Кога изведохте бебето навън?

  • 24 988
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Ако бебето ти е родено скоро,в това топло време можеш да започнеш да го извеждаш и няколко дни след изписването.А за пипането-никой външен не я е пипал като малко бебе.Давала съм я само на най-близки роднини и то вкъщи,след като са си измили ръцете.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да го пипат и гушкат - абсурд Naughty
Колко е голямо детенцето newsm78

# 17
  • Мнения: 871
На 10-ия горе-долу ги изведох и двете, макар че са зимни бебета. Не давах да ги пипа никой, освен майка ми и сестра ми Naughty

# 18
  • София
  • Мнения: 1 391
И двете ги изведох веднага след изписването, но не съм давала да ми заничат в количката Peace

# 19
  • Мнения: 227
от четвъртия ден излязохме на разходка .. Мелисса е лятно бебе и се възползвах от топлите дни, а тут лятото е до средата на октомври. Simple Smile Peace
40 дена не давах на никого да се доближава до бебка освен майка ми и аз.

# 20
  • Мнения: 6 713
На 12 дена Party

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
На 16-я ден. Щях да го направя и по-рано, но цяла седмица времето беше лошо.  umbrella
В началото само на най-близките давах да го гушкат.

# 22
  • Мнения: 8 229
Виктор е зимно бебе и излязохме някъде около 16-я ден навън. Никой дори не е искал да наднича в количката - то и не че се виждаше много от него де. Не мога да си представя някой да се опитва да гушка чуждо малко бебе  newsm78 - просто откъде на къде. Сега с малкия живот и здраве ще започнем да излизаме и по-рано.

# 23
  • Мнения: 159
Като първо бебе бях доста предпазлива да не кажа страхлива и излезе на терасата след като навърши десет дена (така ни беше посъветвала педи). Иначе на разходка доста  по късно (беше на месец някъде) Embarassed макар че е лятно бебе. Сега да си кажа честно не знам как ще  постъпя - както ги усещам нещата така. Иначе за гушкането и до ден днешен не го давам на всеки. Малко грубичко може да се стори на някого, но ... така  ги усещам нещата. Може и да не е правилно за някого но сега е такова за мен. Hug

# 24
  • Мнения: 1 341
Първата разходка направихме, когато Ема беше на 4 дни. Не съм имала проблеми с любопитни съседи, познати и непознато. Дори и през ум не ми е минавало, че някой би искал да гушка новороденото ми навън.

# 25
  • Мнения: 2 111
За пръв път изведох дъщеря ми на разходка когато направи 1 месец,защото е зимно бебе.Никой не е надничал в количката,пък и тя беше така опакована в космонавт и отгоре чувалчето на количката,че нищо не се виждаше.
Сега давам само на близки приятели и роднини да я държат за малко,макар че тя ме улеснява,защото не дава никой да я държи и почва да плаче.Някакси не ми харесва идеята всеки да я пипа и да й се радва,затова ако някой познат е по-нахален директно го отрязвам и не ме интересува дали се сърди или не.

# 26
  • Мнения: 1 674
След  10 ден.

# 27
  • Мнения: 9 973
на 25 дни и давах само да гледат детето,така правя и аз-не пипам чуждите бебета,само ги гледам Sunglasses

# 28
Zdraveite, moeto mishlence se rodi na 2 mart i ot 5 den go izvejdah na balkona, a ot 10-at den biahme na razhodki v parka. Ne davah oba4e da mi go pipat i guwkat - osven na moiata maika Wink)))))

# 29
  • Мнения: 3 092
На следвашият ден след прибиранто ни у дома .Нана беше на 9 дни . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт