Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
 Confused

За друг път да си знаете - разписка.

# 16
  • Мнения: 6 029
Ами. Нямате документ за тия пари. Нищо не можете да докажете. Отивате, намирате го. Вие сте 30, той един. Белким се стресне.

# 17
  • Мнения: 677
Думите отлитат - написаното остава.
Дайте по 25.66 лева сега и за друг път да си знаете. И поне ще имате снимки.
Добре дошли в истинския живот!

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 01:05 от тони сопрано

# 18
  • Мнения: 274
Ако аз организирах нещата щеше да има разписка, но от къде да предположа,че всичко ще е толкова зле организирано, и съученичката ми и фотографа са виновни, не е проблем парите, бихме му дали, но това означава все едно да си признаем, че не сме му платили, а ние сме му ги платили, и защо той да си пълни джоба 1800лв, вместо 900, за наша сметка, защото искахме да му направим оборот и като не взехме разписка и ученици ли трябва да мами?!? не ми е за парите, ама не си заслужава да му правим оборот само на този...... По скоро ще си направя аз албум със снимките, който е пратил в началото на моя съученичка, и аз мога да си ги обработя на Photoshop и да напиша адреси,телефони, няма да му пълня джоба!

# 19
  • Мнения: 2 481
Отивате в Смолян,хващате го за врата с още няколко яки съученика или приятели,дори и ти сама,отивате и си взимате снимките от компа му (ако ги пази въобще) и ако го стреснете както трябва и от джобовете ще скочи  PeaceНяколко яки момчета Wink и на хлад нагоре  Naughty Хем ще се разходите,хем ще го намерите и очи в очи друго ще пее,не може така да мами хората Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 386
Момчетата да отскочат да Смолях, викам аз. Да го снимат него за спомен.  Whistling

# 21
  • Мнения: 274
ХаХа и майка ми това вика, да идем да го притесним леко  Mr. Green 

# 22
  • Мнения: 4 916
Пиша ви, да ви кажа какво стана с "фотографа" - направо съм възмутена как може да съществуват такива хора. При условие, че сме му платили и чакаме 1 година, званим му и той ни говори супер арогантно, че той нямал зор, ние сме били на зор, ние сме били тези,дето трябва да го търсим?!?!Е, нали точно това правим?!?! И с е оказва, че човекът изобщо не ни е направил албумите, пазил всички ленти и снимки на компютъра, но не ги бил направил, защото сме му били платили само 130лв, а това е лъжааа? И как е решил,че сме му дали 130лв, като  1 албум= 30лв, а той твърди, че само няколк оалбума са платени ?!?! Сигурни сме , че всичко му е платено, нолошото е , че нямаме доказателство, просто изгоряхме и това си е Cry Макар, че ние сме 30 човека, който знаем,че всеки е извадил от джоба си по 30лв, а той е 1 и казва, че само 130лв... Направо нямам думи...Поне да беше направил албумите, да изгорим с по още 30лв ама той даже пръста не си е мръднал. И с цялата си наглост казва,че за 130лв само пътните Смолян-Пловдив не можел да си избие , все едно ние не знаем къде е Смолян....
Не знам към Господари на ефира ли да се обърнем или нещо друго да измислим, май ще си направя албум сама със снимки, който изнамеря Sad

Въпросът е кой е трябвало да изпрати парите на фотографа и дали е пуснал цялата сума.
Иначе и аз съм на мнение, че един хубав бой ще оправи всичко.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Подайте жалба в полицията. Все пак вие сте поне 20 човека, а той е един, плюс това има и доказателства, намиращи се в компютъра му.
Достатъчно сте свидетелите...
Ама че гадняр  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Мнения: 2 229
А някаква вероятност, съученичката, която е плащала, да си е прибрала парите?
Не ми се вярва, де...
Много жалко. Поне снимките ще ви ги прати ли? Айде албумите да ги прежалите, но си искайте снимките, може да си направите албуми при някой друг след това!!

# 25
  • Мнения: 274
Съмнявам се съученичката ни да не му е платила, в такъв случай той щеше д ани потърси, ама той човека е нямал зор- взел е парите,изхарчил ги е, и след като ние не го търсихме (понеже нямахме телефон и адрес) и той  си е бил айляк човека... Съмнявам се Полоцията д ани помогне - в България се колят и стрелят наред и нищо не им правят пък за едни албуми и някакви пари кой ще ни обърне внимание... А фотографа не иска д ани даде снимките, то че албуми няма - няма , ама поне снимките да ни беше дал .... Каза, че искал да му дадем пари, а ние няма да го направим - все пак 2 пъти да плащаме, за нещо , което трябваше да ни се даде преди година не става... Най-добре сама да си направя някакъв вариант на албум, яд ме е само, че този ще остане ненаказан, надявам се други да не изгорят като нас така , и вече ще знаем за следващ път и ние да сме по прецизни в избора и организацията.

# 26
  • Мнения: 4 916
Съмнявам се съученичката ни да не му е платила...

Не бъди толкова сигурна  Wink Ако не са се разбрали нещо за процента...

# 27
  • Мнения: 274
Един Господ знае истината, за мен и двамата са виновни, но всички пихме по една студена вода Sad

# 28
  • Мнения: 1 240
Зорница, съжалвам, че така е станало след разговора с него. Говори ли с твоята съученичка за това? Мога да съдействам за адреса му.

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 21:44 от Дю

# 29
  • Мнения: 2 229
... А фотографа не иска д ани даде снимките, то че албуми няма - няма , ама поне снимките да ни беше дал ...Най-добре сама да си направя някакъв вариант на албум...

Ама какъв албум ще си правиш, нали не иска да даде снимките?!?!? newsm78
Чак аз се ядосах, такъв нагляр гаден, не оставяйте нещата така!! За парите - 30 лева къде ли не сте дали, но спомените не се купуват, искайте си снимките на диск!
Накарайте някое по-отракано момче да му се обади и да му даде да разбере, че няма да оставите нещата така, а ако и това не помогне, не знам дали ще си заслужава пътя дотам, но ако трябва...
Полиция няма как да помогне - няма начин да докажете, че сте дали тези пари...
Но и съученичката ви е за убиване - как може да няма ТЕЛЕФОН дори на човека?!?!? Shocked Той, че е некоректен, ясно, но ако тя си беше направила малко повече труд и касова бележка щеше да си вземе, и тоя нямаше да може да ви измами. Tired

Общи условия

Активация на акаунт