Кога изведохте бебето навън?

  • 24 998
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 121
Започнах да го извеждам ден след изписването (роден е през Юни), но не давах на никой да го гушка в началото, а и те не настояваха.

# 31
  • Мнения: 2 803
Още първите дни бяхме на вън, на въздух.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 20я ден.

# 33
  • Мнения: 231
На 12 ден, макар че беше студено, все пак е декемврийче. А за гушкането не съм позволявала да се гушка много, много (и до сега не давам да се гушка), а за посещения в къщи идваха хора след като се съвзех след секциото, т.е. след седмица.

# 34
  • Мнения: 4 335
Някьде около 20-ят ден.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 588
На 35-ия ден, ама тогава беше зима.
Няма проблем да го изведеш и много по-рано ако времето не е влажно и ветровито.

# 36
  • Мнения: 483
На около десетина дни беше, но беше студеничко и честно казано ме беше страх... От тогава сме на вън всеки ден, не сме пропускали нито ден! А за пипането и гушкането, НЕ давах на никого да го пипа камо ли гушка! Просто не давам, не обяснявам защо! То е ясно защо!  Peace Не се притеснявай да си пазиш бебето, от тук нататък често ще ти се налага да го правиш! От болни деца със сополи до брадата, кашлящи и т.н. Не ми е неудобно да си грабна детето и да питам защо си завират болното дете при здравите!  Naughty

# 37
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз лично изведох бебко на 20-тия ден за малко, но с продължителните разходки започнах след 40-тия ден.  Peace

# 38
  • по света
  • Мнения: 1 587
От първите дни на терасата и на около седмица на вън.Трябва да се пази само от контакти,всички искат да видят бебето но все пак риска е голям.

# 39
  • Мнения: 1 512
На 10 ден вече бяхме на вън.Непознати не са ми пипали бебчето, а само най-близките.Всеки интелигентен човек знае,че малко бебче не се пипа.А които се прави на тъп и незнащ бива санкциониран.По добре да се обидят отколкото после да се чуда какво да правя.

# 40
  • Мнения: 55
И двете си деца изведох за първи път на 20 дни(така ми каза педиатъра) и тъй като са летни бебета разходките ни от самото начало са дълги. Не ми се е налагало да спирам хората да ги пипат, тъй като всеки се съобразява с възрастта- все пак малкото бебе не е играчка, но и няма да се притесня ако се наложи да правя забележка Wink

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
На 18-я ден, просто защото се случи дъждовен период. Иначе бих го извела доста по- рано.

# 42
  • Мнения: 552
На 20-тия ден,но той се роди януари-един месец по-рано Wink
Не давах да го пипат до към 40-тия ден,а после по-малко и задължително със измити ръце Peace

# 43
  • Мнения: 374
Изкарах я за пръв път на 20 дни-в средата на февруари, но не давах на никой на улицата да я пипа и да ми наднича в количката Naughty

# 44
  • Мнения: 502
на 14-ия ден за кратка разходка и всеки ден увеличавах времетраенето.

Общи условия

Активация на акаунт