хем бях с черна блуза и нищо не остави.
На Рексона не ми харесват в това отношение.

# 17
  • Мнения: 3 413
Добре де,аз защо тогава така съм се заблудила относно DOVE,според мен си оставя бели следи.

Ми...аз днес си сложих от този новия и хем бях с черна блуза и нищо не остави.
На Рексона не ми харесват в това отношение.
Кой е този новият?И нали знаете,че като си сложите продукта в  началото може да не побелее блузката,ама като почнете да се потите,крайчетата на мокрото петно от пот на блузката се оцветява в бяло.... Shocked

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
има здезодорнат на ДАВ с една черна рокля на опаковката. специално за тъмни дрехи. не оставя следи!

# 19
  • Мнения: 880
Цял ден бях с тази блуза и не е да не съм се потила,но наистина е в същия вид в който я облякох сутринта.
Ето за този става въпрос: http://www.twenga.co.uk/offer/170752695.html

# 20
  • Мнения: 3 413
Цял ден бях с тази блуза и не е да не съм се потила,но наистина е в същия вид в който я облякох сутринта.
Ето за този става въпрос: http://www.twenga.co.uk/offer/170752695.html

Мила,за дезодоранта или за рол-она приказваш от серията с грейфрут(ако има изобщо разлика..нали са от една серия) newsm78

# 21
  • Мнения: 880
За рол она-точно същия от снимката.

# 22
  • Мнения: 3 413
За рол она-точно същия от снимката.
Ех,утре ще тичам до парфюмерията да си го купя.Мерси много  bouquet Hug

# 23
  • Мнения: 880
Моля,дано само и ти останеш доволна. Wink

# 24
  • Мнения: 85
От Нивеа Pure invisible рол она също  не остават бели следи.  Ефектът от него против изпотяването обаче не е кой знае какво

# 25
Не съм срещала досега нито един добър е това отношение дезодорант. Отначало всичко е ОК. Но малко като се изпотя, там , където съм се изпотила, става бяло, просто моментално . И е много гадно. Дрехите ми се съсипват, като се наслоят такива петна през деня. И после не излизат, каквито и препарати да слагам.

Ще се радвам да съвети по темата,
както и ако някой има идея с какво мога да махна тези петна от дезодоранта.
Любимите ми блузки не стават за носене вече. Седи едно твърдо и лепкаво онова нещо  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 3 314
всички продукти против изпотяване , които съм ползвала ми оставят бели следи  ooooh!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
има здезодорнат на ДАВ с една черна рокля на опаковката. специално за тъмни дрехи. не оставя следи!

Аз точно него имах предвид...доста е добър  Peace

# 28
  • Мнения: 77
Rexona Crystal - white mark protection, няколко вида са, на които има картинка черна блузка, не оставя следи, много съм доволна, откакто го ползвам не го сменям с друг. Само сменям различни от серията с черната блузка.

С този дезодорант си съсипах две черни блузки. Дори не се изпраха като хората...

# 29
  • Мнения: 157
Аз ползвам DOVE - този с черната рокля. Много съм доволна. Ароматът е много приятен и не ми оставя следи.
Пробвах и ролката с грейпфрут (тази, която LaPerla е показала: http://www.twenga.co.uk/offer/170752695.html) и също съм много доволна! Даже мисля да ги редувам двата, понеже не мога да реша кой ми харесва повече.  Rolling Eyes

Относно прането - аз винаги слагам по малко Вениш на блузките, там където съм се изпотила. Преди, когато ползвах тъмно синия DOVE и ми оставаха следи, всичко ми се изпираше. И сега така правя, въпреки че няма нужда, но все пак... навик. Wink

Общи условия

Активация на акаунт